Şimdi Ara

Bursa İçi Kan ihtiyacımız var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese Günaydın... Dedem için kan arayışımız devam ediyor. A Rh+ kana ihtiyacımız var. Dünden bugüne : Kan vermeye giden 20 kişinin sadece 2 si uygun çıktı ve 2 ünite trombosit alabildik. 4 ünite daha gerekiyor. Ne yazık ki herkesten alamıyorlar. Hala arayan soran isim veren arkadaşlar var. Sürekli Bursa Heykel Kızılay'a yönlendiriyorum herkesi... Birkaç aylık bir tedavi olduğu için bana ulaşan herkesi not alıyorum. Destek veren arayan soran uğraşan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Her zaman söylediğim gibi insandan değerli hazine yok bu hayatta. Hepiniz sağ olun varolun şimdiden

İletişim:0533 743 9084 yada 0 532 291 2019

konuyu okuyan arkadaşlar yorum atarlarsa sevinirim güncel kalması için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bosunaokuma21karakter -- 9 Haziran 2015; 12:22:13 >

• up
  • up
  • up
  • up
  • Allah yardımcınız olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • Yukarı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • up
  • abicim çok geçmiş olsun
  • Up

Umarım kısa sürede sağlığına kavuşur dedeniz.

• up
  • güncel
  • up
  • facebookta bursa ile alakalı sayfa yöneticilerine mesaj atın daha çok kişiye ulaşırsınız
  • 1 kişi bile bulunsa bile kar'dır.

Uplatalım konuyu.
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Aiginas

Herkese Günaydın... Dedem için kan arayışımız devam ediyor. A Rh+ kana ihtiyacımız var. Dünden bugüne : Kan vermeye giden 20 kişinin sadece 2 si uygun çıktı ve 2 ünite trombosit alabildik. 4 ünite daha gerekiyor. Ne yazık ki herkesten alamıyorlar. Hala arayan soran isim veren arkadaşlar var. Sürekli Bursa Heykel Kızılay'a yönlendiriyorum herkesi... Birkaç aylık bir tedavi olduğu için bana ulaşan herkesi not alıyorum. Destek veren arayan soran uğraşan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Her zaman söylediğim gibi insandan değerli hazine yok bu hayatta. Hepiniz sağ olun varolun şimdiden

İletişim:0533 743 9084 yada 0 532 291 2019

konuyu okuyan arkadaşlar yorum atarlarsa sevinirim güncel kalması için

Hocam kargo yokuyla gönderme oluyormu? hastaneden hastaneye nakil gibi.
    Ailemde 4 kişide a+ kan var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emc2bilge -- 9 Haziran 2015; 18:01:41 >

• up
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.