Şimdi Ara

2.EL PAZARI - İCRALIK ARAÇ İNCELEME (UYAP ihale) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.062
Cevap
102
Favori
80.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: huseyinss

Merhaba. 2013 model Passat 1.6 TDI Comfortline DSG ne kadar eder? Siyah renk; kaza, boya, değişen yok. Şimdiden teşekkür ederim.

Hocam en önemli belirleyici olan kmyi yazmamışsınız, bluemotion olduğunu varsayarsak düşük kmlerin(15-20bin) 87-89bine satıldığını duydum.
  • C E B R A I L kullanıcısına yanıt
    Çok özür dilerim 30200 km'de şu anda. Bluemotion araç aynı zamanda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyinss -- 14 Haziran 2015; 22:02:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizimle deyılsın kullanıcısına yanıt
    Evet FB7 var, çok fazla araç değiştirdiğim doğrudur. Esnaf olduğum için prim yapanlara yöneldim hep mecburen.
    Bu ara 2011 thp otm. 508e heveslendim ama forumu okuyunca vazgeçtim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysnsnglsmhrybrhm.19000

Kesinlikle etmez ufak tefek boyaları olsa ederdi ama araba çok temiz değil malesef

Maximum ne kadar verilmeli peki sizce.

• 10 12 14 arası bütçem var satış işlemleri dahil hergün 10 km işe gidip geleceğim bana çok sorun çıkarmayacak bir araç almak istiyorum varmı model marka açısından bir düşünceniz bütün önerilere açığım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinss

Çok özür dilerim 30200 km'de şu anda. Bluemotion araç aynı zamanda.

Hocam olay polemiğe dönüşsün istemiyorum şöyle ki 2013ler şu ara satılığa çıkmaya başladılar, dediğim gibi şişirme fiyatları 90bin ve üstüne dahi çekenler var.
    Bu noktada önemli olan DSGden dolayı +2y garantisi var mı? Şu an alıcılar biraz daha dikkatli, riskinden dolayı fiyat kırmaları içten bile değil.
    Bugün K.paşa pazarına gittim sadece bir tane denk geldi: Temiz ama hafif çizikli 2013 bluemotion Exclusive DSG 60 binde, 88 diyor ama belli 86.5a fit olur.
  • Cebrail bey 2013 titanyum cam tavanlı kugaya en fazla ne kadar vereyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Azrail usta bana niye cevap vermiyorsun :D

• Cebrail Abi 2012 MODEL 35 BİNDE 1.2 TFSİ 105 HP AUDİ A-3 Sportback Eski kasa Benzinli Manuel, attraction model + hız sabitleyici gibi konfor paketi var ...Ne kadar eder?
  • R34Lw0rd R kullanıcısına yanıt
    Paşam yeminle Renoyu bilmem. Başka bilen arkadaşlar neden cvp vermiyor onu anlamadım
  • 2007 Toyota Corolla MMT benzinli Comfort donanım.Donanıma ek Multimedia ekranı,geri görüş kamerası ,yan koruma bantları,crusie control,cam filmi var.Arka çamurlukta boya var.Kazasız 73 bin km de.Bakımlar hep serviste yapıldı Ne kadar fiyata gider ?

• quote:

Orijinalden alıntı: SaWYeR53

Hocam iyi günler;

Maximum 15 bin TL ye kadar az yakan bir araba arıyorum.

Günlük ortalama 65 - 70 Km arası yol yapacağım.

Aracın 200 - 250 kuruş arası yakması benim için çok iyi olacaktır. Daha da az yakarsa iyi olur.

Vites düz olsun istiyorum.

Bu özelliklerde hangi marka aracı önerirsiniz ??

Hocam bana sormadiniz ama soyle temiz 2000 model civari dizel Citroen Saxo bulursaniz bence 15-18 lira araliginda alirsiniz.Bence en iyi tercih bu olur.Accent'ten falan cok daha fazla memnun kalacaginizi dusunuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2F240332 -- 14 Haziran 2015; 23:34:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: be46

quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

Sevgili arkadaşlar; Satılan Araçların Gerçek Fiyatları ( 2. elde doğru fiyatlar) konusu fiyat danışma odaklı hale geldi... http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=18646251&mpage=91

Rahatlıkla danışıp fikir alışverişi için burayı kullanalım.

GERÇEK PİYASA SATIŞLARI VE ARAÇ TEMİZLİĞİ KRİTERLERİ BULUNDUĞUNUZ İL/İLÇEYE GÖRE DEĞİŞKENLİK GÖSTEREBİLİR.

ÖNEMLİ NOT: Fransız araçlarından pek anlamam.
    *Önemli 2.not: Nikim biraz haşin kaçabilir, alay etmeyelim lütfen anısı var, günah ayrıca.

2.EL PAZARI - İCRALIK ARAÇ İNCELEME (UYAP ihale)

2012 model Opel Astra J kasa HB 1.3CDTI ve araç sport paket
    Km:85.000, araç kaç bin liraya kadar satar?(Satıcıyım)
    Araçta kaza,boya,değişen yok yalnızca eski sahibi tamponun alt kısmındaki bölmeyi kırmış onuda kaskodan yaptırmış ondan ötürü 800 lira bir hasar kaydı var .4 lastik yeni, aracın rengi siyah.
    Şimdiden teşekkürler.

Sanirim arada kaynadi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2F240332 -- 14 Haziran 2015; 23:39:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: beyaz-siyah

Cebrail bey 2013 titanyum cam tavanlı kugaya en fazla ne kadar vereyim?

hocam 2013 titaniumların fiyatları kmsine bağlı olarak 70 binden başlıyor 80e kadar yolu var. Değer mi bu kadar paraya bilinmez.
    Ama cam tavanı tavsiye etmiyorum yazın aracı saunaya çeviriyor...
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

Sevgili arkadaşlar; Satılan Araçların Gerçek Fiyatları ( 2. elde doğru fiyatlar) konusu fiyat danışma odaklı hale geldi... http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=18646251&mpage=91

Rahatlıkla danışıp fikir alışverişi için burayı kullanalım.

GERÇEK PİYASA SATIŞLARI VE ARAÇ TEMİZLİĞİ KRİTERLERİ BULUNDUĞUNUZ İL/İLÇEYE GÖRE DEĞİŞKENLİK GÖSTEREBİLİR.

ÖNEMLİ NOT: Fransız araçlarından pek anlamam.
    *Önemli 2.not: Nikim biraz haşin kaçabilir, alay etmeyelim lütfen anısı var, günah ayrıca.

2.EL PAZARI - İCRALIK ARAÇ İNCELEME (UYAP ihale)

2012 model Opel Astra J kasa HB 1.3CDTI ve araç sport paket
    Km:85.000, araç kaç bin liraya kadar satar?(Satıcıyım)
    Araçta kaza,boya,değişen yok yalnızca eski sahibi tamponun alt kısmındaki bölmeyi kırmış onuda kaskodan yaptırmış ondan ötürü 800 lira bir hasar kaydı var .4 lastik yeni, aracın rengi siyah.
    Şimdiden teşekkürler.

Sanirim arada kaynadi.

Hocam alıcısı nedeni anlaşılmaz bir şekilde sunroof istiyor Araba pazarlarına henüz pek düşmüyor ama sizinkine tahminim 49-51 aralığında

• Selamlar hocam,
    93 model toros var elimizde, 95000 km, kazasi, degisen, boyasi yok. 2017 ye kadar muayenesi var. Ne kadar yapar sizce?
    Edit: bagaji buyuk olanlardan degil, sedan tipteki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Romeo0 -- 15 Haziran 2015; 0:05:25 >
  • 2004 model Ford focus sedan 100km ön ve arka tamponda boya var başka bir şeyi yok nedir ederi

• Selamlar, ford mondeo ghia 2007 tdci otomatik vites 160bin km 4-5 yerde boyasi var, degişeni yok sizce ne kadar eder? Kasko değeri 31.7k.

• Merhaba 2007 model grande punto 1.3 multijet dizel toplam 600 tl lik hasar kaydı var, dynamic paket boya yok sadece şuan 3-4 bölgede çizik ve ezikler var ufak ama boyatmıyorum. Araç 110.000'de ne kadar eder?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oğuzhaan

2004 model Ford focus sedan 100km ön ve arka tamponda boya var başka bir şeyi yok nedir ederi

Donanım neydi? ya da benzinli mi?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.