Şimdi Ara

Microsoft Lumia 640 ve 640 XL ülkemizde satışa sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Microsoft Lumia 640 ve 640 XL ülkemizde satışa sunuldu

Microsoft'un bir süre önce lanse ettiği orta seviyeye yönelik Lumia 640 ve Lumia 640 XL modelleri ülkemizde de rafları süslemeye başladı. Modeller Windows 10 uyumluluğu da barındırıyor. 

Her iki modelde de 720p ekran çözünürlüğü, Gorilla Glass 3 kaplama, Snapdragon 400 yongaseti, 1GB RAM ve 8GB artırılabilir kapasite ortak olarak sunuluyor. Farklı yanlarına gelince;

Lumia 640 modelinde 5 inç ekran, 8MP çözünürlüğünde arka kamera, 2500mAh batarya yer alırken, Lumia 640 XL modelinde 5.7 inç ekran, 3000mAh gücünde batarya, 13MP çözünürlüğünde arka, 5MP çözünürlüğünde ön kamera şeklinde özellikler mevcut. 

Lumia 640 modeli için belirlenen fiyat 699TL. Lumia 640 XL modeli ise 899TL fiyat etiketine sahip olacak. Seri ile birlikte 1 yıllık Office 365 aboneliği de hediye ediliyor.  

• Hele şükür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android li lumia istiyoruz microsoft, anla arti şu kullanıcıyı

• quote:

Orijinalden alıntı: swat882

Android li lumia istiyoruz microsoft, anla arti şu kullanıcıyı

Ne ictin hocam sen neyin kafasi bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasada bu kadar seçenek içinde bu telefonları almak için bana bir sebep ver microsoft

• quote:

Orijinalden alıntı: borukuzen

Piyasada bu kadar seçenek içinde bu telefonları almak için bana bir sebep ver microsoft

Ama stabil yaaa diye gelirler şimdi.

• Çok geç kaldılar

• Üfffff. 8 Cigabaaayyt.
    Bozdurur bozdurur harcarız artık...

• Ama stabil...

• ''Her iki modelde de 720p ekran çözünürlüğü, Gorilla Glass 3 kaplama, Snapdragon 400 yongaseti, 1GB RAM ve 8GB artırılabilir kapasite..'' Bu özellikleri görüp ''orta seviye'' demek biraz fazla iyimserlik değil mi..

• barocker kullanıcısına yanıt
    mercedes'e de bmw motoru koysalar süper olur.
  • acaba şarzları nasıl? Lumia iken almıştım ve pişman olmuştum şarzı yüzünden. gün içinde iki kez şarz gece ayrı şarz...
  • fiyat iyi fakat bu özelliklerde zati android telefonlar var hatta daha iyisi :)

• 5.7" ekrana 720p ne kadar gidecek sizce?

• Lumia 1520 kullanıyorum ama bu rezil tasarımlarla bir yere varamazssın Microsoft. Sanki seksenlerin cihazları gibi. BİR Apple, Samsung, Lg'nin tasarımına bak bide şuna resmen kütük. Çok yazık teknolojinin geldiği boyutta şu adamların yaptığı cihaza bak. sonra samsung,lg yi eleştirirler plastik diye. adamlar en azından göze hitap ediyor, kibar kullanışlı estetik telofonlar yapıyor. bu microsoftun gelişmesi için en az 10 sene ye ihtiyacı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: borukuzen

Piyasada bu kadar seçenek içinde bu telefonları almak için bana bir sebep ver microsoft

700 liraya General Mobile 4G dışında çok da fazla seçeneğin yok. Sistemi beğendiysen telefonun tarzı da hoşuna gittiyse neden almayasın?

• Microsoft ne zaman akıllı hamleler yapabilcek aklım ermiyor Orta seviye telefonlara artık s615 lazım s400 ne alaka. Ayrıca s410'da değil kaldıki kaç senedir s400 kullanılıyor ne zaman s410 geçmeyi planlıyor acaba? Lumia 640 xl modelinde 5.7 ınchlik cihaza FHD konabilirdi biraz daha kaliteyi yükseltmesi ve donanımı üst seviye tutmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barocker

quote:

Orijinalden alıntı: swat882

Android li lumia istiyoruz microsoft, anla arti şu kullanıcıyı

Ne ictin hocam sen neyin kafasi bu

Neden geçmemesi için bir sebep mi var?

İlla win mobile mı kullanmak zorunda, yaptıkları rezil işletim sistemiyle bir arpa yol alamazlar

• Arkadaslar cihazin teknik ozelliklerine aldanmayin, wp isletim sistemi ile hic bir sorun olmadan kullaniyorsun. arkadasima 640 aldik, normal kullanimda 2 gun sarji gidiyor. acikcasi android in isletim sistemi acisindan yerinde sayiyor, degisen tek sey donanimlarin guclenmesi. 1000 tl nin altinda benim gozumde alinacak bir tek windows phone var, onyargili olmayin, antutudan en yuksek skoru alsan ne olur almasan ne olur :)

• swat882 kullanıcısına yanıt
    Adam kendi telefonuna rakip işletim sistemini niye koysun?

Önünde windows 10 gibi bir platformu hayata geçirmek gibi proje var. Niye farklı maceralar arasın?

Windows 10 u oturttuğu zaman telefonla, pc yi etkileşime soktuğunda ( ki şu an office programlarını nerden güncellerseniz güncelleyin etkileşim kurarak diğer cihazınızda görebiliyorsunuz) oldukça etkili olacaktır. Özellikle iş yönetimi kısmında.

Standart kullanıcılar için cezbedici cihazlar olmayabilir ama şirket kullanıcıları için oldukça düzgün çalışan, fazlasıyla iş gören bir cihaz.

700 lira gibi bir fiyata bu özellikte bir cihazı da bulursunuz ama aynı performansı ve etkin kullanımı alamazsınız diye düşünüyorum.

Kaldı ki IOS,Android, Symbian,windows phonei bbos işletim sistmelerini uzun süre de kullandım.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.