Şimdi Ara

İnce, hafif ve güçlü: Gigabyte'ın performans odaklı yeni dizüstü bilgisayarı video ön inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gigabyte'ın oyuncular ve yüksek performans tutkunları için hazırladığı P34W V4 isimli yeni dizüstü bilgisayar hem ultrabook kıvamındaki tasarımı hem de bünyesinde barındırdığı üst seviye donanımlarla heyecan verici. Peki bu dizüstü bilgisayar tam olarak neler sunuyor, tüm detaylar videomuzda.

• Ülkemize ne zaman gelir acaba?

• @fx57

Hocam sayende donanımhaber kimliğini koruyor , yoksa çoktan sıvışmıştım bu siteden..
    Emeklerin için sağol ...
    Sormak istediğim : Herhangi bir fiyat bilgisi var mı p34 için? Memleketimize gelir mi ? teşekkürler.

• 14" ve 3k ekran

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk önce erdinç ..sonra kaan ve ender... git gide tadı kaçıyor sitenin .mesut beyi saymassak eğer erdi dh'ın olmassa olmazı son mohikanı oldun..bir çok teknoloji siteside dahil senin çapında ve bilgi seviyende birisi gerçekten yok denecek kadar az. teşekkürler.

• Asıl mesele Auros,bakalım yeni jenerasyonda neler yapacaklar.Tabi laptop alacak inceliğe,taşınabilirliğe ve tasarıma önem veren orta bütçeli kitlenin alabileceği bir seri değil Auros.Gıgabyte bu model ile alınabilirliği hedeflemiş,Auros serisi genelde ''para sorun değil'' diyen kesim için.

• 16Gb ram seçeneği iyi imiş..

• güzel cihaz. güzel anlatım. emeğine sağlık.

• Ekran 14 inc çok küçük değil mi kesinlikle tercih etmezdim bu kadar küçük bir monitörü oyun için.

• quote:

Orijinalden alıntı: korany

Ekran 14 inc çok küçük değil mi kesinlikle tercih etmezdim bu kadar küçük bir monitörü oyun için.

Bu cihazı bir konsol gibi düşünün. Taşınabilirlik çok yüksek bir tablet gibi. GTX ekran kartı ile bir oyun bilgisayarı. Harici ekranlara bağlanabilme yeteneklerine odaklanın çünkü sonuçta oyun oynamak için bu tür seçenekleri göz önüne alacaksınız. TAbi ki 14 inç ekran da da gayet güzel oyun oynanabilir. Ama tercih etmeme nedeni ekran boyutu olmamalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fthkn -- 15 Haziran 2015; 21:21:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthkn

quote:

Ekran 14 inc çok küçük değil mi kesinlikle tercih etmezdim bu kadar küçük bir monitörü oyun için.

Bu cihazı bir konsol gibi düşünün. Taşınabilirlik çok yüksek bir tablet gibi. GTX ekran kartı ile bir oyun bilgisayarı. Harici ekranlara bağlanabilme yeteneklerine odaklanın çünkü sonuçta oyun oynamak için bu tür seçenekleri göz önüne alacaksınız. TAbi ki 14 inç ekran da da gayet güzel oyun oynanabilir. Ama tercih etmeme nedeni ekran boyutu olmamalı.

Farklı bir bakış açısı. Gerçekten çok güçlü bir bilgisayar, harici ekranlara bağlamak aklıma gelmedi haklısınız aslında, ama yinede 3k çözünürlük 14 inc için fazla gibi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fthkn

quote:

Farklı bir bakış açısı. Gerçekten çok güçlü bir bilgisayar, harici ekranlara bağlamak aklıma gelmedi haklısınız aslında, ama yinede 3k çözünürlük 14 inc için fazla gibi

3k çözünürlüğün kendi ekranı için olduğunu sanmıyorum. O da harici ekranlar için düşünülmüş bir lüks.

• 14" lik bir ekrana HD+ (1600x900) çözünürlükten yukarısını neden koyarlar? Çünkü FHD (1920x1080) çözünürlük yanılgı hastalığı var insanlarda. Sanıyorlar ki çok net görüntü verir. 14 'lük ekranda HD+ 'dan yukarısı üretildikçe satın almanın luzmu yoktur. Zira USB 3.1 geliyor. Bu biçim cihazlara para akıtmanın manası da mantıken bulunmuyor. Adam zaten harici ekranda oyun oynar, 14 lük ekranda oyun oynayacak değil.
    Nafile yere güç tüketimi, verim kaybı ve ısı oluşumu yapmaktan başka birşey değildir 14" ekranda HD+ (1600x900) 'dan yukarı çözünürlüklü (FHD) ekran.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karayulun -- 17 Haziran 2015; 19:27:17 >
  • Bu donanıma 1.71kg ağırlık Adamlar hayalimdeki bilgisayarı yapmış ama fiyatı baya tuzludur bunun

• az asağı 7000 TL bu cihaz

• Hala gelmemiş v4 de stoklarda yok yalnız dış kaynaklardan aldığım bilgiye göre aşırı bir ısınma problemi varmış cihazda. birde ekran kartında yazılım uyumsuzlukları oluyormuş.
    Gelsede birileri incelese adam akıllı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.