Şimdi Ara

3 GB 1024 MÜ ? - 256 SINIRSIZMI ? YARDIM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 1024 3 gb kulanıyorum ama bu kota bana çok az geliyor, bitecek diye sitelere fazla giremiyorum. Sizden ricam 256 sınırsız alsam acaba çokmu yavaşlar internet, kullanan varsa lütfen yardımcı olsun.

• forumda bunu soran çok sayıda insandan birisin.
    soranlarda hep şu cevabı almıştır ki kendi cevabını vermişsin.yetmiyor geçmek istiyorum diye
    1024 le 100k ile download yaparken 256 ile ortalama 25-27 ile çekersin..hızı sana çok yavaş gelcektir ilk başta o kesin..
    ama özgür olcaksın ve istediğini çekeceksin bu yönde bakman lazım.(aylık 50gb yeter mi sana.biz 50gb çekiyoruz ondan sordum)
    256 ya geç bak keyfine yavaş mavaş idare edersin bizim gibi

• quote:

Orjinalden alıntı: kesh_fosil

forumda bunu soran çok sayıda insandan birisin.
    soranlarda hep şu cevabı almıştır ki kendi cevabını vermişsin.yetmiyor geçmek istiyorum diye
    1024 le 100k ile download yaparken 256 ile ortalama 25-27 ile çekersin..hızı sana çok yavaş gelcektir ilk başta o kesin..
    ama özgür olcaksın ve istediğini çekeceksin bu yönde bakman lazım.(aylık 50gb yeter mi sana.biz 50gb çekiyoruz ondan sordum)

başka seçeneğin yok gibi, bu kotalarla uğraşılmaz zaten, hepimiz hesap uzmanı olucaz yakında

• quote:

forumda bunu soran çok sayıda insandan birisin.

Öncelikle kısa sürede cevap verdiğin için sağol, sayfalara kolay ulaşabiliyormuyuz yani bir sayfayı açarken çok beklermiyiz.

• surf te hiçbir sorun olmaz.sadece download larında 1mbit ten geldiğin için düşüşü bariz hissedeceksin ama alışırsın uzun sürmez.1 ay boyunca indirdiğin dosyalar o düşüşü silecektir aklından
    dediğim gibi 50gb çekersin sürekli açık kalırsa ben ayda en az 20gb çekerim değişmez bu sayı.
  • Bu gün ADSL faturası geldi. kotayı 37 Gb aşmışım.

Allahtan şubat sonuna kadar limit aşım ücreti almıyorlar yoksa yanmıştık.. Gb' ı 10 ytl den hesaplasalar ocağımızı söndürürlerdi..

Aklın varsa limitsizden şaşma
  • 3gb + 1024 ün fiatı 29 YTl peki 256mb sınırsızın ne kadar acaba?
  • 49 YTL

quote:

Orjinalden alıntı: O.z.X

3gb + 1024 ün fiatı 29 YTl peki 256mb sınırsızın ne kadar acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: outlaw13

Bu gün ADSL faturası geldi. kotayı 37 Gb aşmışım.

Allahtan şubat sonuna kadar limit aşım ücreti almıyorlar yoksa yanmıştık.. Gb' ı 10 ytl den hesaplasalar ocağımızı söndürürlerdi..

Aklın varsa limitsizden şaşma

limit aşım ücreti almıyorlar mı :S
  • Forumda bir arkadaş 256 sınırsızda 1 sayfayı 1.5 dakikada açıyorum dedi bu doğrumu
  • quote:

surf te hiçbir sorun olmaz.sadece download larında 1mbit ten geldiğin için düşüşü bariz hissedeceksin ama alışırsın uzun sürmez.1 ay boyunca indirdiğin dosyalar o düşüşü silecektir aklından
    dediğim gibi 50gb çekersin sürekli açık kalırsa ben ayda en az 20gb çekerim değişmez bu sayı.

cok rahat cekiyorsun .
    surf yaparken hiç sorun cıkarmaz sadece download 26 kb de takılı kalıyor ne ileri ne geri .
    cok memnunm verdiğim paraya fazlasıyla değiyor..
  • valla aynı soruyu şimdi ben soracaktım.3 gb yetmiyor 6 gb yapayım dedim. 256 sınırsız yap dediler.Ne yapsak ki
  • quote:

Orjinalden alıntı: krıtoz

Forumda bir arkadaş 256 sınırsızda 1 sayfayı 1.5 dakikada açıyorum dedi bu doğrumu

yaw abi ii niyetli soruosun ama belli bişi yani 1mbt/256kb=4 yani kat hızlı 1mbt
    burdan yola çıkarsın 1 mbitte 4-5 saniyede açıyorsaki o bile çok fazla 256da 16-20sn ye arası deişir.Ha o arakdaşın dediğide doğrudur ama makina trojandan spydan geçilmiyordur
  • Arkadaşlar aranızda 256 sınırsız kullanan var mı ?
    varsa bi hızı yazıversin be.Dh i kaç sn de açıo sayfalar arası geçiş nasıl youtube de video izlerken nasıl vs..
  • Özgürlük istiyoruzzzzzzz...
    KOTA YA
  • Download yapıcam dersen 256 tabiiki.Ama internette sörf yaparken tabiki yavaşlığı hisseceksin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Brooklyn

Download yapıcam dersen 256 tabiiki.Ama internette sörf yaparken tabiki yavaşlığı hisseceksin.

Ne kadar yavaş oluyor abi ? Mesela adres çubuguna yazdın forum.donanimhaber.com ne kadar zaman sonra açılıyor sayfa ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: trbugrapc

quote:

Download yapıcam dersen 256 tabiiki.Ama internette sörf yaparken tabiki yavaşlığı hisseceksin.

Ne kadar yavaş oluyor abi ? Mesela adres çubuguna yazdın forum.donanimhaber.com ne kadar zaman sonra açılıyor sayfa ?

Günün saatleri bunu çok etkiliyor.Ama bir sayfanın tam anlamıyla açılması (gifler,resimler dahil)5-8 sn falan bulduğu oluyor(en çok).Ama aksamları daha rahat oluyor tabiki.Ama çok canını sıkmaz o kadarda abartmaya gerek yoq.bana sorsan (suan 1024 kullanıyorum,256 sınırsızda kullandım) 256 sınırsızı, sınırlı 1024'e on kere tercih ederim.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: trbugrapc

quote:

Günün saatleri bunu çok etkiliyor.Ama bir sayfanın tam anlamıyla açılması (gifler,resimler dahil)5-8 sn falan bulduğu oluyor(en çok).Ama aksamları daha rahat oluyor tabiki.Ama çok canını sıkmaz o kadarda abartmaya gerek yoq.bana sorsan (suan 1024 kullanıyorum,256 sınırsızda kullandım) 256 sınırsızı, sınırlı 1024'e on kere tercih ederim.

işte bende 1024 kullanıyorum şuan şimdi tarife değişikliği yapacam ayın 30 unda.Sonra yavaş falan olursa pişman olmayalım diye.İkisini de kullanan 3-4 kişiden yorum alıyorum.Çoğunlukla 256 sınırsız iyi dediler.Bende256 yapayım diyorum.İnşallah pişman olmam.

• 1024 ve 3gb??? tam bi komedi. 256 ile 1024 arasında çok bi far yok internet syafaların gezerken. İş download yapınca değişiyo. 3 gb lik kota bi kaç saatte doldurulur 1024 ile
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.