Şimdi Ara

2.EL PAZARI - İCRALIK ARAÇ İNCELEME (UYAP ihale) (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.063
Cevap
102
Favori
80.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mcroses

quote:

Orijinalden alıntı: 18buru

quote:

Orijinalden alıntı: mcroses

on gündür arayan soran yok sadece son ne olur diye soruyorlar mesajla çok uçukta bir fiyat yazmadım ama. piyasa şu an çok ölü.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-boyasiz-temiz-225215499/detay/

39.000 civarıdır ederi, benzinli araç zor satılıyor maalesef

Bu arabayi hic ilana koymadan takasa versem zaten o parayi verirler. sıfırı 55 bine dayanmis. alan tüp taktırsın.
    bence şu an piyasa durgun bayrama dogru hareketlenir belki.

Hocam 1.33ün, Corollada tamamen psikolojik kötü bir şöhreti var. Muhtemelen Dikmen mevzusuyla karışıyor...
    Yeni kasa düşük kmli 2.el Lifelar 44.5-46 civarından başlıyor ama bu kasayı beğenen de çok...bayram öncesi biraz ikram yaparsanız illa alıcısı çıkar. 39 az olmuş tabi, 42 yazsanız biraz daha arayan çıkar muhakkak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C E B R A I L -- 22 Ağustos 2015; 15:30:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

60.000 km altı 308 1.6 vti orta donanım nedir ?

Orta donanımı Comfort varsayıyorum, çoğunun kilometresi düşük oluyor zaten, temiz 2009-10larına 34-35ten kapı açıyorlar. 2.elde satın alırken Peugeotlar gayet avantajlı....Yeter ki gudubet otomatik viteslisinden uzak dur.

• quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

quote:

Orta donanımı Comfort varsayıyorum, çoğunun kilometresi düşük oluyor zaten, temiz 2009-10larına 34-35ten kapı açıyorlar. 2.elde satın alırken Peugeotlar gayet avantajlı....Yeter ki gudubet otomatik viteslisinden uzak dur.

Büyük konuşmayım da hayatımda almayacağımdır otomatik vites.207 lere baktım 308 kadar fiyat istiyorlar.Piyasa biraz düşsünde nasipse bakalım.teşekkürler bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: firat1337

162binde 2000 model otomatik beyaz vw bora comfort. simit tüp LPG - Benzin. kaput ve sol çamurluk değişik. 3 parça lokal boya var. ne kadar eder acaba.

2004 model orjinal 5 parca yuzeyel boya (degisensiz) bordo renk 216 bin km.de lpg li 1.6 16 v 105 bg borami gecen ay 24 bine verdim .

• quote:

quote:

quote:

Büyük konuşmayım da hayatımda almayacağımdır otomatik vites.207 lere baktım 308 kadar fiyat istiyorlar.Piyasa biraz düşsünde nasipse bakalım.teşekkürler bu arada

Hayırlısı kardeşim...Günahım kadar sevmem Frs.arabalarını çok çektirdiler...
    Ama yaptığın bilinçli tüketicilik adına çok iyi.Kafanda belirlediğin bir hedef var, benim gibi elinde bir tomar parayla ne alsam diye gezinmekten daha iyi

• C E B R A I L kullanıcısına yanıt
    2004 partner 121.000 km kazasız 3 parça lokal boya ne kadar eder ?

edit: 2 haftadır satılık hala ciddi alıcı çıkmadı 17.000 istedik fazla mı oldu ?
  • 2010 model Clio 3 hb dynamique 85bg 83000 kmde kazası boyası yok hasar kaydı yok ufak tefek çizikler var sizce ne kadar eder ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hayırlısı kardeşim...Günahım kadar sevmem Frs.arabalarını çok çektirdiler...
    Ama yaptığın bilinçli tüketicilik adına çok iyi.Kafanda belirlediğin bir hedef var, benim gibi elinde bir tomar parayla ne alsam diye gezinmekten daha iyi

O sınıfta doğru düzgün araç yok .Fiesta'ya o Clio ya o parayı vermektense 308 binerim olmadı Bravo 'da güzel de temizi zor

• Hocam,

Bir diğer araç geldi dikkatimi çekti, ilan dahi vermemiş satıcı, ben de görüştüm tanıdık. 1996 Euro Civic, 1.4, 130.000'de, orijinal boyası sadece bir çamurluk orijinaliyle değişmiş, lovato tüp takılı, sunroof, 2 havayastığı, klima, elektrikli aynalar var, Ankara aracı. Araba inanılmaz temizlikte, 4 kış lastiği veriyor sadece bir kış kullanılmış. Araç çok hoşuma gitti, pırıl pırıl.

17.000TL'ye indi fiyatta.

Fiyat belki piyasaya göre yüksektir biraz, ama ne kadar yüksektir onu bilmek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Anonymous

Hocam,

Bir diğer araç geldi dikkatimi çekti, ilan dahi vermemiş satıcı, ben de görüştüm tanıdık. 1996 Euro Civic, 1.4, 130.000'de, orijinal boyası sadece bir çamurluk orijinaliyle değişmiş, lovato tüp takılı, sunroof, 2 havayastığı, klima, elektrikli aynalar var, Ankara aracı. Araba inanılmaz temizlikte, 4 kış lastiği veriyor sadece bir kış kullanılmış. Araç çok hoşuma gitti, pırıl pırıl.

17.000TL'ye indi fiyatta.

Fiyat belki piyasaya göre yüksektir biraz, ama ne kadar yüksektir onu bilmek istiyorum.

Hocam Eurolarda (Rover kasa) 15 de gördüm 18-19 isteyen de. Ortalama olarak 16-16.5 civarı isteniyor, seninkinin fiyata 4 lastik dahil edilmiş, çarık çürüğü dediği kadarsa fiyat normal.
    1.4 biraz ağır kalıyor ama lpg ile ekonomik.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih47154

2010 model Clio 3 hb dynamique 85bg 83000 kmde kazası boyası yok hasar kaydı yok ufak tefek çizikler var sizce ne kadar eder ?

Dij.klimalı olanı sanırım, kmsi dizel için iyi.
    32-32.5 edebilir. Piyasası diğer Cliolara göre biraz ağır.

• quote:

Orijinalden alıntı: By_Android

2004 partner 121.000 km kazasız 3 parça lokal boya ne kadar eder ?

edit: 2 haftadır satılık hala ciddi alıcı çıkmadı 17.000 istedik fazla mı oldu ?

Fiyat normal gibi biraz bi pazarlık payı vardır muhakkak...Ticarilerde durgunluk var şu an, millet belgeyle vs uğraşmak da istemiyor pek...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fatih47154

2010 model Clio 3 hb dynamique 85bg 83000 kmde kazası boyası yok hasar kaydı yok ufak tefek çizikler var sizce ne kadar eder ?

Dij.klimalı olanı sanırım, kmsi dizel için iyi.
    32-32.5 edebilir. Piyasası diğer Cliolara göre biraz ağır.

Aynen dijital klimalı olanı teşekkür ederim cevabın için

• Bende 2005 model Fiesta 1.4 Comfort benzinli araba var. Arabanın ikinci sahibiyim ve araç 2009'dan beri bende. Aracın km'si 58750'dir ve sağ ön çamurluk, sol-sağ arka tamponda sürtmelerden dolayı lokal boya var. Başka hiçbir yerinde boya yok. Aracın değişeni yok ve içinde gerçekten hiç sigara içilmedi. Araç km olarak orjinal ve hiç tüp takılmadı. 2013 yılında yıldan dolayı triger seti değişti.(Yani ağır bakım yapıldı) Yine aynı yıl ağustos ayında sıfır 4 lastik alındı. 2017 Mayıs'a kadar muayenesi tamam. En son bakımı yıllık bakım olarak (yağ, filtre, buji ... vb.) Mayıs ayında yaptırdım muayeneye girmeden. Akü geçen sene yenisi ile değiştirildi. Sizce arabam kaça gider?

• Merhaba arkadaşlar. 2001 Vtec Honda civic 160000 de.sol ön çamurluk değişmiş. Lokal boyalar var. 21 ağustosta alt takımlara 1500 lira harcanmış.Amortisör vsvs.25000 diyor.bugün araca bakmaya gidicem.ederi nedir acaba?]

• quote:

Orijinalden alıntı: zerok

Bende 2005 model Fiesta 1.4 Comfort benzinli araba var. Arabanın ikinci sahibiyim ve araç 2009'dan beri bende. Aracın km'si 58750'dir ve sağ ön çamurluk, sol-sağ arka tamponda sürtmelerden dolayı lokal boya var. Başka hiçbir yerinde boya yok. Aracın değişeni yok ve içinde gerçekten hiç sigara içilmedi. Araç km olarak orjinal ve hiç tüp takılmadı. 2013 yılında yıldan dolayı triger seti değişti.(Yani ağır bakım yapıldı) Yine aynı yıl ağustos ayında sıfır 4 lastik alındı. 2017 Mayıs'a kadar muayenesi tamam. En son bakımı yıllık bakım olarak (yağ, filtre, buji ... vb.) Mayıs ayında yaptırdım muayeneye girmeden. Akü geçen sene yenisi ile değiştirildi. Sizce arabam kaça gider?

Sizinki bakımlı Garaj arabası, Fieastaların talihi açık talep her zaman var. Comfort olduğu için 24.5-25 hatta 25.5 gibi fiyat çekebilirsiniz. Fiyatlar artacak zaten 2 haftaya, alıcıya bayram güzelliği olacak...

• quote:

Orijinalden alıntı: Orada Olmayan Adam

Merhaba arkadaşlar. 2001 Vtec Honda civic 160000 de.sol ön çamurluk değişmiş. Lokal boyalar var. 21 ağustosta alt takımlara 1500 lira harcanmış.Amortisör vsvs.25000 diyor.bugün araca bakmaya gidicem.ederi nedir acaba?]

Öncelikle önemli olan nokta donanım. Bu makyajsız kasa; Düşük olan LS mi yoksa dolu olan ES mi?
    ES farkı: 15'' alaşım jant, otm. klima, far yıkama, deri direksiyon simidi ve vit.topuzu vs vs. ES 2.elde tutulan donanım, 2000 lira fark ediyor.

Kilometre hiç birşey değil, sorunsuz 400bini devirenleri gördüm, önemli olan LPG var mı?

Sol ön çamurluk değişmesine baktırman lazım, şöför tarafından darbe almış...eğer airbagi açtırdıysa ya da podyeleri yamulttuysa hiç uğraşma bile, kasaları naziktir.

1500 lira neye harcamış? Z rotları da (viraj) dahil mi? Süspansiyonları serttir bu araçların temiz asfalt ister, bozuk yolda kullanınca malum amörtisörler değişir.
    Fiyatı ES için iyi, LS için idare eder yaptığı masrafı eklemiş diye düşün (düz vitesli, LPGsiz olduğunu varsayıyorum)
    Şöyle örnek vereyim, bu temiz sayılan 2002 ES arkadaşımdan, tok satıcı - fiyatı yüksek; normalde ederi en fazla 28-28.5

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-degisensiz-bakimli-ve-temiz-138-bin-km.de-vtec-es-225436389/detay/

ES VTEC LPG li düz vites
    expertize sokucam üstad
    sabah da şasi nodan sigortacıma sorgulatcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orada Olmayan Adam -- 23 Ağustos 2015; 10:47:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orada Olmayan Adam

ES VTEC LPG li düz vites
    expertize sokucam üstad
    sabah da şasi nodan sigortacıma sorgulatcam

Hayırlısı olsun.Ekspertize soktur tabi. Motorda az bir üfleme olabilir sorun değil. ES olması iyi, kliması canavar gibi çalışıyor.
    Sigortadan birşey çıkmayabilir malum yaşı var. İlk senelerde kasko yaptırmıştır, sonra uğraşmamış olabilir.
    Teşekkürler cevap için hocam. Ben de zaten en son 25000 e vermeyi dusunuyordum. Demek ki ederi bu arabamin

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.