Şimdi Ara

PlayStation 4 bilgisayar olsaydı! DeepCool'un yeni kasası video ön inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PlayStation 4'ün tasarımı bir bilgisayar kasası haline dönüşürse. Ünlü üretici DeepCool'un yeni kasası, heyecan verici detayları ve PS4 benzeri görüntüsü ile bakanları hayrete düşürüyor. Bu çok özel kasanın detayları videomuzda. İyi seyirler.

• Hoş duruyor

• güzelmiş

• Hayır abi demişler :) Şaka bir yana gtx 980 var konsol boyutunda kasa.Daha ne olsun.Zenginler yaşadı yine

• Valve 'ın steam machine prototipinin hastasıyım. Keşke firmalar şuraya yönelse. Full pc parçaları ama bir xbox one boyutunda... Bu nasıl bir organizasyondur düzendir, içi dolu turşucuk valla.

Bkz:http://www.extremetech.com/gaming/173185-valves-steam-machine-torn-down-reveals-expensive-well-designed-easily-upgradable-gaming-pc

• Bilgisayarın küçük olması güzel fantezi de, kişiden kişiye değişir. Yeri olmayan için güzel çözüm.

• bilgisayar kasa tasarımlarının çöpstation 4e benzemesine gerek yok ne gerek var karanlık çağlara dönmeye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • allah için o ekran kartını alıp o ekran kartından ufak anakartı kim alır....

• Çok ısınır o kasa

• mınığ itx

• Beğenmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben pek benzetemedim PlayStation 4'e. Her siyah ve küçük kasa PS4'e benzese.. :)

• Bir an mm inç birbirine karıştı erdi bey error verdi :)

• neden pcler konsolaştırıyolar pc pcdir

• Bu haberi okuyan pc sahiplerini titreme ve kaşıntı almış.

• Anlamadım gerçekten ps4 e benzeten var mı?

• sana abi mi dediler adamlar :D

• Karbon fiber kompozitten PS4 tarzı kasa yapmışlar da,boş kasa ps4 ten pahalı olduktan sonra kim ne yapsın onu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seefoo -- 11 Haziran 2015; 20:46:49 >
  • mınığ itx , mını ıteix mını iteix mınıg ıteix ne diceğini şaşırdın be erdi abi, bi karar ver :D

• Guzel pc olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkanenes -- 11 Haziran 2015; 21:23:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.