Şimdi Ara

Sony Xperia Z3+ ülkemizde satışa çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
1.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony Xperia Z3+ ülkemizde satışa çıkıyor

Geçtiğimiz haftalarda sizlere özel bilgi olarak duyurduğumuz gibi Sony'nin yeni amiral gemi modeli Xperia Z3+ veya Asya'daki adıyla Xperia Z4, ülkemizde de yakında satışa başlıyor. 

5.2 inçlik Full HD ekrana sahip olan Xperia Z3+ beraberinde Snapdragon 810 yongaseti ve 3GB RAM ile geliyor. Çözünürlük dikkate alındığında yılın performans canavarlarından birisi olacağına kesin gözüyle bakılan modelin diğer bir önemli yönü de revize edilmiş Snapdragon 810 yongaseti taşıması.

Revizyon 2.1 olarak adlandırılan yeni versiyonda daha önceki aşırı ısınma sorunlarının giderildiği tahmin ediliyor. Aşırı ısınan Snapdragon 810 bu yüzden frekansı düşürüyor ve genel sistem performansı da paralel olarak düüşüyordu. Eğer halen bu soruna bir çözüm bulunamadıysa Xperia Z3+ modeli de sıkıntıya girebilir. 

Xperia Z3+ modelinde bunun haricinde 32GB artırılabilir kapasite, 20.7MP çözünürlüğünde arka kamera, 5.1MP çözünürlüğünde ön kamera, 2930mAh gücünde batarya, gelişmiş Stamina optimizasyonu gibi özellikler yer alıyor.

Xperia Z3+ beklendiği gibi 2499TL fiyat etiketine sahip olacak. Modelin satışına ise bir değişiklik olmaz ise Temmuz ayın içerisinde başlanacak. Yani ülkemize en geç giren amiral gemi modeli Sony Xperia Z3+ olacak diyebiliriz. 

• 1) fiyattan kaybediyor
    2) işlemciden kaybediyor, qualcomm un sözüne inanmam ben, en başından adam gibi işlemci yapacaktın.
    3) sony, şu felaket tasarımdan vazgeç artık
  • Kamerası fiyat segmentinde en kötüsü,bataryası baya düsmüs,ekranı kötü,2500 lira çok fazla bu telefon için bu telefonu alacağınızq gidin z3 alın yada aynı fiyatta çok daha iyi olan s6 alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

1) fiyattan kaybediyor 2) işlemciden kaybediyor, qualcomm un sözüne inanmam ben, en başından adam gibi işlemci yapacaktın. 3) sony, şu felaket tasarımdan vazgeç artık

Tasarım güzel ya felaket deme.
  • 2500e parmak izi okuyuculu performans kamera bakimindan daha iyi olan s6 var.
  • Japonya Tokyo'da NTT DoCoMo Gsm Şirketinin Mağazasındaki uyarılar;
    (Xperia Z4, Sharp Aquos Zeta vs. Snapdragon 810 kullanan telefonlar için)

1) İlk olarak kullanıcılara periyodik olarak telefonların kapatılması öneriliyor.
    2)Bununla birlikte şarj sırasında telefonun tamamen kapatılması
    3)düzenli olarak verilerin yedeklenmesi (Cihazdaki durum çok kötü bir aşamaya gelirse) tavsiyesi afişte yazıyor.
    4)Son öneri ise kafa karıştıcı. DoCoMo kullanıcılara Snapdragon 810'daki iş yükünü azaltmak için periyodik olarak bir tablet veya başka bir cihaza geçmelerini öneriyor.

(Alıntıdır.)
  • quote:

1) fiyattan kaybediyor
    2) işlemciden kaybediyor, qualcomm un sözüne inanmam ben, en başından adam gibi işlemci yapacaktın.

Ben tasarımı nedeniyle aldım Sony'yi niye vazgeçsin? Bana göre de Galaxy'lerin tasarımı rezalet!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

2500e parmak izi okuyuculu performans kamera bakimindan daha iyi olan s6 var.

Su geçiriyorsa benim için hikayedir S6.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 112112acil

quote:

1) fiyattan kaybediyor 2) işlemciden kaybediyor, qualcomm un sözüne inanmam ben, en başından adam gibi işlemci yapacaktın. 3) sony, şu felaket tasarımdan vazgeç artık

Tasarım güzel ya felaket deme.

Tasarımını bende beğeniyorum ama o kalın çerçevelerinden ve fiziksel tuştan kaybediyorlar
  • Alt-üst geniş çerçeve ve sanal tuşlar gerçekten moral bozucu. Yoksa fena cihaz değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElPoderoso

quote:

1) fiyattan kaybediyor

Ben tasarımı nedeniyle aldım Sony'yi niye vazgeçsin? Bana göre de Galaxy'lerin tasarımı rezalet!

Çerçeve ve sanal tuşlar inanılmaz derecede sinir bozucu geliyor bana
  • Bu SONY sürekli sadece işlemciyi güncelleştirip piyasaya sürüyor Z3 ile işlemci farkı dışında önemli bir fark göremedim.
  • Herkes telefonu şimdiden eleştirmeye başladığına göre Sony bizim forumdakilere özel yollamış telefonu sanırım.

Bu haliyle gayet iyi bir telefon, kendi segmentinde en iyisi olacak. Ama sürü psikolojisi nedeniyle yine dandik S6 satacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teknopat76

Bu SONY sürekli sadece işlemciyi güncelleştirip piyasaya sürüyor Z3 ile işlemci farkı dışında önemli bir fark göremedim.
    samboylar toplanmıs,samsung yıllarca o legen tasarımna bır oncekı modelden yarım gb fazla ram koyup yenı model dıye kıtlıyorken sorun olmuor sony revıze cıpset koyunca ooowwww,sorsan yenı versıyon 810un bır tane testı yada kullanan cıhaz elıne almamaıs,kı bende almadım ımkan yok suan ıcın ama sallamaya devam referans snp810 ısınıyor hesabına bunda gomelım,eger revıze edılmıs cıpset bır numara yapamıorsa hepımız gomelım bende varım qualcommla makarda yapalım ama ezbere sallayınca komık oluyor gelsın bakalım nedır ne degıldır gorelım,suan ben sallama z7 satarımı cızıp sıteye koysam hıc olmamaıs,dustumu kırılır ısınır dıye olumsuz yazacak onlarca samsung fanı var malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

samboylar toplanmıs,samsung yıllarca o legen tasarımna bır oncekı modelden yarım gb fazla ram koyup yenı model dıye kıtlıyorken sorun olmuor sony revıze cıpset koyunca ooowwww,sorsan yenı versıyon 810un bır tane testı yada kullanan cıhaz elıne almamaıs,kı bende almadım ımkan yok suan ıcın ama sallamaya devam referans snp810 ısınıyor hesabına bunda gomelım,eger revıze edılmıs cıpset bır numara yapamıorsa hepımız gomelım bende varım qualcommla makarda yapalım ama ezbere sallayınca komık oluyor gelsın bakalım nedır ne degıldır gorelım,suan ben sallama z7 satarımı cızıp sıteye koysam hıc olmamaıs,dustumu kırılır ısınır dıye olumsuz yazacak onlarca samsung fanı var malesef.

Alıntıları Göster
    Z4 Compact'ı bekliyoruz... Ne zaman çıkar donanım özellikleri nasıl olur ? Herhangi bir duyum aldınız mı ?

• Ben olsam bu telefonla riske girip ülkeye sokmazdım. İstenilen seviyede satmayacak çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: borukuzen

Ben olsam bu telefonla riske girip ülkeye sokmazdım. İstenilen seviyede satmayacak çünkü.
    Editör arkadaş telefonun en önemli özelliğinden bahsetmeyi unutmuş herhalde. Telefon daha önceki Z modellerinde kapakla korunan şarj yuvası açık halde geliyor ve buna rağmen su geçirmezlik özelliği devam ediyor.
  • Merak ediyorum;) Bu Qualcomm sd 810 seri uretime gecirmeden once testlere tabi tutup yük altindaki başarisina stabilitesine bakmadan mi bu ürunu piyasaya çikariyor...
  • quote:

Tasarımda ne varmış tamamen tipik japon tasarımı beğenmiyorsan almayacaksın kardeşim.. Kimse zorla telefon satmıyor neticede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: V2

Z4 Compact'ı bekliyoruz... Ne zaman çıkar donanım özellikleri nasıl olur ? Herhangi bir duyum aldınız mı ?

+1
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.