Şimdi Ara

Apple A5+ Downgrade Çıktı!_(iPhone4s-iPad2) iOS9.0.2 den iOS 6.1.3'e downgrade (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.741
Cevap
40
Favori
105.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bendede aynı hata var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blacklife3434 B kullanıcısına yanıt
    nasıl yapacağız hocam peki. ben şimdi tekrardan başa dönüyorum.
  • sebin efe S kullanıcısına yanıt
    50 defa denedim olmadı hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: ender

mevcut anlatım da eksık bısıy varsa lğtfen belirt... cunku ozel den soranlar var..

Hayır yok denendi çalışıyor :) Buna bakarak yaptım fakat bazılarında hata veriyor oda itunes sürümünden olabilir. Arkadasların itunes 12.0.0 ı kurmalarını öneririm :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sebin efe

arkadaşlar dfu modda telefonu görmediği için komut işlem merkezinde seri numarası görünmüyor diyor.
    aynı hata itunes te çıkıyor ve iphone u guncelleyin diyor.
    şimdi neyi nasıl yapmalıyım, bilen birisi varsa yadrım ederse sevinirim.

İsterseniz itunes 12.0.0 sürümü kurup tekrar deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: SKYFALL

quote:

Orijinalden alıntı: fantastik74

quote:

Orijinalden alıntı: SKYFALL

Arkadaşlar bu işlemi yaptığımızda telefon güvenli oluyor mu ?
    Örnek garanti uygulaması jailbreak olan sistemde çalışmıyor bu işlem sonrasında garanti uygulaması çalışır mı ?

Telefon jbli olmuyor hocam. Garanti uygulaması eski sürümü çalışıyor. Nerdeyse bütün uygulamalar ios7 istiyor uyarı veriyor eski versiyonu var diye onu kuruyorsunuz çalışıyor. Garanti uygulaması çalışıyor hocam ama telefonu tanıtma yok sms gönderiyor eski düzen ama safaride gezmek bile farklı. Sayfalar yeniden yüklenmiyor kendi kendine çökmüyor :)

valla çok istiyorum eskiye dönmek ama bazı uygulamalarda sorun çıkar ve o uygulama kullanılmaz diye tedirginim
    güzelim işletim sistemi yok oldu gitti yaa
    ne yapayım bilmiyorum gerçekten

valla hocam dönerseniz kaybedeceğiniz 1 saatiniz olur uygulama kullanılmadığında bir restore çekersiniz işlem tamam. ilk başlarda garip geliyor ama telefon donmadan rahat rahat kullanma keyfi de bambaşka

• quote:

Orijinalden alıntı: dehacocuk

quote:

arkadaşlar dfu modda telefonu görmediği için komut işlem merkezinde seri numarası görünmüyor diyor.
    aynı hata itunes te çıkıyor ve iphone u guncelleyin diyor.
    şimdi neyi nasıl yapmalıyım, bilen birisi varsa yadrım ederse sevinirim.

İsterseniz itunes 12.0.0 sürümü kurup tekrar deneyin.

şimdi telefonu güncelliyorum. sonra tekrardn 8.3 e indirip jb yapacağım. ondan sonra bir daha sıfırdan deneyeceğim.
  • anlamadım abi neden böyle oluyor.
  • Bendede seri numarası hatası veriyo çözümü yok hiç biryerde

• quote:

Orijinalden alıntı: aleqtro

İpad mini için geçerli mi bu olay ?

acaba cevap verecek biri yok mu?
  • quote:

anlamadım abi neden böyle oluyor.

Sorun itunesin sizin seriyi görmemesi. Terminali eksiksiz gectiğinizden eminseniz sorun itunes da. Ben 12.0 sürümüyle gectim ios 6 ya. Belki bi yardımı olur eger dönmeyi birdaha denerseniz 12.0 sürümüyle dönün:)

• quote:

quote:

Sorun itunesin sizin seriyi görmemesi. Terminali eksiksiz gectiğinizden eminseniz sorun itunes da. Ben 12.0 sürümüyle gectim ios 6 ya. Belki bi yardımı olur eger dönmeyi birdaha denerseniz 12.0 sürümüyle dönün:)

hocam çok sağolun da bana dediğiniz itunes indirme linkini verebilir misiniz.
    ciddi bu konulara uzaktım ama inat ettim artık. şimdi jb yaptım cihaza OpenSSH ve diğerlerini yüklüyorum

• quote:

quote:

quote:

hocam çok sağolun da bana dediğiniz itunes indirme linkini verebilir misiniz.
    ciddi bu konulara uzaktım ama inat ettim artık. şimdi jb yaptım cihaza OpenSSH ve diğerlerini yüklüyorum

İpsw.me adresinden indirebilirsiniz güvenilir bi Site :)

• hocam bende surum düsürecemde 5. adımda bu iki dosya yı nereye atacam hangi klasörlere atcam anlamadı yatdımcı olurmusunız.

• quote:

quote:

iphone u itunes bağladığınızda sizinkisi görüyor mu bende yedekten yüklemeyi açıyor hocam direk.
  • 4. maddedeki dosyalar inmiyor başka nerden indirebilirim.
  • Serinumarası hatasını çözen yokmu arkadaşlar

•  Apple A5+ Downgrade Çıktı!_(iPhone4s-iPad2) iOS9.0.2 den iOS 6.1.3'e downgrade
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantastik74

quote:

quote:

iphone u itunes bağladığınızda sizinkisi görüyor mu bende yedekten yüklemeyi açıyor hocam direk.

Bnm yedegim yokli bu arada dönmek için itunesi acmamıza gerek yok fakat iphone ile ilgili ister legal ister illegal işlem yapcak olursak öutlaka itunes yüklü olmalı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fbhakanb

4. maddedeki dosyalar inmiyor başka nerden indirebilirim.

Bi arkadas asıl linki verdi sayfa 30-40 arasında (mobil) masaüstünde 10-15 sayfaları arasında asıl link var diye hatırlıyorum bende öle yapmıstım.

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.