Şimdi Ara

Apple A5+ Downgrade Çıktı!_(iPhone4s-iPad2) iOS9.0.2 den iOS 6.1.3'e downgrade (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.741
Cevap
40
Favori
105.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İos 7.1.2 jb yapsak onda da düşüm olur mu ? 6.1.3'e 7.1.2' de hafif kasılmalar uygulamara geç girme vs oluyor :) bu konu hakkında bilgili olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi..
  • Jb varsa olur hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ios 7.1.2 dönmek mantıklı mı sizce bir de ios 9.2 yi indirdi telefon yanlışlıkla 9 a oturmayalım :)
  • Arkadaşlar 6.1.3 işlemini bana yapabileck kimse var mı lütfen :) cihazı anneme vereceğim kadıncağız kasmadan donmadan bi telefon kullansın yani yapan anneden hayır duası almış olacak :)
  • öncelikle 7.1.2 olan cihazınıza jb yapıp cydia uzerınden OpenSSH ındırıp kurmanız lazım... daha sonra ılk sayfadakı adımları takıp ediniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkmastek

Arkadaşlar 6.1.3 işlemini bana yapabileck kimse var mı lütfen :) cihazı anneme vereceğim kadıncağız kasmadan donmadan bi telefon kullansın yani yapan anneden hayır duası almış olacak :)

hangi satırı girince hata veriyor ustadım....
    anladıgım kadarıyla DFU moda alamadın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 5 Ekim 2015; 15:42:45 >
  • Bilgisayar dfu modda girmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bilgisayar dfu modda girmiyor

program kendı DFU moda alıyor.. sen ıphone nun ıp numarasını o programa gırdın mı ?
  • Hangi programa :)

• Kardeş

• quote:

Kardeş

Beehind v0.4
    https://t.co/A0OH1Ixev6
  • Kardeş geldin mi eve

• beehind programı bilgisayara uymadı bi türlü yapamadım win32 değil hatası aldım
  • quote:

beehind programı bilgisayara uymadı bi türlü yapamadım win32 değil hatası aldım

ben 64bit pc ye kurmustum...
  • Snapchat olayına çözüm getiren varmı

• Allah rızası için i5'te 7.1.2 ye veya 6 ya dönüş yolu bulan yok mu 8.4 de jb ile eyleşiyordum ne güzel bi deneyeyim şu ios 9'u dedim arkadaş ertesi günü dönüş kapandı! Nasıl bir zamanlama hatasıdır içim kan ağlıyor
  • beehind ile 8gb iphone 4s cihazımı(ios 8.1 ile geldi) downgrade yapmaya çalıştım. Dfu moduna sorunsuz alıyor ancak program komut satırında restore sırasında hata veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siella -- 8 Ekim 2015; 17:53:16 >
  • S.a arkasaslar elimde ios 6.1.2 jb li iphone 4s var ben buna ios 9 kurmadan tekrar 6.1.2 yi kurabilirmiyim ? Kurabilirsem nasil yapabilirim

• darkmastek D kullanıcısına yanıt
    quote:

beehind programı bilgisayara uymadı bi türlü yapamadım win32 değil hatası aldım

Behind programının tanıtım kısmında gerekenler kısmında
    - Windows vista ve üzeri işletim sistemi
    - net frame 4.5
    - Son versiyon itunes
    - openssh yüklü telefon
    olarak listelemiş.

Windows xp kullanıyorsanız netframe 4.5 xp ye yüklenmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siella -- 8 Ekim 2015; 18:14:20 >
  • kod adı çökertme K kullanıcısına yanıt
    quote:

S.a arkasaslar elimde ios 6.1.2 jb li iphone 4s var ben buna ios 9 kurmadan tekrar 6.1.2 yi kurabilirmiyim ? Kurabilirsem nasil yapabilirim

Bahsettiğiniz jb yi kaybetmeden telefonu sıfırlamaksa semi-restore aracını kullanmanız gerekiyor.
    https://semi-restore.com/
    Başka türlü şu an ancak ios 9 kurabilirsiniz. Zira 8.4 imzaları kapatıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siella -- 8 Ekim 2015; 18:27:46 >
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.