Şimdi Ara

Bir bellek kiti düşünün hem 3GHz'de çalışıyor hem de 128GB! G.Skill Ripjaws DDR4 bellekler video ön inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önde gelen yüksek performanslı bellek üreticilerinden G.Skill, Ripjaws serisi altında hem 3GHz'de çalışan hem de 128GB gibi müthiş kapasite sunan DDR4 bellek kiti ve aynı zamanda 3800MHz'de çalışan 16GB bellek kiti ile iddialı. G.Skill'in yeni nesil DDR4 belleklerini sizler için Tayvan'da inceledik. Detaylar videomuzda, iyi seyirler.

• Güzelmiş. Ama halihazırda 3800 MHz 16GB kit çıkmışken, 128 GB almadan biraz bekleyip 4000 MHzleri beklemekte fayda var. DDR4 lerin önü çok açık olduğu için daha yeni 2600 MHz lerde başlamasına rağmen şu an bile hemen 3800 lükler çıkmaya başladı.

Çok az bile beklenirse, yine de 4 GHz olanlarının yüksek GB larda çıkıp, bir sürü marka olup, fiyatlarının da daha alınabilir olabileceğini düşünüyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverClocK1ng -- 10 Haziran 2015; 10:55:00 >
  • Bende sandım 128 GB bellek ürettiler. :D

• Onu da ürettiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 sene daha bekleyip ddr5 belleklere geçelim

• Bildiğin i7 4770K yapmış adamlar

• Adam ne çalıştı be :) ramlerde her eve lazım :D

• erdi bey sizde hep aşırıya kaçan ürünleri tanıttınız ha. transformers kasa 128 gb ram 3lü monitör fln. bunların hepsi güzelde kimse alamaz. yokmu fakir işi ürünler fuarda?

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Güzelmiş. Ama halihazırda 3800 MHz 16GB kit çıkmışken, 128 GB almadan biraz bekleyip 4000 MHzleri beklemekte fayda var. DDR4 lerin önü çok açık olduğu için daha yeni 2600 MHz lerde başlamasına rağmen şu an bile hemen 3800 lükler çıkmaya başladı. Çok az bile beklenirse, yine de 4 GHz olanlarının yüksek GB larda çıkıp, bir sürü marka olup, fiyatlarının da daha alınabilir olabileceğini düşünüyorum...

Kesinlikle hocam şuan DDR4'ü üreticiler yavaş yavaş geliştirip her aşamasından ekmek yemeye bakıyorlar dediğiniz gibi önü açık bir teknoloji yıl sonuna doğru intel 14nm kasa toplamayı düşünüyorum o zamana kadar dolar da biraz düşerse rüya sistemimi gerçekleştirebilirim :)

• Ne var yani bunda bende 5.5ghz bellekler var siz neyin havasını atiyorsunuz :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Virinom

quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ngGüzelmiş. Ama halihazırda 3800 MHz 16GB kit çıkmışken, 128 GB almadan biraz bekleyip 4000 MHzleri beklemekte fayda var. DDR4 lerin önü çok açık olduğu için daha yeni 2600 MHz lerde başlamasına rağmen şu an bile hemen 3800 lükler çıkmaya başladı. Çok az bile beklenirse, yine de 4 GHz olanlarının yüksek GB larda çıkıp, bir sürü marka olup, fiyatlarının da daha alınabilir olabileceğini düşünüyorum...
    Kesinlikle hocam şuan DDR4ü üreticiler yavaş yavaş geliştirip her aşamasından ekmek yemeye bakıyorlar dediğiniz gibi önü açık bir teknoloji yıl sonuna doğru intel 14nm kasa toplamayı düşünüyorum o zamana kadar dolar da biraz düşerse rüya sistemimi gerçekleştirebilirim :)

adamlar en az 2016 yada 2017 kadar pek alınabilir yapmayacaklar çünkü ellerinde ddr3ler var ddr4 için en mantıklısı 4000 mhz üzeri olmalıdır dd3 ile ciddi fark olursa kullanıcıya yarar şuan piyasada satılan çoğu ddr4 nerdeyse ddr3 frekanslarından satılıyor gerçi o dönemde amd zen gibi yeni işlemcili mimariler vs gelicek çok seçenek iyidir
    amerika merkez bankası parasal genişlemeye devam etmezse doların düşmesi zor ihtimal

• Vay be zamanında PS3'ün XDR bellekle 3.2 GHZ Processor ve 3.2 GHZ Ram'lerini daha yeni yeni desktop sistemlerde görüyoruz.

3.6 Ghz Proccesor + 3.6 Ghz Ram ile nasıl bir uyum olur acaba ?

• yeni teknoloji zaten ilk çıktığı vakit pahalı olur bekleyip F/P ürünlerini de görelim. bu fuarda hep amiral modeller var galiba :D

• LATENCY değerleri neler aslında önemli nokta bu. Vidyoyu izleyemiyorum kotadan dolayı.

• Gerek varmı ya bu kadar şeye ?

• Hic mi fakir isi urun yok su fuarda

• anasayfadan tıklayınca hata veriyor.
    Bir bellek kiti düşünün hem 3GHz'de çalışıyor hem de 128GB! G.Skill Ripjaws DDR4 bellekler video ön inceleme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Virinom

quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ngGüzelmiş. Ama halihazırda 3800 MHz 16GB kit çıkmışken, 128 GB almadan biraz bekleyip 4000 MHzleri beklemekte fayda var. DDR4 lerin önü çok açık olduğu için daha yeni 2600 MHz lerde başlamasına rağmen şu an bile hemen 3800 lükler çıkmaya başladı. Çok az bile beklenirse, yine de 4 GHz olanlarının yüksek GB larda çıkıp, bir sürü marka olup, fiyatlarının da daha alınabilir olabileceğini düşünüyorum...
    Kesinlikle hocam şuan DDR4ü üreticiler yavaş yavaş geliştirip her aşamasından ekmek yemeye bakıyorlar dediğiniz gibi önü açık bir teknoloji yıl sonuna doğru intel 14nm kasa toplamayı düşünüyorum o zamana kadar dolar da biraz düşerse rüya sistemimi gerçekleştirebilirim :)

Hevesini baltalamak gibi olmasın; ama sen rüyayı görmeye başladığında onlar başka bir fanteziye geçmiş olur gibime geliyor. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

2 sene daha bekleyip ddr5 belleklere geçelim

İki yil daha bekleyip 5g ye gecelim gibi oldu bu

• Şimdi bazı arkadaşlar ddr4 3000mhz ddr3 3000mhz ile fark yok diyor.İntelin 3000mhz lık i7 siyle amd nin 3000mhz lik işlemcileri arasında pek fark yok dmeye gelir bu.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.