Şimdi Ara

2.EL PAZARI - İCRALIK ARAÇ İNCELEME (UYAP ihale) (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.063
Cevap
102
Favori
80.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2011 Ford C-max yeni kasa - 51000 km de sıfır hata 1.6 TDCİ titanyum x gri renk acaba ne kadar eder arkadaşlar, şuanda babama olan borcumu ödemek zorundayım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufpb -- 13 Temmuz 2015; 15:01:36 >
  • C E B R A I L kullanıcısına yanıt
    Km'nin az olması ve fiyatın uygunluğu cezbetti beni yoksa boş modeli
    ama fransızlarda boş da olsa donanım var
    B sınıfı fiyatına dizel c sınıfı
    alınmaz mı üstad zarar mı ettirir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 93 model vectra 1.8gl klimasız, manuel, 2 parça değişen, lpgli fiyatı ne kadar eder sizce. Bir de vectra A kasayı önerir misiniz nasıl araçtır araştırdığım kadarıyla B kasadan daha iyi ve dayanıklı diyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: b0ddah

93 model vectra 1.8gl klimasız, manuel, 2 parça değişen, lpgli fiyatı ne kadar eder sizce. Bir de vectra A kasayı önerir misiniz nasıl araçtır araştırdığım kadarıyla B kasadan daha iyi ve dayanıklı diyorlar

Vectra B (99 sonrası) İzmir kasa, yerli üretim olduğu için kalplerde ayrı bir sevgi var, aksini kimseye söyletemezsin

A, 93-94ler temizliğine göre 10-12 arası...

• Şimdi piyasası şehire göre değişiyor hocam. İzm ve Ege bölgesinde tıpkı Subaru gibi sıfır çekiyor, kardeşi pejodan bile hızlı değer kaybettiği bir gerçek.

Uzun süre kullanılabilir bir araç aslında parça,servis uygun sayılır ama rağbet görmedi ne yazıkki, böyle olunca 2.eli de malum...

Ben de kendime araç bakıyorum şu an, biliyorum otomatikleri kaliteli değil...İzm.de benzinli otm. satılık toplam 4 tane var

• Hocam 2000 model 1,3 accent lx yumurta kasa 2 parça boyalı orjinal 100.000 km de 12.500 e alınır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxjokerxxx

Hocam 2000 model 1,3 accent lx yumurta kasa 2 parça boyalı orjinal 100.000 km de 12.500 e alınır mı?

Fiyat iyi ama içimden bir ses 100binden fazladır diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufpb

2011 Ford C-max yeni kasa - 51000 km de sıfır hata 1.6 TDCİ titanyum x gri renk acaba ne kadar eder arkadaşlar, şuanda babama olan borcumu ödemek zorundayım ?

Kmsi iyi; 55-57 Allah ne verdiyse...
  • quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

quote:

Hocam 2000 model 1,3 accent lx yumurta kasa 2 parça boyalı orjinal 100.000 km de 12.500 e alınır mı?

yok hocam ondan eminiz çünkü 30 binde aldı kendisi.Günlük 15 km yol yapıyor.Senede 1 kerede uzun yol yapıyor.Satarken ekmek yermiyiz hocam ?Veya satış fiyatı nedir?
  • quote:

quote:

quote:

yok hocam ondan eminiz çünkü 30 binde aldı kendisi.Günlük 15 km yol yapıyor.Senede 1 kerede uzun yol yapıyor.Satarken ekmek yermiyiz hocam ?Veya satış fiyatı nedir?

Hocam ben daha onların temizine, ellenmemişine pek denk gelmedim ama temizse 12.5 gerçekten iyi.
    Alın, en kötü 14e pazarda verin.
    Param olsa ben alıveriyim...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam ben daha onların temizine, ellenmemişine pek denk gelmedim ama temizse 12.5 gerçekten iyi.
    Alın, en kötü 14e pazarda verin.
    Param olsa ben alıveriyim...

Size güvenerek nasipse alıcam hocam.sadece 2 çamurluğunda düzeltme var dışında orjinal boyası hocam güneş yanığı da yokmuş.Hayırlısı bakalım.

• xxxjokerxxx kullanıcısına yanıt
    Sen gene saldır üç-beş, 2.dönem mtvsi, vizesi, şusu busu kırabildiğin kardır.
  • quote:

Aşağısı mümkün degil diyor hocam.3 -5 ustune koysam kardir diye düşünüyorum.fiyati uygun geldi bana bir de size danismak istedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Aşağısı mümkün degil diyor hocam.3 -5 ustune koysam kardir diye düşünüyorum.fiyati uygun geldi bana bir de size danismak istedim

Bak bu konunun ilk sayfasinda ismail4444'ün yazdığını oku:

Ustam selamunaleyküm 2000 model accent gls yumurta, kasa abs li, klimalı abs de klima da çalışıyor, muayene 2017 şubat, 4 lastik sıfır, triger sıfır, ön diskler sıfır, fren balataları sıfır, baskı balata sıfır. Tavanda boya yahut işlem yok, kaput değişik, sağ ön kapı çıkması ile değişmiş, sağ orta direkte ufak bi işlem görmüş tavan aşağısında komple boya var sayılır. 168 bin km de gri renkli.

Böyle bir araç ne kadar eder acaba. 15250 ye anlaşmıştık ama sonradan değişenleri ve orta direkteki işlemi çıktı sahibi de bilmiyordum yeni öğrenmiş oldum dedi artık yalan yada gerçek Allah bilir. Araç çok bakımlı bir araç 2006 dan beri aynı kişi kullanıyor.

• quote:

quote:

quote:

Bak bu konunun ilk sayfasinda ismail4444'ün yazdığını oku:

Ustam selamunaleyküm 2000 model accent gls yumurta, kasa abs li, klimalı abs de klima da çalışıyor, muayene 2017 şubat, 4 lastik sıfır, triger sıfır, ön diskler sıfır, fren balataları sıfır, baskı balata sıfır. Tavanda boya yahut işlem yok, kaput değişik, sağ ön kapı çıkması ile değişmiş, sağ orta direkte ufak bi işlem görmüş tavan aşağısında komple boya var sayılır. 168 bin km de gri renkli.

Böyle bir araç ne kadar eder acaba. 15250 ye anlaşmıştık ama sonradan değişenleri ve orta direkteki işlemi çıktı sahibi de bilmiyordum yeni öğrenmiş oldum dedi artık yalan yada gerçek Allah bilir. Araç çok bakımlı bir araç 2006 dan beri aynı kişi kullanıyor.

Klimave abs yok bende.ama 100 bin de ve orjinal arac hem fikirsek yarin okey eriyorum hocam

• xxxjokerxxx kullanıcısına yanıt
    Gönül isterdi ki enjeksiyon olsun ama yapçak birşey yok,olumlu yönü kolay bozulmaz ve birşey olursa sanayide her tamirci ucuza yapar. Dediğim gibi en kötü beğenmezsen, al-sat yaparsın.Aynı paraya 2000-01 Kartal kesmesi Şahin var, sözüm ona enjeksiyonlu (Fiat motorlu dedikleri) ama heryeri başka oynuyor metal yorgun.
  • Hocam, linea 2010 model 1.3 multijet emotion paket 108 binde, değişen yok 3 parca yüzeysel boya ve 1 parca işlem ve boya var agır bakım zincir vs yapılmış. mistik gri renginde.
    hasar kaydı çok yok. pparca parça 2000 lira park esnasında şeklinde
    satmayı düşünüyorum ilerleyen zamanda ne kadar edebilir.

• quote:

Gönül isterdi ki enjeksiyon olsun ama yapçak birşey yok,olumlu yönü kolay bozulmaz ve birşey olursa sanayide her tamirci ucuza yapar. Dediğim gibi en kötü beğenmezsen, al-sat yaparsın.Aynı paraya 2000-01 Kartal kesmesi Şahin var, sözüm ona enjeksiyonlu (Fiat motorlu dedikleri) ama heryeri başka oynuyor metal yorgun.

Haklisiniz hocam 1000 lira yesek fena olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: yufat

Hocam, linea 2010 model 1.3 multijet emotion paket 108 binde, değişen yok 3 parca yüzeysel boya ve 1 parca işlem ve boya var agır bakım zincir vs yapılmış. mistik gri renginde.
    hasar kaydı çok yok. pparca parça 2000 lira park esnasında şeklinde
    satmayı düşünüyorum ilerleyen zamanda ne kadar edebilir.

Hocam şu an Linea yığılı piyasada ama Emotion kendine yer bulur kanımca, araya kaynayıp değer kaybetmez.
    Kmsi 80-90bin üstü Temiz sayılanlarına 29-29.5-30 belki birazcık daha fazla verildiğini biliyorum hasarı düşün ama biraz bekletir. Tavsiyem pazara götürmeyin, eli g*tünde gezenlere tek tek donanım sayarsınız...

• 16 bin tl ye 2000 küsur model 150 bin km de palio mu alinir 50 bin km de 2011 model geely echo mu alınır ? Temsili rakamlardır aklimda bu iki arac var geely arabasi malum çin malı fakat motor parcalari toyota uyumlu istanbuldada bnm bulundugum yerde 3 servisi var .. 16 bin tl param var...

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.