Şimdi Ara

Samsung Galaxy Core Prime şebeke sorunu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefon fiyat ve perfonmans olarak ihtiyaçlarımı karşılıyor tek düşündüren forumda bir kaç kişinin olduğunu iddia ettiği şebeke sorunu (çekmeme).Yeni satın almış arkadaşlardan yada kullananlardan yorum alabilirmiyim.Güncelleştirmelerle düzeltilebilir bi sorunmudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackforreal -- 11 Haziran 2015; 0:32:52 >

• Cihazı satın aldım bu gün elime geçti.Hiç bir problemi yok az kalsın fiyat muadili olarak s3 mini alıyodum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackforreal

Cihazı satın aldım bu gün elime geçti.Hiç bir problemi yok az kalsın fiyat muadili olarak s3 mini alıyodum .

Hocam benimde tereddutlerim var bu konuda hattim turkcell ve bazi arkadaslar cekmiyor vs. Demis sizde az cekmesi, hic cekmemesi gibi bir durum varmi? Galaxy core prime, galaxy grand neo ve general mobile discovery 2 mini arasinda gidip geliyorum. Siz hangisini tavsiye edersiniz. Telefonun ekrsni kotu diyorlar bir ekran goruntusu atar misiniz? Pikseller belli oluyor mu? Eger bu yazdigim cihazlari da alamassam uygun fiyatli s3 mini trend plus alip gececegim artik.

Sorularimi cevaplarsaniz sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkanda_ayu_var

quote:

Cihazı satın aldım bu gün elime geçti.Hiç bir problemi yok az kalsın fiyat muadili olarak s3 mini alıyodum .

Hocam benimde tereddutlerim var bu konuda hattim turkcell ve bazi arkadaslar cekmiyor vs. Demis sizde az cekmesi, hic cekmemesi gibi bir durum varmi? Galaxy core prime, galaxy grand neo ve general mobile discovery 2 mini arasinda gidip geliyorum. Siz hangisini tavsiye edersiniz. Telefonun ekrsni kotu diyorlar bir ekran goruntusu atar misiniz? Pikseller belli oluyor mu? Eger bu yazdigim cihazlari da alamassam uygun fiyatli s3 mini trend plus alip gececegim artik.

Ekran 480p ama piksel felan görmüyorum.Çekim konusunda hattım Avea ve bulunduğum bölgede az çekme olayı var maalesef ama ses kesilme sesimin az gitmesi gibi bi durum olmadı şimdiye kadar.3g dede Avea olmasına rağmen sıkıntı olmadı.S3 miniden her türlü üstün bi cihaz ama diğer modelleri kullanmadığım için fikrim yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: arkanda_ayu_var

quote:

Ekran 480p ama piksel felan görmüyorum.Çekim konusunda hattım Avea ve bulunduğum bölgede az çekme olayı var maalesef ama ses kesilme sesimin az gitmesi gibi bi durum olmadı şimdiye kadar.3g dede Avea olmasına rağmen sıkıntı olmadı.S3 miniden her türlü üstün bi cihaz ama diğer modelleri kullanmadığım için fikrim yok.

Hocam ilgilendiginiz icin tesekkur ederim birde cihazda muzik calar yok diyorlar dogru mu bu sizde hattin cekmeyip uzun bir sure gelmedigi veya kesilip 10 dk sonra tekrar cektigi vs oluyo mu boyle seyler?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Müzik çalar yok galiba ama sorunda olacağını zannetmiyorum.Markette bi dünya uygulama var :)Tekrar söylüyorum hatla ilgili dediğin olaylar bende hiç olmadı.Olsa zaten buradan belirtirdim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.