Şimdi Ara

Apple A5+ Downgrade Çıktı!_(iPhone4s-iPad2) iOS9.0.2 den iOS 6.1.3'e downgrade (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.742
Cevap
40
Favori
105.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: beyin.exe

Beyler ios 8.1.3ten dönmeyi deneyen oldu mu?

Ben 8.1.2'den düşürdüm. Problem cıkarmadi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aylarca ipad 2,4 için downgrade çıkmasını bekledikten sonra umudu kesip nasılsa 8.4 te tableti kullanmak çin işkencesi gibi bundan daha kötü olamaz deyip ios 9 a güncelledim iyi ki güncellemişim 8.4 ten çok daha iyi akıcı oldu. 7.1.1 gibi
  • saykoman kullanıcısına yanıt
    rapor dosyasının içindei plist den bahsediyorsan orda bridge ile alakalı bişi yok :/
  • Beyler ceptetebi kuruyorum siyah ekranda kaliyo sebebi nedir acaba bilen varmi? Birde gelen bildirimin tamamini gosteren bi tweak varmi status bar icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saykoman -- 20 Eylül 2015; 11:13:03 >
  • asım2 kullanıcısına yanıt
    Herkes 6.1.3'e dönmeye çalışırken neden güncellemek istiyorsun? Emin ol cihazın daha kötü olacak. Bence 6.1.3'te kullanmak en iyisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ottmn

aylarca ipad 2,4 için downgrade çıkmasını bekledikten sonra umudu kesip nasılsa 8.4 te tableti kullanmak çin işkencesi gibi bundan daha kötü olamaz deyip ios 9 a güncelledim iyi ki güncellemişim 8.4 ten çok daha iyi akıcı oldu. 7.1.1 gibi

Bende mi güncellesem ne yapsam. Şu an 8.3'deyim. Cihaz cok yavaş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

quote:

aylarca ipad 2,4 için downgrade çıkmasını bekledikten sonra umudu kesip nasılsa 8.4 te tableti kullanmak çin işkencesi gibi bundan daha kötü olamaz deyip ios 9 a güncelledim iyi ki güncellemişim 8.4 ten çok daha iyi akıcı oldu. 7.1.1 gibi

Vallahi hocam şöyle söyleyeyim 8.4 te iken tableti kullanmak istemiyordum kasım kasım kasılıyordu hiç ümidim olmaksızın temiz kurulumla iOS 9 a güncelledim iyi ki güncellemiştim 7.1.1 i hatırlattı bana.

Ama kesin güncelle diyemem memnun kalmazsan diye he geri dönme imkanım var geri dönerim dersen sen bilirsin hocam.İstersen YouTube da iPad 2 iOS 9 diye aratıp bakıver fikir verir belki kendi tabletinle kıyaslarsın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

quote:

Vallahi hocam şöyle söyleyeyim 8.4 te iken tableti kullanmak istemiyordum kasım kasım kasılıyordu hiç ümidim olmaksızın temiz kurulumla iOS 9 a güncelledim iyi ki güncellemiştim 7.1.1 i hatırlattı bana.

Ama kesin güncelle diyemem memnun kalmazsan diye he geri dönme imkanım var geri dönerim dersen sen bilirsin hocam.İstersen YouTube da iPad 2 iOS 9 diye aratıp bakıver fikir verir belki kendi tabletinle kıyaslarsın.

Jailbreak ciksin bakaruk 😃 suan 6.1.3 ler kipirdamasin. İos 9 jaili cikinca bakip tekrar yuvaya doneriz 😃😃😃

• Arkadaşlar 6.1.3 down ettim fakat snapchat clash gibi bazı programlar açılırken daha günceli var vb hata veriyor sürümden dolayı nasıl halledicez bu sorunu telefon jb li

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canakboyraz kullanıcısına yanıt
    Clash of clans'ı 6.1.3 de oynamak icin gereken fix , denendi calisiyor arkadaslar. Koy yukleme hatasini gideriyor. Buyrun;

http://forum.supercell....ted-below-ios-version-7

• Whatsappdan bildirim onizlemelerini almak icin whatsapp 2.12.3 surumunu kurun appcakeden. Guncel surumde "xyz kisisinden mesaj" seklinde geliyor bildirim.

• Ceptetebi calistirabilen varsa yardimlarini beklerim. Siyah ekranda kaliyor.

• Önemli olan snapchat aslında onu nasıl yapabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: saykoman

Whatsappdan bildirim onizlemelerini almak icin whatsapp 2.12.3 surumunu kurun appcakeden. Guncel surumde "xyz kisisinden mesaj" seklinde geliyor bildirim.

Paylaşır mısın hocam lütfen ben bulamıyorum hiçbir yerde

• quote:

Orijinalden alıntı: ktaskaya

quote:

Orijinalden alıntı: saykoman

Whatsappdan bildirim onizlemelerini almak icin whatsapp 2.12.3 surumunu kurun appcakeden. Guncel surumde "xyz kisisinden mesaj" seklinde geliyor bildirim.

Paylaşır mısın hocam lütfen ben bulamıyorum hiçbir yerde

http://ios.hipstore.mobi/

Biraz yavaş bir site, server ları uzak bize demekki. Çoğu uygulamanın 1.0 sürümüne kadar var.

• Hocam snapchat filan nasıl açıyoruz yeni yazılım var diyor kapanıyor nasıl yapıcaz

• Jailbreak çıksın direk 6.1.3 kuracağım

• Hallettim dostlar
  • Cepteteb sorununuda coZdum arkadaslar; interneti kapatip programa giris yapin, ozaman siyah ekran vermiyor sonra interneti acip isleminize devam edin.

• Tek sikintim suan bildirimlerin tamaminin gorunmemesi.

• 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.