Şimdi Ara

Apple A5+ Downgrade Çıktı!_(iPhone4s-iPad2) iOS9.0.2 den iOS 6.1.3'e downgrade (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.742
Cevap
40
Favori
105.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baran b

beyler ip5 ten 6.1.4 veya 7.1.2 ye nasıl dönebilirim geri ?

hocam beklemedeyiz bende ip5 için bekliyorum şuan tek sorun downgrade yapılınca telefonun sinyal almamasıymış onu çözmeye çalışıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciddi Lama

quote:

Orijinalden alıntı: baran b

beyler ip5 ten 6.1.4 veya 7.1.2 ye nasıl dönebilirim geri ?

hocam beklemedeyiz bende ip5 için bekliyorum şuan tek sorun downgrade yapılınca telefonun sinyal almamasıymış onu çözmeye çalışıyorlar.

o da çözülürse efsane olur gerçekten, bi arkadaşta detaylı rehber yapsa tadından yenmez aslında
  • Abı 4s de 8 den 6 ya düşen var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iP4s için 6.1.3 SHSH'sini nasıl alıyorsunuz? Tiny'ye giriyorum 5.1.1 ve 6.1.2 var zaten, onları alıp duruyor.
  • benim 5.1.1 ve 6 shsh kayıtlarım mevcut heyecanla bekliyorum umarım çıkar
  • MysticDesign kullanıcısına yanıt
    +1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga164

6.1.2 1.3 den daha iyi zaten eğer 6.1.2 varsa hiç uğraşmayın bence.

Nasil bir fark vardi hocam? 2 yil oldu hatirlamiyorum.

• Benim iphone5 de halen 6.1.2 jb var herkes düşürmeye çalışırken ben güncellemeyeyiö bari :)

Benimde 2 sorunum vardı

1. Yeni uygulaşamaları yükleyememek. Onu da önce itunes ile imdirip iphone ile deneyince eski sürümü var iae indirebiliyorım. Bu şekilde idare ediyorum.

2. Whatsapp da sesli arama ve webden çalıştırma yok. Cydiada eklentisi var ama 6.1.2 de bir türlü çalıştıramadım. Uygulamadan atıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: nihat1551

Benim iphone5 de halen 6.1.2 jb var herkes düşürmeye çalışırken ben güncellemeyeyiö bari :)

Benimde 2 sorunum vardı

1. Yeni uygulaşamaları yükleyememek. Onu da önce itunes ile imdirip iphone ile deneyince eski sürümü var iae indirebiliyorım. Bu şekilde idare ediyorum.

2. Whatsapp da sesli arama ve webden çalıştırma yok. Cydiada eklentisi var ama 6.1.2 de bir türlü çalıştıramadım. Uygulamadan atıyor.

Tek sorun o olsun ios 6 olsun hocam

• Bu aşamada düşüren var mı? Özellikle 4s i... Yoksa boşuna konuşup durmayalım. Yontemi deneyen var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ender

Bu aşamada düşüren var mı? Özellikle 4s i... Yoksa boşuna konuşup durmayalım. Yontemi deneyen var mi?

iyide senin paylaştığın bu dosyayı aylar öncesinde ih8snow paylaşmıştı zaten? o zamanda program haline getirilecekti? Ben mi yanlış hatırlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufem -- 14 Haziran 2015; 21:56:59 >
  • 4S için beklemediyim.

SHSH kaydı alınmamış telefonun Umbrella ile alabiliyor muyuz?6.1.2 vs?

• quote:

Orijinalden alıntı: SkyTech74

4S için beklemediyim.

SHSH kaydı alınmamış telefonun Umbrella ile alabiliyor muyuz?6.1.2 vs?

Bir deneyin. Cydia serverlarinda kayitli SHSH'niz varsa alir.

• okacca kullanıcısına yanıt
    Hocam geçmiş SHSH kayıtlarıma baktım. Henüz 6.1.3'ünkini almadım fakat 5.0.1, 5.0.1r1 ve 5.1.1 kayıtlarım iFaith'den görünüyor. Benim sormak istediğim 5.0.1r1 hangi sürüm oluyor acaba? Yoksa aynı sürüme ait 2. bir kayıt mı sadece.

Bir de ek olarak TinyUmbrella programını açıyorum ortada siyah şerit kalıyor sadece neden olabilir acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xAsTx

Hocam geçmiş SHSH kayıtlarıma baktım. Henüz 6.1.3'ünkini almadım fakat 5.0.1, 5.0.1r1 ve 5.1.1 kayıtlarım iFaith'den görünüyor. Benim sormak istediğim 5.0.1r1 hangi sürüm oluyor acaba? Yoksa aynı sürüme ait 2. bir kayıt mı sadece.

Bir de ek olarak TinyUmbrella programını açıyorum ortada siyah şerit kalıyor sadece neden olabilir acaba?

C/users/kullanici adiniz/.shsh/cache dizinindeli libwinjar dosyasini su dosyayla degistirince duzeliyoe hocam
    http://www.mediafire.com/download/hvnyj642jdy5dn9/lib-win.jar

• quote:

Orijinalden alıntı: xAsTx

Apple 5.0.1 surumun iki baseband olarak sim hatalarina karsi 9A405 ve 9A406 olarak duzenliyor

• ipad 2 için herhangi bir downgrade mümkün mü?
  • iPad 3 için geri dönüş mümkün mü?
  • Ciddi Lama kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iki tane 4s var ikisindedee aynı versiyon varmış gibi gösteriyor 29 kayıt buluyr ne tuhaf
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.