Şimdi Ara

2008 corolla KM SAHTECİLİĞİ DİKKAT!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeşler arabanın km si sahte çıktı 240 binlerden 98 binlere düşürülmüş lütfen dikkat!
    Link:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-hatasiz-orjinal-boyasizz-216381912/detay
    Mesaj: (1/2) T.C. ULASTIRMA VE DENIZCILIK BAKANLIGI muayene verilerine gore ***R020 aracin Muayene Tarihi-Km: 27/02/2015 98315KM, 27/02/2013 187079KM, 27/01/2011 142798KM, EK BILGI: KM sorgusu ucretsizdir. Sorulariniz icinhttp://goo.gl/JmGroF YASAL UYARI: Mesaj icerigi, Sigorta Bilgi ve Gozetim Merkezi'ne iletilen kayitlardan ibarettir ve sadece bilgi amaclidir. Resmi belge olarak kullanilamaz.
    Sahibinden.com a şikayet ediyorum şuan,az kalsın yarın gaziantepe gönderecektim arkadaşı,Allah razı olsun şu 5664ü çıkarandan,foyaları meydana çıkınca tertemiz araba herşeyi orjinal dedikleri arabanın bütün rezilliğini anlattılar telefonda utanmazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _SkiP_ -- 17 Haziran 2015; 23:53:01 >

• Fiyati hakkında yorum yapamam ama 2006 modelini kullanıyoruz taş gibi araba ve böyle sessiz bi dizel motor yoktur tavsiye ederim... Uçup kaçmaz ama yokuş bayır demez keçi gibi tırmanır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baska fikir olursa yine sevinirim

• 35 iyi fiyat dizel corolla için bide araba elegantmı yoksa comfortmu

• Konuyu akşam açsaydın corollaysa ederciler ve o paraya vw alıp binerdimciler gelirdi.
  • eder tabi bence çok iyi fiyat ( class mı comfortmu elegant mı oda önemli? ).. ama zaman içinde model düşecek değer kaybı olur illaki ama arabalarda zamlanıyor her sene birbirini dengeler bence. kar olayı biraz zor kanımca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirkesurat -- 14 Haziran 2015; 12:19:46 >
  • araçta sıkıntı yoksa alınabilir. 2007 benzinlilere o fiyatı istiyorlar. motoru yağ yakıyor mu bir araştırın. aracın başına gittiğinizde yağ çubuğunu kontrol edin. yağ yakıyorsa 3-4 bin civarı masraf çıkarır.
  • Piyasasını bilmiyorum ama motorlarının yağ yaktığını biliyorum kronik bir durum. Ama bakımlıysa alınır. Gerekirse fazladan 1 litre mazot eklersiniz sorun olmaz.

• kardeşler araba en baz model class oluyor sanırım kapı kolları dahi siyah olandan.
    kredi çekilecek 15 bin 2 bin de ona faiz düşünürsek 38e geliyor.
    2 kasa önceki corolla bide şu resme bir göz atarsanız
    yani 2 bin krediden zarar edecek arkadaş üstüne araba 100 binde dizel nolur ne olmaz zarar eder 2. elde her türlü gibi geliyor haksız mıyım?
    o paralara 33 35 bin civarına 2012 2013 fiestalar var mesela daha mantikli olmaz mi?

• Etmez

• quote:

Orijinalden alıntı: _SkiP_

kardeşler araba en baz model class oluyor sanırım kapı kolları dahi siyah olandan.
    yani 2 bin krediden zarar edecek arkadaş üstüne araba 100 binde dizel nolur ne olmaz zarar eder 2. elde her türlü gibi geliyor haksız mıyım?
    o paralara 33 35 bin civarına 2012 2013 fiestalar var mesela daha mantikli olmaz mi?

fiestadan hiç kar beklemesin

• quote:

Orijinalden alıntı: sirkesurat

quote:

kardeşler araba en baz model class oluyor sanırım kapı kolları dahi siyah olandan.

fiestadan hiç kar beklemesin

başka model de olabilir hani sadece fiesta açısından söylemedim.ama en baz model corolla 100 bin deki arabaya bana pahali gibi geldi üstüne 2 kasa önceki corolladan bahsediyoruz

• _SkiP_ kullanıcısına yanıt
    Merhaba;

Bundan 1 kasa önceki halk arasında dana gözü farlı olan benzinli Corollalar da aynı fiyattan satılıyor. Kazası yoksa fiyat uygun

• Sadece bizim ülkemizde eder.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeşler konuyu hortlatayim biz kurtardık paçayı belki diğer kardeşlerimize bir zeval olur araç km sahte çıktı linkleri verdim aman dikkat!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _SkiP_ -- 17 Haziran 2015; 23:55:16 >
  • Ederini etmezini bilmem...

Ama bu araç ,%99 filo çıkmasıdır. Her yıl değişik marka ve modelde bunun gibi binlerce araba yeni sahiplerine kavuşuyor. Bilmeyince sorun olmuyor demek ki...
  • fiyatı çok düşük zaten belli bir sıkıntısı olduğu

• quote:

kardeşler konuyu hortlatayim biz kurtardık paçayı belki diğer kardeşlerimize bir zeval olur araç km sahte çıktı linkleri verdim aman dikkat!

İşin peşini bırakmayıp adli makamlara taşıyaydınız keşke siz kurtardınız ama bilmeyen birine satarlar aynı aracı

• kardes ben uzerime duseni yaptim sahibinden.com yonetimine sikayet ettim burdanda duyurdum alacak adam zaten tramere bakmadan almaz bizim abi alsaydi mahkemelkti zaten

• Şahinbey deyince zaten duracaksın bi kere.
    Kaç kişinin canını yaktılar kim bilir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.