Şimdi Ara

SATILIK ASUS 1015PX NETBOOK !!! ( Bol Fotoğraflı ) Intel N570 x2 CPU + 2 GB DDR3 Ram + 320 GB HDD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
3
Favori
1.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Merhaba arkadaşlar ,

Kırmızı renkte kozmetik açıdan sorunsuz olan Asus EEE PC 1015px netbookumu satıp yerine notebook almak istiyorum.
    Ürünümde herhangi bir sıkıntı bulunmamaktadır.Ekranda herhangi bir ölü piksel veya çizik bulunmamakta.Rahatlıkla film izleyebilir,günlük ( office,internet,torrent vs.) işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
    Bluetooth,webcam,wifi vs. normal bir dizüstünde arayacağınız her şeyi kullanabilirsiniz.
    Sadece touchpadde ufak bir boya atması ve kullanıma bağlı çok hafif izler var.Resimlerden temizliğini görüyorsunuz zaten.
    Bataryası yaşına göre iyidir.Ortalama 1 saat civarı sizi götürür.Genelde evde fişle kullanıldı.Adaptörle çalıştığından enerji bakımından verimlidir,çok hafiftir.
    Yanında çantasını da hediye edeceğim.Ayrıca bir inca usb mouse hediyemdir

Özelikleri bir çok netbooka göre üstündür.

ATOM N570 ÇİFT ÇEKİRDEKLİ İŞLEMCİ
    2 GB DDR3 RAM
    320 GB HDD
    10.1" EKRAN

Vga girişleri,3 adet usb 2.0 portları vardır.Dileyen özelliklerine websitesinden bakabilir.

Windows 7 ile kullanıyorum.Ama dilerseniz Windows 8 kurulu bir şekilde de yollayabilirim.Rahatlıkla çalışıyor.Fiyat olarak 350 lira düşünüyorum.
    İstanbul içi elden teslim tercihimdir.Türkiye'nin her yerine havale önce olmak koşuluyla kargo ile gönderebilirim.

150,200 lira teklif eden arkadaşlar var.Ekranı kırık netbooklara yönelebilirler.
    http://forum.donanimhaber.com/m_104591101/tm.htm

Ciddi alıcılar PM yoluyla tekliflerini yapabilirler.Ürünüm yoruma kapalıdır.

Teşekkür ediyor,herkese hayırlı alışverişler diliyorum.
     SATILIK ASUS 1015PX NETBOOK !!! ( Bol Fotoğraflı ) Intel N570 x2 CPU + 2 GB DDR3 Ram + 320 GB HDD SATILIK ASUS 1015PX NETBOOK !!! ( Bol Fotoğraflı ) Intel N570 x2 CPU + 2 GB DDR3 Ram + 320 GB HDD SATILIK ASUS 1015PX NETBOOK !!! ( Bol Fotoğraflı ) Intel N570 x2 CPU + 2 GB DDR3 Ram + 320 GB HDD SATILIK ASUS 1015PX NETBOOK !!! ( Bol Fotoğraflı ) Intel N570 x2 CPU + 2 GB DDR3 Ram + 320 GB HDD SATILIK ASUS 1015PX NETBOOK !!! ( Bol Fotoğraflı ) Intel N570 x2 CPU + 2 GB DDR3 Ram + 320 GB HDD SATILIK ASUS 1015PX NETBOOK !!! ( Bol Fotoğraflı ) Intel N570 x2 CPU + 2 GB DDR3 Ram + 320 GB HDD
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Info34 -- 11 Nisan 2016; 10:18:09 >

• merhabalar. ilandaki pc için mesaj atıyorum. sunum yapmak için netbook arıyorum kendi pc m arızalandı. en çok ihtiyacım olan dönemdeyim. eğer 300 tl dersen anında alıcıyım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.