Şimdi Ara

Apple A5+ Downgrade Çıktı!_(iPhone4s-iPad2) iOS9.0.2 den iOS 6.1.3'e downgrade (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.742
Cevap
40
Favori
105.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vmware ile MacOS açmaya çalışıyorum 2.4 gb ram 2 de core atadım ne kadar sürüyor bunun açılması normalde ağaç oldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • okacca kullanıcısına yanıt
    8 GB bendekide olabilir ama 8 gb ile geçenlerde var sorunsuz anlayamadım bir türlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erodion

Vmware ile MacOS açmaya çalışıyorum 2.4 gb ram 2 de core atadım ne kadar sürüyor bunun açılması normalde ağaç oldum

Vmware unlockeri uyguladınız mı?

• Kef14 kullanıcısına yanıt
    nasıl?
  • Ya bu ios 6 neymiş hem hızlandı hem telde yer açıldı hem sarj süper oldu hayatımda ilk defa 6 saat kullanım gördüm yaaa

Apple A5+ Downgrade Çıktı!_(iPhone4s-iPad2) iOS9.0.2 den iOS 6.1.3'e downgrade

• Windows ile yaptınız hocam ?
  • blacklife3434 B kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de o sorunu alıyordum çözümünü de şu şekilde hallettim o indirdiğin bir dosya var sanırım ikinci adımdı o dosyanın kurulumunu yaparken shsh lı bir seçenek işaretliyoruz oradan windowslu seçeneği işaretleyip kurulum yapıldığı takrirde sorun ortadan kalkıyor

• @tihmstar 5 sa.5 saat önce
    Good news, iPad patches seem to be the same across bundles.
    Bad news i still have problems with iBEC. But i'm on it.
    iPad Bundles soon :D

Yakında ipad gelebilirmiş 2,4 de gelse bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gastarbeiter

Windows ile yaptınız hocam ?

Evet windows :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fbhakanb

9. kısmı yapamadım Windows daki cmd kısmı olmuyor yapamadım.

Sorun ne çözelim aldıgın hatayı söyle halledek :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Erodion

Vmware ile MacOS açmaya çalışıyorum 2.4 gb ram 2 de core atadım ne kadar sürüyor bunun açılması normalde ağaç oldum

Kardesi windowstan yap ben windowsu kullandım :)

• Sorun cmd kısmını Söylenen şekilde yapıyorum fakat herhangi bir hareket yok, anlamadım bir turlu

• fbhakanb F kullanıcısına yanıt
    libimobile ile başlayan klasörü içeri attığınızda şekildeki gibi gözükecek böyle oldugundan eminmisiniz?
    Size resimli olarak adımları göstericem. Belki bi hatanız vardır. Zaten çok yakında bu konu hakkında bi video da çekicem.

Eğer bunları düzgün yaptıysanız mterminal kısmında yanlıslarınız var :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TrolTrolleyenAdam -- 4 Temmuz 2015; 0:42:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: _Sezgin_

nasıl?

http://youtu.be/ieeAikoNl2I

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dehacocuk

libimobile ile başlayan klasörü içeri attığınızda şekildeki gibi gözükecek böyle oldugundan eminmisiniz?
    Size resimli olarak adımları göstericem. Belki bi hatanız vardır. Zaten çok yakında bu konu hakkında bi video da çekicem.

Hocam videonuzu bekliyoruz ben de beceremedim yarın gibi inşallah güzel video çekerseniz çok makbule geçer.

• tavukum kullanıcısına yanıt
    çekicem bi arkadas var onun da cihazını 6.1.3 e döndürcem artık herkese yardımcı ola ola ezberledim kodları tek ihtiyacım bi telefon. Aslında işlemler çok basit fakat atlatığımız bi işlem bütün işi batırıyo o yüzden dikkat edilmesi lazım
  • Bende seri numarası hatası aldım. Ve sürüm düşüremiyorum. 8gb cihazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar sending ibss de kaldı daha ilerlemedi cmd ekranında sorun nedir acaba?
  • Yapabilecek bir Arkadaş, ios 8'li iphone 6 ile ios 6 lı iphone 4s'in hız karşılaştırmasını koyabilir mi?
    Tahminim ios 6 lı 4s önde gelecek.

Çakal Apple, 4s gibi uçan cihazı ios 8 ile berbat ettiler.
  • Herşeyi harfi harfine yaptım. Sadece terminal ekranında cd.. yazınca hata veriyordu. Seri numarasından kaldım yine.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.