Şimdi Ara

Windows Phone için Facebook Messenger güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows Phone için Facebook Messenger güncellendi 

Facebook'un ayrı olarak görev yapan anlık mesajlaşma uygulaması Messenger, Windows Phone tarafında güncellendi.

Facebook Messenger 10.0 kodlu yeni sürümüyle artık istediğiniz konuşma için detayları göstermeye ve ayarları değiştirme desteğini vermeye başladı. Konuşmada kimlerin olduğunu gösteren ve dokunma ile Facebook profillerine giden uygulama, ayrıca bildirim ayarlarını yönetme, konuşmaya kişiler ekleme ve bir grubun adını veya fotoğrafını değiştirme desteklerini de getirdi. 

Çıkartmaların artık daha hızlı ve daha güvenilir şekilde yüklendiği Facebook Messenger'a ücretsiz olarak buradan ulaşabilirsiniz.

• Sesli arama? Gene yok değil mi?

En gerekli şeyler yok bu platformda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala işlevsellik eksiği var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bukadar rezil bir program olamaz,adamlara bir çok kişiden mail attık halen ipledikleri yok,program açık olduğu halde halen offline görünüyoruz yani messengerin açık olup olmadığını listemizdekiler o anda goremiyor,bukadar gerizekalılık pes ettirdi beni artık.pilin canına okuyor,yazışmaya başladıktan bir sonra deli gibi kasmaya başlıyor,yok bunlar adam edemeyecekler,Windows 10 mobile da tutmaz ise bu plarformun sonu gelecek benim için,telefona para veriyoruz kobay gibi kullanıyoruz kullanılıyoruz resmen,kimsede çıkıp Windows Phone candır demesin lütfen

• Videolu arama yok mu? Hadi onu geçtim de sesli arama da mı yok şimdi eksiye boğacaklar beni

• Facebook Messenger 11.0.1.0

www.microsoft.com/tr-tr/store/apps/messenger/9wzdncrf0083

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.