Şimdi Ara

Zen5 bilinmeyen hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm arkadaşlar iki üç gündür belkide daha fazladır telefonunu kayıtlı olmayan hiçbi Kimse arayamiyor arama engelleme işaretli değil ne yaptıysam düzelmiyor acil bilenlerden yardım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hallettim sonunda şükür tam format atıyordum güncellemeleri yaptım engelleme ayarlarındaki seçenek gözükmeye başladı ve duzelttim sonunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeş zenfon 5in tek hatlısını alacam hç bi sitede bulamadm tükenmiş sen telefondan memnunmusun nasıl güzelmi kullanm filan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AUZEF

kardeş zenfon 5in tek hatlısını alacam hç bi sitede bulamadm tükenmiş sen telefondan memnunmusun nasıl güzelmi kullanm filan ?

tek hatlısını bulmak biraz zor yeni versiyon olarak çift hatlı çıkmış ama çok başarılı iki hattı birden kullanmak çok güzel oluyor
    iki telefon cebimde dururdu şimdi hem şık hemde tek telefondan bütün işlerimi hallediyorum
    telefonu alalı 1buçuk ay oldu ama hoparlörden çızırtı gelmeye başlayınca servise verdim büyük ihtimalle değişim verceklermiş
    telefondan çok çok memnunum parayı iade etseler bile yine aynı telefonu alırım benimkisi şans aynı telefondan teyzeoğlu aldı
    hatta ben ondan gördüm öyle almıştım onun telefon hala canavar maşallahı var en az 6 aydır kullanıyor. tavsiye ederim yani

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.