Şimdi Ara

2.EL PAZARI - İCRALIK ARAÇ İNCELEME (UYAP ihale) (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.062
Cevap
102
Favori
80.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tsk ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam merhaba,

2004 model dizel full+full(sunroof-deri elektrikli koltuk-isitma vs) manuel vites gökyüzü mavi peugeot 406 aracim var. Motor kaputu degisti birde el kadar 2 parcada ufak tefek lokal boyalari var. 180.000kmde sizce ne kadar fiyat bicmeliyim? Tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: asdemre

Hocam merhaba,

2004 model dizel full+full(sunroof-deri elektrikli koltuk-isitma vs) manuel vites gökyüzü mavi peugeot 406 aracim var. Motor kaputu degisti birde el kadar 2 parcada ufak tefek lokal boyalari var. 180.000kmde sizce ne kadar fiyat bicmeliyim? Tesekkurler.

SV olması gerek.. zaten o zamanlar fazla donanım yoktu.
    Kaputun değişmesi iyi değil ama kmsi orjinalse yılda 15 bin km yapmış; hiçbirşey değil.
    Satışı ağır olur, eğer kendiniz satacaksanız maksimum 21.5-22 gibi çizgi çekin kendinize, aciliyetine göre.
  • Sayın Cebrail hocam,2010 temmuz trafiğe çıkışlı yani 2010 model 1.6 benzinli ,siyah renkte ve 66000 kilometrede Volkswagen passat aracım var.Motor kaputunda sileceklere yakın bölümde yani kenarda havaya sıkılıp yere düşmekte olan bir mermi çekirdeğinin oluşturduğu 1.5 cm çapında ve 0.5 cm derinliğinde dairesel bir çöküklük ile 5 6 tane kuş pisliklerine bağlı boya hasarı ve yine 7 8 tane noktavi mıcır yani taş sıçramalarına bağlı boya hasarı vardı.Aracın başka hiçbir yerinde hasar veya çizik dahi yok.Motor kaputuna sözkonusu durumdan dolayı fırın boya attırdım ve araç tertemiz oldu.4 lastik yeni olup daha 2000 km yapmış durumda.Çalışmayan hiçbir aksamı yok ve bakımı daha yeni yapıldı.Hiç lpg takılmadı.Aracı satmak istiyorum.Ancak çok beklemek istemiyorum.Yani makul bir fiyattan satmak istiyorum.Sizce ne kadarlık bir fiyattan ilana koymalıyım.Cevabınız için şimdiden teşekkürler.Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meliher -- 25 Ocak 2016; 21:22:47 >

• Sn CEBRAİL Bey
    Size zahmet şu ilana bakabilirmisiniz
    Araç geçen hafta 38.500e kapora alınmıştı ama alıcı kredisini çıkaramadı
    38 çok gördü ama ben 39 dan aşağı düşünmemiştim
    Sice yüksek mi
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-85.000de-navigasyonlu-kazasiz-cok-temiz-yeni-muayene-262316871/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false

• Hocam 2012 1.2ls yeni kasa HB Aveo buldum, 36000 kmde değişeni boyası yok. 26750ye düşüyor. Ne dersiniz?

• Arkadaslar acil Fikirr istiyorum 2009 Ford fiesta 1.4 TDCi 100 bin de aracim var 4 adet lokal var ve park halinde olan surtmeler degisen yok triger dinamo kayisi degisti yag yag filtresi hava filtresi fren balataları degisti muayene 2017 8. Aya kadar FIYAT NE ISTEMELIYIM?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogretmen ahmet -- 26 Ocak 2016; 13:57:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevenashty

Hocam 2012 1.2ls yeni kasa HB Aveo buldum, 36000 kmde değişeni boyası yok. 26750ye düşüyor. Ne dersiniz?

Şu an bende birisi için otm.viteslisini arıyorum, özellikle makyajlıların fiyatları cidden yükselmiş durumda. Manuel Lpglilerine 29-30 bin lira çeken var, bu aracın prim yapacağını bilsem yazdan 27-28e alırdım.
    26.750 şu anki şartlarda normal fiyata denk geliyor, elinizden geleni yapın 250 lira düşse kardır, ya da üstüne üç beş koyup 1.4lere bakın en azından lpg takınca daha az bayılıyor...

• Arkadaşlar aracı ilana koydum bir miktar sürede geçti pek arayan soran yok fiyatıda mudaillerine göre şişirmedim ama piyasamı durgun sizin görüşünüz nedir?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ilk-sahibinden-degisensiz-2006-focus-1.6-tdci-ghia-263894028/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nonpassaran -- 26 Ocak 2016; 19:30:27 >
  • 2005 model 1.6 actual fiat stilo 18.500 e anlaştık. değişen kaza vs yok. sizce nasıl? birde actual mi orta paket yoksa active mi anlamadım. kasko değerlerinde actual daha pahalı çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: azzazelll

Arkadaşlar aracı ilana koydum bir miktar sürede geçti pek arayan soran yok fiyatıda mudaillerine göre şişirmedim ama piyasamı durgun sizin görüşünüz nedir?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ilk-sahibinden-degisensiz-2006-focus-1.6-tdci-ghia-263894028/detay/

Hocam sizinkinden kasa olarak daha temizi hasar kayıtsız orjinali daha ucuz nedeni o olabilir tek şeyi seninkinden 20 bin falan daha fazla

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-temiz-full-263854918/detay

• Hocam aracın donanımlarını yanlış işaretlemişsiniz. Aracınızda far yıkama, xenon (eğer sonradan taktırmadıysanız), sunroof, bluetooth (techno paket değilse ki büyük ihtimal değil), navigasyon, perde ve tavan hava yastıkları, airmatic gibi donanımlar yok. Bu durum alıcıyı kandırıyor gibi bir izlenim verebilir.

Ayrıca ne kadar saçma da olsa renk tutulan bir renk değil. Yine bence saçma olsa da dizel motorun psikolojik km sınırını geçmiş.

Ama bence asıl sorun şu an ülkedeki ekonomik durumların iyi olmamasından kaynaklanıyor. Alım gücü düşen paramızı araç almaya artıramıyoruz. Özel sektörde maaşlarını düzenli alamayan pek çok insan var. Ayrıca 30küsür bin nakiti olan kredi çekip B sınıfı da olsa sıfır araçlara yöneliyor.

karahayıt hocam, örnek verdiğiniz araç 15.01.2016 tescilli. Satılmak için alınmış bir araç. Hasar kayıtsız ama hasarsız değil. Hasarının ne olduğu ancak yanına varılınca anlaşılabilecek bir araç. Ağustos ayı civarı yüzlerce arabaya baktım. Oradan bayağı tecrübem oldu. Tipik hasarı dağları aşan ama hasar kayıtsızlığıyla bunları örtmeye çalışan bir araba ilanı gibi. Tabii bu bir tahmin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atb0788 -- 26 Ocak 2016; 20:28:22 >

• karahayıt kullanıcısına yanıt
    Hocam ornek verdigin arabada muhtemelen sol on camurluk, sol on kapi, sag arka camurluk, on tampon islemli. Grinin 50 tonu olmus. Telden bu kadar gorebildim. Yazdiklarina da bakarsak adam tipik al-satci.

• quote:

Orijinalden alıntı: karahayıt

quote:

Arkadaşlar aracı ilana koydum bir miktar sürede geçti pek arayan soran yok fiyatıda mudaillerine göre şişirmedim ama piyasamı durgun sizin görüşünüz nedir?

Hocam sizinkinden kasa olarak daha temizi hasar kayıtsız orjinali daha ucuz nedeni o olabilir tek şeyi seninkinden 20 bin falan daha fazla

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-temiz-full-263854918/detay

Benimkinden daha temiz demişsiniz ama bel altı boyalı diyor :),biz ilk sahibiyiz aracın kaza yapmadan park vb. sürtmelerden boya var sadece ben değişen yok malum 10 yaşında :)

• quote:

Orijinalden alıntı: atb0788

Hocam aracın donanımlarını yanlış işaretlemişsiniz. Aracınızda far yıkama, xenon (eğer sonradan taktırmadıysanız), sunroof, bluetooth (techno paket değilse ki büyük ihtimal değil), navigasyon, perde ve tavan hava yastıkları, airmatic gibi donanımlar yok. Bu durum alıcıyı kandırıyor gibi bir izlenim verebilir.

Ayrıca ne kadar saçma da olsa renk tutulan bir renk değil. Yine bence saçma olsa da dizel motorun psikolojik km sınırını geçmiş.

Ama bence asıl sorun şu an ülkedeki ekonomik durumların iyi olmamasından kaynaklanıyor. Alım gücü düşen paramızı araç almaya artıramıyoruz. Özel sektörde maaşlarını düzenli alamayan pek çok insan var. Ayrıca 30küsür bin nakiti olan kredi çekip B sınıfı da olsa sıfır araçlara yöneliyor.

karahayıt hocam, örnek verdiğiniz araç 15.01.2016 tescilli. Satılmak için alınmış bir araç. Hasar kayıtsız ama hasarsız değil. Hasarının ne olduğu ancak yanına varılınca anlaşılabilecek bir araç. Ağustos ayı civarı yüzlerce arabaya baktım. Oradan bayağı tecrübem oldu. Tipik hasarı dağları aşan ama hasar kayıtsızlığıyla bunları örtmeye çalışan bir araba ilanı gibi. Tabii bu bir tahmin.

Hocam açıkcası saydığınız özellikleri ben işaretlemedim sahibindende modele göre kendi atıyor özellikleri sanırım sistem kendi seçti,araçta saydığınız özellikler yok evet kontrol edeceğim.

• quote:

Hocam dizellerin psikolojik sınırı ne yazık ki ülkemizde çok düşük. Focusların piyasası her zaman iyidir ama 2.elde sedanlar biraz daha önden gidiyor. İşin içinde renk durumu da var. Beyaz sedanları filo damgası yediği için hala tükaka durumda.
    Sizinkine benzer araçların İzm. piyasasında ilk elden satış aralığı 29-33 arası, Ank.da biraz daha yükseliyor. Piyasa kış olduğu için zaten durgun fakat gizli bir nakit sıkıntısı da etrafta dönüyor, bence biraz daha bekleyin 33-33.5 diyene bırakın...

• quote:

Orijinalden alıntı: stompanato

Cebrail hocam bunu için ne dersiniz ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-pagani-motors-hatasiz-camtavan-golf-comfort-254191461/detay/

Hocam günah o paraya. Peşin çalışan tok galerici, hayatta indirim yapmaz..Cam tavan olayı tecrübemle sabit yazın insanı bezdiriyor.

• C E B R A I L kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • Cebrail hocam 2011 2012 kia sportege hakkında düşünceleriniz nedir 50 - 55 bin tl civarı alınırmı o paraya geri satarken satılablirmi ikinci el piyasası nasıldır

Haricen fb7 kasa benzin&lpg otomotik beyaz elegance honda civic arıyorum satmayı düşünen arkadaşlar pm atarsa sevinirim (fiyatı şişirilmemiş planlar lütfen)

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.