Şimdi Ara

GAMEPAD PAZARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
2
Favori
774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Bu ayki nakit ihtiyacım hesaplarımın üzerinde çıkınca, uzun süredir kenarda duran, satmaya kıyamadığım gamepad lerimi tezgaha dökmeye karar verdim.
    Ürünleri setler halinde düzenledim ve o şekilde satıyorum.

SET 1
     GAMEPAD PAZARI
    PS1 gamepad: Beyaz renk, PS1 kutusundan çıkan orjinal üründür. 2 ay kadar kullanılmıştır. Temiz ve sorunsuzdur, kusursuz çalışmaktadır.
    PS2 gamepad: Siyan renk, PS2 kutusundan çıkan orjinal üründür. 3-4 gün kullanılmıştır. Sıfırdan farksız, kozmetik ve işlevsel olarak nokta hatasızdır.
    PS to USB converter: Yukarıdaki iki gamepad i hem ps3 te, hem de PC de kullanmaya yarar. Tertemiz, sorunsuz, çok kaliteli bir üründür. Driver, ayar vs istemez. Tak kullan.
    Set 1 PS1 / PS2 / PS3 ve PC de kullanabileceğiniz orjinal Sony 2 gamepad ve bir USB adaptör şeklinde 49,9 tl.

SET 2 SATLDI
     GAMEPAD PAZARI
    XBox 360 wireless gamepad: Siyah renk, faturalı, garantili orjinal üründür. 1 hafta kadar kullanılmıştır. İşlevsel ve kozmetik olarak kusursuzdur.
    Wireless PC Receiver: Yukarıdaki gamepad i pc de kablosuz olarak kullanmanıza yarar. orjinal Microsoft ürünüdür. Temiz ve sorunsuzdur.
    Set 2 XBox360 ve PC de kablosuz olarak kullanabileceğiniz 2 orjinal, faturalı, garantili Microsoft ürünlerinden oluşmaktadır. Fiyat SATILDI

SET 3. SATILDI
     GAMEPAD PAZARI
    XBox 360 wireless gamepad: Gears of War temalı, XBox 360 kutusundan çıkan orjinal üründür. Dpad yüksekliği ayarlanabilir. Bunun önemini Street Fighter, King of Fighter, Mortal Kombat oynayanlar bilir. Çok az kullanılmıştır. İşlevsel ve kozmetik olarak kusursuzdur. Özel koleksiyon serisidir.
    Wireless PC Receiver: Yukarıdaki gamepad i pc de kablosuz olarak kullanmanıza yarar. orjinal Microsoft ürünüdür. Temiz ve sorunsuzdur.
    Şarjlı batarya: Yukarıdaki gamepad için 4800 mAH şarjlı pil. Pil alma derdinizi bitirir. Rahat ettirir.
    Microsoft play an charge usb kablo: Yukarıdaki gamepad i hem Xbox da, hem de pc de kablolu olarak kullanmanızı sağlar. Pro oyuncuları input lag dan korur, şarjlı bataryayı sarj eder, cana can kadar.
    Set 3 Hem XBox hem de PC de, hem kablolu, hem kablosuz kullanabileceğiniz, pil derdi olmayan, özellikle koleksiyoncular ve dövüş oyunu tutkunlarını mutlu edecek bir set. Set fiyatı SATILDI

SET 4. SATILDI
     GAMEPAD PAZARI
    PS3 wireless gamepad: Orjinal, kutudan çıkan üründür. 1 ay kadar kullanılmıştır. Tertemiz ve sorunsuzdur, kusursuz çalışmaktadır.
    PS3 wireless gamepad: Gold Bilgisayar dan alınmış, orjinal, faturalı, garantili üründür. Kullanım süresi 5 saati bulmaz. Nokta hatasızdır.
    Set 3 iki adet orjinal ve tertemiz PS3 (pc için de driver ı nette var, kablolu ama ) gamepad içeriyor. Fiyat SATILDI

Ürünler hakkında olabildiğince doğru ve eksikiz bilgilendirme yapmaya çalıştım. Eksik gedik gören uyarsın düzeltirim. İnsanız, birşeyler gözden kaçmış olabilir.
    Satış setler halindedir.
    Pazarlık yok, ürünlerin temizliğine göre fiyatlar iyidir.
    Belki 3-5 tl daha ucuza bulabilirsiniz aynı ürünleri, ama aynı temizlikte bulmanız inanın zor.
    Kargo ARAS ile indirimli olarak gönderilir. Türkiyenin her yeri 5-7 tl gibi gidiyor genelde anlaşmamız dolayısı ile.
    Herkese hayırlı alışverişler.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nømad -- 25 Haziran 2015; 11:13:34 >

• SET 2 Tarafımdan alınmıştır.
  • Set 2 notebookda oynamak için uyumlu mudur? parantez içinde kablolu ama yazmışsınız orayı anlayamadım kollar kablosuz değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baymirza

Set 2 notebookda oynamak için uyumlu mudur? parantez içinde kablolu ama yazmışsınız orayı anlayamadım kollar kablosuz değil mi?

Sanırım setler karıştı :)
    "Kablolu ama" yazan set 4
    Yukarıdaki tüm gamepad ler notebook ta çalışır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nømad -- 18 Haziran 2015; 16:28:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nømad

quote:

Set 2 notebookda oynamak için uyumlu mudur? parantez içinde kablolu ama yazmışsınız orayı anlayamadım kollar kablosuz değil mi?

pardon set 4 diyecektim ben de. set 4 kablolu mu kablosuz mu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nømad

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Set 4 ps3 de kablosuz, notebook da kablolu.
    Aslen kablosuz olarak çalıştırmak da mümkün ama deveye hendek atlatmak kadar zahmetli.
    Ben o nedenle pc de kablolu yazdım.
    notebook a gideri olan set 3.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nømad -- 18 Haziran 2015; 18:11:33 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.