Şimdi Ara

Eşanjör Sızıntısı Acil Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kombinin 3 yollu valfini değiştirebilmek için eşanjörü de söktüm fakat her şeyi geri topladığımda kombiye su basarken eşanjörün bağlantı yerlerinden aşırı şekilde su sızmaya başladı vanayı kapatınca durdu.
    Bu sızıntıyı nasıl hallederim. Tork vidaları sonuna kadar sıktım ama hiç bir değişiklik olmadı sızıntıyı acilen halletmem gerekiyor. Nasıl yapabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Doorbay

Kombinin 3 yollu valfini değiştirebilmek için eşanjörü de söktüm fakat her şeyi geri topladığımda kombiye su basarken eşanjörün bağlantı yerlerinden aşırı şekilde su sızmaya başladı vanayı kapatınca durdu.
    Bu sızıntıyı nasıl hallederim. Tork vidaları sonuna kadar sıktım ama hiç bir değişiklik olmadı sızıntıyı acilen halletmem gerekiyor. Nasıl yapabilirim?

plaka oringleri ya oturmamış yada erimiş deyişmesi gerekiyor

• Sağ olun contaları değiştirince sorun halloldu. Ama yeni bir sorun çıktı. Kombi bazen sıcak suyu ayar kısıkta olmasına rağmen sonuna kadar ısıtıyor el değilmiyor suya, kapatıp açınca da düzeliyor ama suyun sıcaklığını göstergede hiç göstermiyor. NTC arızası olabilir mi?
    Kombi; İhlas nectra
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.