Şimdi Ara

2.EL PAZARI - İCRALIK ARAÇ İNCELEME (UYAP ihale) (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.063
Cevap
102
Favori
80.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: leonidas26

2004 palio. 1.2 tüplü. klimalı. 99bin km de. değişen yok. kazasız yok. ancak tavan hariç çeşitli yerlerinde boya var. bakımları tam. çalışmayan hiçbir aksamı yok. 1 senedir bende. satsak ne eder hacı abi?

Hocam speedgear ise goruselim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C E B R A I L kullanıcısına yanıt
    Hocam Aveo sedan ve Cruze 1.4 T 140 HP için düşünceniz nedir. Daha doğrusu bu Chevrolet bu saatten sonra alınırmı.

Aveo 2011 sedan 1.4 benzinli boyasız LTZ full modele 31 dedi
    Cruze 2013 Sedan 1.4T benzinli LTZ full modele ilanlar 44 civarı

sizce nedir piyasası
  • quote:

Orijinalden alıntı: y@s@r

Hocam Aveo sedan ve Cruze 1.4 T 140 HP için düşünceniz nedir. Daha doğrusu bu Chevrolet bu saatten sonra alınırmı.

Aveo 2011 sedan 1.4 benzinli boyasız LTZ full modele 31 dedi
    Cruze 2013 Sedan 1.4T benzinli LTZ full modele ilanlar 44 civarı

sizce nedir piyasası

Cruze daha çok 1.6 LPG gidiyor 2011-12ler 34-35e kolaylıkla bulunur. 1.4T için gayet iyi yorumlar duydum ama şöyle ki 44bin TL çok fazla.
    Aveo hala çok tutuluyor ama LTZ olsa dahi 30a düşer tahminimce.

Chev piyasası kur farkıyla 6-8 ay içinde, 3-4 bin lira yükseldi fiyatları..yükselmesinin bir başka nedeni de en ucuz paraya alınabilecek en kaliteli ve yeni araç olması - bu durum arz-talep mantığıyla fiyatları etkiliyor. Yedek parça, servis vs için sıkıntı duymadım. Satarken uzun vadede muhakkak biraz değer kaybedecektir ama kalite-fiyat olarak tek geçerim - hala fırsat aracı olarak düşünülebilir.

• acikcasi bende ayni dusunce icerisinde yoneldim. eski aracim insignia 1.4t motor ve bu motor gercekten cok begendim. yakit cok iyi 8.4 lt yi gordum sakin kullanimxa sehir ici. onun icin cruze da da bu motora baktim ilk olarak.

suan buldugum bir aveo var 31 dedi ama 30 a zoluyayim diyorum. geri gorus ve gunduz led fari var exstra olarak

• y@s@r kullanıcısına yanıt
    Buradan bir arkadaşımız almıştı Aveo otm.vites ona sorayım

• teskkur ederim cevabinizi bekliyorum

• quote:

teskkur ederim cevabinizi bekliyorum

Mesajlardan buldum; arkadaş 3 ay önce Otm.1.4 LTZ satın almış, temiz 37bin km.de (LPGsiz) Model yılı yanlış hatırlamıyorsam 2012ydi. 32.200 vermiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

quote:

teskkur ederim cevabinizi bekliyorum

Mesajlardan buldum; arkadaş 3 ay önce Otm.1.4 LTZ satın almış, temiz 37bin km.de (LPGsiz) Model yılı yanlış hatırlamıyorsam 2012ydi. 32.200 vermiş.

otomatik icin guzel gibi. benim baktigima 31 dedi 39 binde 2011 boyasiz kazasiz arti olarak 7 inc geri gorus vs var ve led var

• Cebrail hocam, 2013-2014 E180 Premium paketli bir araç için görüşlerin,tavsiyelerin ve aracın ederine ne dersin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rhye -- 4 Ağustos 2015; 17:53:39 >
    Hocam iyi aksamlar
    2006 model clio(bu model gecis yili sanirim benim bahsettigim eski kasa)
    1.2 16 valf 75 beygir authentige gri
    Abs 4airbag klima sis fari 85000km kaza boya yok butun bskimlar yetkili serviste yapilmis sigara falan icilmamis temiz bi araba
    En son 20500 tl birakcak
    Ne dersiniz alinirmi bu paraya

• Vw Caddy 1.9 Tdi siyah birkac yerinde boya var 2 yada 3 140000 de sizce ne eder

• quote:

Orijinalden alıntı: MOVISTAR

Vw Caddy 1.9 Tdi siyah birkac yerinde boya var 2 yada 3 140000 de sizce ne eder

Hocam ticariden anlamam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: randa

Hocam iyi aksamlar
    2006 model clio(bu model gecis yili sanirim benim bahsettigim eski kasa)
    1.2 16 valf 75 beygir authentige gri
    Abs 4airbag klima sis fari 85000km kaza boya yok butun bskimlar yetkili serviste yapilmis sigara falan icilmamis temiz bi araba
    En son 20500 tl birakcak
    Ne dersiniz alinirmi bu paraya

Temizliğine bağlı ama bir önceki kasaysa düz 20 yapsın bari. 1.2 biraz ağır kalıyor demedi demeyin
    Hocam sabah konustum adamla 20 ye anlastik
    Performans cok onemli degil ikinci araba olcak sehirici kullanilcak
    Fiyat nasil piyasaya gore

• quote:

Hocam sabah konustum adamla 20 ye anlastik
    Performans cok onemli degil ikinci araba olcak sehirici kullanilcak
    Fiyat nasil piyasaya gore

Dediğim gibi temizse fiyat idare eder. bana geçen gün 99 mod. RTEye 17 bin lira çektiler ABS bile yok araçta ama 1.6 motor lpgli.
    Renaultlardan pek hazetmem ama kronik sorunu yok denildi, alırken amortisör, buji ve yağına baktırırsın o kadar. Lpg olmadığı için sübap vs derdin de yok zaten...

Daha ekspertize goturmedim ama araba gayet tamiz km 84 kusur daha yeni 85000 bakimi serviste yapilmis yag su balatalar falan degismis 450tl gibi faturasi vardi
    Tesekkurler yorumlariniz icin

• quote:

Daha ekspertize goturmedim ama araba gayet tamiz km 84 kusur daha yeni 85000 bakimi serviste yapilmis yag su balatalar falan degismis 450tl gibi faturasi vardi
    Tesekkurler yorumlariniz icin

Bakımlı olması büyük artı tabi ama muhakkak kullanıp karar verin, sollamalarda içiniz bayılcaksa hiç uğraşmayın...

• Merhaba
    aklımda şöyle iki araç var yorumunuz nedir acaba?
    1)http://www.sahibinden.c...as-olur-222449026/detay
    2)opel asta enjoy 1.6 97000 lpgli 39000 isteniyor
    Bu aralar arbayı yukseltmek istiyoruz da 35000'e kadar tavsiye edebileceğiniz lpgli manuel kullanacağım yer de usta olmadığı için sağlam ve parçası bol bulunan bir model tavsiye edebilirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tom_u

Merhaba
    aklımda şöyle iki araç var yorumunuz nedir acaba?
    1)http://www.sahibinden.c...as-olur-222449026/detay
    2)opel asta enjoy 1.6 97000 lpgli 39000 isteniyor
    Bu aralar arbayı yukseltmek istiyoruz da 35000'e kadar tavsiye edebileceğiniz lpgli manuel kullanacağım yer de usta olmadığı için sağlam ve parçası bol bulunan bir model tavsiye edebilirseniz sevinirim.

Astra kaç model?

Opel'in 1.6 Ecotc motoru atmosferik, gayet basit bir yapısı var, çoğu usta anlar. Fakat o motora LPG kiti uygulanınca işler değişiyor biraz. Cruzelarda da aynı motor vardı (2010-13) süpapları ne yazıkki çelik değil...
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.