Şimdi Ara

Apple'dan Android için bir günde iki uygulama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Apple'dan Android için bir günde iki uygulama

Steve Jobs'un termo nükleer bir savaş başlattığı dönemden bu yana Android ekosisteminden hep uzak duran Apple, çevrimiçi müzik uygulaması ile birlikte tamamen duygusal nedenlerden ötürü Android'e zeytin dalı uzatmıştı. Şimdi ise ikinci uygulama da geldi.

Bu uygulama aslında Android kullanıcılarının değil Apple'ın yararına. Move to iOS adındaki uygulama ile Android kullanıcıları rehber, mesaj, fotoğraf, video, web sık kullanılanları, takvim, duvar kağıdı, kitaplar ve DRM serbest müziklerini yeni iOS cihazına aktarabilecek. 

Ayrıca eski Android cihazında kurulu olan uygulamalar da yeni iOS cihazında kullanılabilecek. Listeyi inceleyen uygulama ücretsiz olanları App Store'dan indirecek, ücretli olanlar ise istek listesine erişecek. 

Android kullanıcılarını düşünen Apple, transfer işlemi bittiğinde eski cihazın Apple mağazalarında geri dönüşüme verilebileceğini de belirtiyor. Yani kullanıcı eski cihazını doğaya kazandırabiliyor. 

Uygulama kablosuz olarak çalışacak. Ancak Bluetooth kullanmak mümkün olmadığı için iki cihaz arasında muhtemelen aynı WiFi ağı üerinden bir bağlantı kurularak transfer gerçekleştirilecek. Move to iOS uygulamasının iOS 9 ile birlikte indirmeye sunulması bekleniyor.  

• Vay ve uygulamaya bak. Geri dönüşüm olayı iyiymiş ama.

• Androide kurulmuş ve bütün verileri android telefonlarda olan ama ios u denemek isteyen kullanıcılar için mükemmel bir iş olmuş keşke aynı durum ios tan androide geçmek içinde olsa keşke google da böyle bir uygulama geliştirse...

Özellikle paralı olan uygulamalara tekrar para vermeden iosa geçirmek mükemmel olmuş

• Sonynin uygulaması vardı. İos to android. Bi arayın çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: CozgurY

Androide kurulmuş ve bütün verileri android telefonlarda olan ama ios u denemek isteyen kullanıcılar için mükemmel bir iş olmuş keşke aynı durum ios tan androide geçmek içinde olsa keşke google da böyle bir uygulama geliştirse...

Özellikle paralı olan uygulamalara tekrar para vermeden iosa geçirmek mükemmel olmuş

Hocam cümlenin neresinden acaba böyle bir sonuç çıkardınız?

Nerde yazıyor paralı satın alınan uygulamalarinda geçişte kullanılacağı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • swat882 kullanıcısına yanıt
    Yok zaten yanlış anlamış.

• Apple akıllıca bir hamle yapmış benim androide geçemememin bir sebebi 3 senelik veriyi androite tam olarak taşımamın mümkünatının olmaması ikincisi birçok satın almış olduğum navigasyon,oyun ve uygulamanın androitte ya olmaması yada tekraradan aynı uygulamalar için tekrar para ödeme zorunda olmam. Eğer androitten ilk sefer transfer yaparken uygulamalarda içinde damping yapsa daha çok kullanıcı çekebilir İP

• Aynısını iOS'dan Android'e geçiş içinde yap Apple'da senden kurtulalım yok güç tasarruf modunu ben buldum , bişey yaptık acayip ekran bölünüyor havandan ,alın size notlarda çizme özelliği , bak flipboard çakması news tavrından da kurtuluruz hiç olmazsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ___Lawyer___ -- 10 Haziran 2015; 2:40:20 >
  • Bu apple kadar kendi iyiliğini düşünen başka şirket görmedim ben. ayrıca android 5.0 ve üzeri cihazlarda androidler arası transfer kurulurken karşımıza çıkıyor. Android IOS u adamdan saymıyor sanırım. :D

• steve jobs'un kemikleri sızlıyordur

• Geri dönüşüm olayını hali hazırda bir kaç firma daha yapıyor sanırım Türkiye'de. Mediamarkt'ı biliyorum sadece.

• Nasıl bir taraflı yazarsınız anlamıyorum ki.

Termo-nükleer savaş nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

Nasıl bir taraflı yazarsınız anlamıyorum ki.

Steve Jobs'un android hakkında söylediği gerçek bir sözdür.

Orijinali:I’m going to destroy Android, because it’s a stolen product. I’m willing to go thermonuclear war on this.”

http://9to5mac.com/2011/10/20/steve-jobs-im-going-to-destroy-android-because-its-a-stolen-product-im-willing-to-go-thermonuclear-war-on-this/

• quote:

Orijinalden alıntı: simbolmina

quote:

Orijinali:I’m going to destroy Android, because it’s a stolen product. I’m willing to go thermonuclear war on this.”

http://9to5mac.com/2011/10/20/steve-jobs-im-going-to-destroy-android-because-its-a-stolen-product-im-willing-to-go-thermonuclear-war-on-this/

HTML5 bile donanım ivmelendirmesinde bu denli sıkıntılı iken rüyasında görür onu.

Devir veri madenciliği devri.

Kapitalistlere sarılıp idealistlik yaparak olmuyor o işler. (Bknz Intel)

• quote:

Orijinalden alıntı: swat882

quote:

Orijinalden alıntı: CozgurY

Androide kurulmuş ve bütün verileri android telefonlarda olan ama ios u denemek isteyen kullanıcılar için mükemmel bir iş olmuş keşke aynı durum ios tan androide geçmek içinde olsa keşke google da böyle bir uygulama geliştirse...

Hocam cümlenin neresinden acaba böyle bir sonuç çıkardınız?

Nerde yazıyor paralı satın alınan uygulamalarinda geçişte kullanılacağı?

hahaha hocam hakkaten neyin kafası ile okumuşsam :)) istek listesi diyormuş aslında çok hata yapmam okuma konsuunda ama baya bir yorgundum öyle anlamışım garip olmuş biraz:))

Hatamı farkettiğiniz ve uyardığınız için teşekkür ederim..:)

• yemekte yapıyormuymuş?

• Termo nükleer savaş!!!

• Zamaninda android appledan çalıyor derdik hey gidi gunler hey

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: simbolmina

quote:

HTML5 bile donanım ivmelendirmesinde bu denli sıkıntılı iken rüyasında görür onu.

Devir veri madenciliği devri.

Kapitalistlere sarılıp idealistlik yaparak olmuyor o işler. (Bknz Intel)

Öbür taraf varsa ve steve'i görürsem iletirim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.