Şimdi Ara

Yeni Fallout Mobil Oyununda Kendi Vault'unuzu Yönetin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •   
           Bethesta E3 sunumunda oyuncuları Fallout 4'e hayran bırakan Bethesta mobil platform için yeni bir Fallout oyunu duyurdu: Fallout: Shelter.

Fallout: Shelter'da kendi Vault'umuzu kuracak ve yöneteceğiz. Vault'ımızı numaralandırdıktan sonra içeriye insanları alacak ve onlar için okul, spor salonu gibi şeyler kuracağız. Daha sonra Vault'umuzu radyasyon, yangın veya saldırı gibi felaketlerden korumaya çalışacağız.

Hoş bir görselliğe sahip Fallout: Sheltered, iOS ve Android için geliştiriliyor. Bethesta oyunun iOS sürümünün önümüzdeki saatlerde yayınlanacağını dile getiriyor. Android sürümünün çıkış tarihi hakkında herhangi bir bilgi yok. Oyunun duyuru videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. 

• Önceki Fallout oyunlarında da gördüğümüz karikatüristik temadan ayrı bir oyun. O temayı kullanarak bu evrenle oyuncuyu tanıştırma. Eski oyunlarına saygı duruşu.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Konuya tam her şeyin mobil versiyonunu yapıyorlar, cılkı çıktı gibi yorumlar yazma düşüncesiyle girmiştim ama oynanışı görünce sustum ve Android için beklemeye başladım.
  • Gerçek oyunları bu adamlar yapıyorlar. Kıytırık mobil oyun sektörüne yaptıkları oyuna bak helal olsun

• normalde böyle oyunlar pek ilgimi çekmez ama sırf vault olduğu için oynanabilir çok hoş gözüküyo

• Oyun Android için gelmiyor bugun App store indirilebilecek diye söylediler

• saatler önce indirdim ama anlayamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel duruyor, Android versiyonunu beklemedeyiz
  • pc oyunlarının çoğu mobil platformunda da yer alıyor artık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.