Şimdi Ara

2.EL PAZARI - İCRALIK ARAÇ İNCELEME (UYAP ihale) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.063
Cevap
102
Favori
80.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üstadım linkteki araç nasıl ? Çakıl gri ve kahverengi düşünüyorum, bu arada 40.000TL dolayında önerebileceğiniz araçlar var mı ?

Performans düşkünü değilim, konforlu olsun keyif versin, kronik sorunu olmasın yeter, ben i20 kullanırken çok keyif aldım, alıp satmalık aramıyorum en az 5 yıl binmek isterim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-2014-hyundai-i20-style-hatasiz-garantili-lpg-li-217273043/detay

Not: İlandaki aracı örnek olarak veriyorum, lpg filan taktırmayı pek düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reobig -- 18 Haziran 2015; 11:49:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: shario

CEBRAİL üstadım, 2004 model clio hacthback temiz kazası yok. Ufak tefek boyası var. Motorunu bilmiyorum ama km si 89000 de ve çok temiz olduğunu söylüyor arkadaş. 18000 lira dedi. Tanıdık bir arkadaş aynı yerde çalışıyoruz çok sıkıntı olacağını sanmıyorum. Fiyat önce pahalı geldi ama sonra malum siteden bakınca kafam karıştı. 25000 Yazan da Var 17000 yazan da var. Hangisi doğru acaba, yüksek mi düşük mü anlamadım gitti. Yardımcı olmanız mümkün mü acaba?

Hocam ilk mesajda demiştim Fransızlardan pek anlamam, fiyat çeşitliliğinin nedeni basit, Clio ve Symbol piyasada yığılı. 1.4mü, 1.2mi ya da en azından benzinli mi dizel mi onlar önemli tabi.

• Merhabalar.

2014 Dizel Sedan Focus Style paket 20000'de. Ederi sizce ne olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: colt18

Merhabalar.

2014 Dizel Sedan Focus Style paket 20000'de. Ederi sizce ne olmalı.

Hocam, 4K 3.5uğu bu aralar ısrar edene 66-66.5dan bıraktıklarını duydum.(Park assist içine dahil mi bilmiyorum) Ne yazarsan yaz sıfırıyla mücadeleye gireceksin, belki 59-60. Satıyorsan Allah yardımcın olsun, Fatura kesebilen galericiye verirsen belki şirketler alır.
  • Merhaba. 2011 focus tdci titanyum hb kirmizi renk kaza boya yok 60 binde. Yetkili servis bakimli. Ne kadar eder sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reobig

Üstadım linkteki araç nasıl ? Çakıl gri ve kahverengi düşünüyorum, bu arada 40.000TL dolayında önerebileceğiniz araçlar var mı ?

Performans düşkünü değilim, konforlu olsun keyif versin, kronik sorunu olmasın yeter, ben i20 kullanırken çok keyif aldım, alıp satmalık aramıyorum en az 5 yıl binmek isterim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-2014-hyundai-i20-style-hatasiz-garantili-lpg-li-217273043/detay

Not: İlandaki aracı örnek olarak veriyorum, lpg filan taktırmayı pek düşünmüyorum.

Hocam sadece i20 değil, bu segmentteki tüm araçlar biraz ekonomi işidir. Bağımsız arka süspansiyon koymamaları beni deli ediyor. Rakiplerine karşı yeni i20nin eli pek kuvvetli değil açıkcası. Lpg düşünmüyorsanız direkt sıfırına bakın.Bayiide fiyatlar düşer. Style ya da elite gayet donanımlı. Bu segmentin kralı Polo ama donanımları çok pahalı, 3. Yaris'in makyajsızı annemde var direksiyonu ş.içinde çok güzel onun dışında ben beğenmedim, Fiesta eskimiş olsa dahi biraz daha öne çıkıyor özellikle 1.6i 105 bg olanı beklenmedik bir zevk veriyor. 1.25leri bence i20 1.2den biraz daha iyi, fiyatı da (trend - trend x) da aynı civarda

• Öncelikle herkese merhaba. 30-45 bin arası az kilometreli, donanım olarak çok boş olmayan, kronik arızaları olmayan bir araç almaya çalışıyorum. Bir süredir bakıyorum ama henüz istediğim gibi bir araba bulamadım. Bir tane makyajlı kasa 2012 toyota auris 1.4 d manuel var. Değişeni yok, sadece sol ön kapıda geri geri giden aracın çarpmasına bağlı boya varmış. Fiyatına 47.5 yazmış. Henüz telefon açmadım. Yardımcı olursanız sevinirim hocam.Kaç para eder sizce böyle bir araç ?
  • Tekrar ben Ford Focus dan vazgeçtik.(Borca girmek istemedik)

2011 model Renault Clio HB Dizel 230.000 Kmde En boş model.Klima var arka camlar elektrikli değil.Araç babamın çalıştığı yerde şirket aracı.Değişeni yok.Boya gerektiren çizikler var. Fiyatı belli değil ama 20.000 den az bir fiyata satıcaklar. Borca girmeden alıp 1 Yıl kadar kullanıp 0 araç almayı düşünüyoruz. Aracın yürüyeninde sorun yok.

Alınabilir mi? Yoksa başka araçlara bakmak mantıklı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metrekare -- 18 Haziran 2015; 18:39:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pyasco

Öncelikle herkese merhaba. 30-45 bin arası az kilometreli, donanım olarak çok boş olmayan, kronik arızaları olmayan bir araç almaya çalışıyorum. Bir süredir bakıyorum ama henüz istediğim gibi bir araba bulamadım. Bir tane makyajlı kasa 2012 toyota auris 1.4 d manuel var. Değişeni yok, sadece sol ön kapıda geri geri giden aracın çarpmasına bağlı boya varmış. Fiyatına 47.5 yazmış. Henüz telefon açmadım. Yardımcı olursanız sevinirim hocam.Kaç para eder sizce böyle bir araç ?

Hocam sizin fiyat aralığında birçok araç var, bundan önceki msjlarda dikkat ettiyseniz Focus ve Astra piyasası canlı. Auris'in manuelleri iyi, 1.4 D4 gayet makul yakıt ve performans sunuyor.donanımı ve kmsi fiyata etkili...Yanlız şunu unutmayın satarken değer kaybeder, alıcı sedan peşinde...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 230bin mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: hidrojenperoksit

Merhaba. 2011 focus tdci titanyum hb kirmizi renk kaza boya yok 60 binde. Yetkili servis bakimli. Ne kadar eder sizce?

Temizliğine göre 44-44.5tan 48+ya yolu var kardeşim, kırmızı pek tutulan değil ordan düşebilir.

• C E B R A I L kullanıcısına yanıt
    230bin küsür 7-24 hizmette araba
  • Irgat gibi hırpalamış olabilirler onu kardeşim.

İşin kötüsü Şirket çıkması yorgun filo araçları (Fluence,Linea,Clio.eskiden Focuslar) 2.elde ortalamayı düşürüp bu araçları satın alan vatandaşı da mağdur edebiliyor...

• C E B R A I L kullanıcısına yanıt
    Aracı 2-3 kişi kullanıyor.Genelde hafta içi babam işyerinde kullanıyor. Bakımları vs. ile babam ilgileniyor.Aracın motoru sorunsuz tabi almadan gene baktırılır.Şuanlık fiyat kesin değil.1 sene dolmadan galeriye takasa verip 0 almayı düşünüyoruz.2.el satması çok zor olur.Önemli olan fiyatı elden çıkarırken bizi zarara uğratmıycak bir fiyata almak lazım.Kesinleştiği zaman yazarım.
  • Fransızlara biraz uzak olduğunu söylediniz ama ben genel bir analiz isteyecem yaptığımız alım-satıma dair.
    2005 Megane 1.6 HB 120000'de lpgsiz araç 23250'ye satıldı.
    2012 Megane 1.5 dci 110 33000'de 41250'ye alındı. Donanımlar giden Sportway ve gelen Extreme, yani orta donanım diyebiliriz.
    Araçların her ikisi de gri, manuel, hb ve oldukça temiz. Her iki işlem de son 15 gün içinde gerçekleşti.
    Arabanın kasası yenilendi, motorda kuvvetli bir dizele geçildi, km azaldı ve banka hesabında 18000 tl azalma oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derfgt -- 19 Haziran 2015; 0:47:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2013 (2014 şubat çıkışlı ) astra j sedan sport 1.3 cdti dizel füme renk araç var 1 parça boya var 20.000 km de ilk sahibinden ne kadar eder?
  • Hocam Pazartesi bahsettiğim aracı aldım. bu kasanın yabancısı olmadığım için yanına gidip sağına soluna heryerine baktim ufak test ettim check up yaptirdim. gayet bahsedildiiği gibi kitapçıkları ve servis bakım faturalarına kadar inceledim aracta + olarak 650tl değerinde philips xenon kiti de varmış (aracı gece kullanmak gerçekten zevkli hale geliyor) 37 bin fiyatı 36 ya cektik sonra 35,500 de anlaştık. ben anahtarı aldım. ertesi günde 50 kilometre yaptım deneme amaclı hiçbir problem yok şuanlık sadece aracın hava filtresini değiştirdim. onuda takıntım yenilemek amaçlı.
    35,500 e değdi. özellikle aracın içinde sigara içilmemiş. paspaslarında da hala aracın ilk günki kokusu var. (ilk sahibi kullanmaya kıyamamış :) )
    Astra classic 2 düşünen arkadaşlar varsa aklındaki soru işaretlerini giderebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi granada0020 -- 19 Haziran 2015; 1:13:04 >
  • Hocam Merhabalar. Bu 2. el konusunda acemiyim. 30.000 tlyi geçmeyecek tamircilerle fazla görüştürmeyecek 5-6 yıl kullanılabilecek aile için tercihen sedan, otomatik bir araç önerirseniz çok makbul geçer.
  • granada0020 G kullanıcısına yanıt
    Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız....
  • quote:

Orijinalden alıntı: derfgt

Fransızlara biraz uzak olduğunu söylediniz ama ben genel bir analiz isteyecem yaptığımız alım-satıma dair.
    2005 Megane 1.6 HB 120000'de lpgsiz araç 23250'ye satıldı.
    2012 Megane 1.5 dci 110 33000'de 41250'ye alındı. Donanımlar giden Sportway ve gelen Extreme, yani orta donanım diyebiliriz.
    Araçların her ikisi de gri, manuel, hb ve oldukça temiz. Her iki işlem de son 15 gün içinde gerçekleşti.
    Arabanın kasası yenilendi, motorda kuvvetli bir dizele geçildi, km azaldı ve banka hesabında 18000 tl azalma oldu.

Hayırlı olsun. Fiyatlar güzel. Özellikle satılan hb için gayet iyi, lpg takılmayınca alıcı paraya acımıyor.

Dedemin felsefesi gibi olmuş "Renodan şaşma, Meganı aşma" gibi...

Eskiden batak, koz maça oynardık kahvede bir laf vardı: eli takip edemediysen hiçbişey olmuyorsa geldiğin yerden git diye, araç alırken de bu oluyor. Üstüste 4 jenerasyon Astra kullanan bir abimiz var mesela.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.