Şimdi Ara

ARACIM SU EKSILTIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHABALAR MOTOR SUYU HORTUMUNDA BI DELIK VAR SANIRSAM ALTDA DAMLATMA VAR VE MOTOR COK ISININCA ICERDE BIYERDEN SU FIISSLATIYOR KULLANSAM SORUN OLURMU

• Hortum olabilir, termostat olabilir.

Kullanırsanız sorun olur.

Hararet fırlar.
  • hareret cubugu nedense hıc artmıyor buyuk ıhtımalle hortum
  • yani baska bıyerden bı patlak verırmı hortum delıkse suanda gercekten yaptırcak gucum yok
  • Bi resim olursa daha rahat olur.

Ne kadar kullanıyorsunuz da hararet olmuyor??

Herhangi bir uyarı vermiyor mu araç??
  • aracım 2003 model ford mondeo hayır herhangı bı uyarı yok soyle dıyım arac cok ısınınca ıcerde hortumdan fısslatma yapıyor 30 dk gıbı bı sure sonra soguyunca hortumdakı fıslatma duruyor ama tabıkı altda damlatma var ve aracda herhangı bı uyarı yok
  • hanı hararet cubugu hep ortada ve suan resım atamam malesef
  • Ya kardeşim böyle kullansam diye saçma bir sorumu olur allahını seversen bir hortum kaç para

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorun kesinlikle olur.

Öyle uzun süre kullanmayın.

Motoru yakarsanız yoksa.
  • teşekürler
  • Klima tahliyesi nedeniyle sudamlamasi olmasin..

• YOK HORTUM DELIK KARDESIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1346gokhan

MERHABALAR MOTOR SUYU HORTUMUNDA BI DELIK VAR SANIRSAM ALTDA DAMLATMA VAR VE MOTOR COK ISININCA ICERDE BIYERDEN SU FIISSLATIYOR KULLANSAM SORUN OLURMU

fazla zorlama aracı hemen göster... motora hararet yaptırırsan zararın çok daha büyük olacaktır
  • arabanın içine su doluyorsa kalorifer radyatoru falan deliktir.
  • teşekürler
  • Merhaba aracım 97 model laguna 2000 volvo motor sıkıntısı su eksıltıyor kısa mesafe sürüşlerde bi sıkıntı yok nezaman ki trafiktesın bır kac kere motor ısınıp fan altı bakıyorsunkı su kalmamış bu neyin nesi anlamadık gitti birkac dersek ustaya gittim birisi conta dedi bırı termostat olabılır diyor valla anlamadık gitti conta dıyen ustada normalde sureklı gıcığım usta butun kacaklara baktı yok bısey valla motoru acmak son care ama acımaz diyor bı yardımcı olun allah aşkına sattım kaldım

• quote:

Orijinalden alıntı: 34mtn18

Merhaba aracım 97 model laguna 2000 volvo motor sıkıntısı su eksıltıyor kısa mesafe sürüşlerde bi sıkıntı yok nezaman ki trafiktesın bır kac kere motor ısınıp fan altı bakıyorsunkı su kalmamış bu neyin nesi anlamadık gitti birkac dersek ustaya gittim birisi conta dedi bırı termostat olabılır diyor valla anlamadık gitti conta dıyen ustada normalde sureklı gıcığım usta butun kacaklara baktı yok bısey valla motoru acmak son care ama acımaz diyor bı yardımcı olun allah aşkına sattım kaldım

Yağa baktınız mı ne durumda? Hem seviyesi hemde 2parmağınız arasına alıp kontrol edin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Conta değişiyor baska care kalmadı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.