Şimdi Ara

Asus'un yepyeni oyuncu monitörü: 34-inç, kavisli ve Turbo özellikli monitör video ön inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asus'un oyuncular için geliştirmiş olduğu yeni monitör, sahip olduğu teknik özelliklerle dikkatleri üzerine çekiyor. 34-inç boyutundaki kavisli monitör, gerek tasarım özellikleri gerekse de Turbo modu gibi bir takım donanımsal yetenekleriyle oyuncuların gözlerini kamaştırma hedefinde. Peki hangi özelliklere sahip bu monitör, tüm detaylar videomuzda, iyi seyirler.

• En sonunda böyle monitörler görmek gerçekten çok güzel. Hem geniş hemde estetik. Özellikle genişliği çok hoş.

• Yakın kullanım için aşırı büyük. Ekranın tamamını görebileceğimi sanmıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeynep

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mönitördeki ekran çok kaliteli çok net ve sade bir görüntü oluşturuyor.

• 35'lik acer predator'un çözünürlüğü neydi ki o 144 hz destekliyorken, bunda bıdı bıdı diyorlar?
  • İyi hoşta, ekran tepkime süresi kaç ms bilader...

• quote:

Orijinalden alıntı: guenen

35lik acer predatorun çözünürlüğü neydi ki o 144 hz destekliyorken, bunda bıdı bıdı diyorlar?

2K

• Simulasyon işinin geleceği oculus rift ve benzeri gözlükler bence, hem 3d hem de 360 derece görüntü.

• Mönitörün üzerinde yazan " please do not touch "

erdi 00:55

• erdi abi ASUS diyorsun eyvallahda Zenfone 2 noldu daha gelmedimi inceleme yokmu? başka yerlerde gördük size geç mi? geliyor, hala heyecanla bekliyoruz...

• İşte budur.Tam istediğim tipte monitörler geliyor.Biraz daha beklemek lazım.En az 1 yıl kadar.2k bence gayet güzel.4k cidden abartı.Ekran kartlarının ırzına geçen bir çözünürlük.Önemli olan yüksek hz ve düşük ms.Artı olarak büyük ve kaliteli ekran.

• 1500 lira çalışır. Daha fazlasını vermem hiç bir monitore. Çift monitor devam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Morphinz

1500 lira çalışır. Daha fazlasını vermem hiç bir monitore. Çift monitor devam.

Mezarcılığın bu kadarı : ))
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

quote:

Orijinalden alıntı: Morphinz 1500 lira çalışır. Daha fazlasını vermem hiç bir monitore. Çift monitor devam.

hahahaha arkadaşım hakkaten çok güldüm ya:))

• arkadaşlar hani gerçekten şu anda tek kartta adam gibi 4 k full detay ve aa lar açık 60-70 fps derğerlerinde oyun oynanacak bir kart olsa alınabilir bir monitör bence... Ama şimdi bu monitörü alması değil birde bunda görnntü işlemesi mesele yeni çıkan 980 ti da bile slı yapmak gerekiyor ki slı gibi çoklu ekran kartı kurulumlarını pek sevmiyorum hep bir sorun sıkıntı performans kaybı endişesi veriyor bana...

Ama monitör çok güzel olmuş 21:9 tam istediğim oran ve 34" bu monitörde bence çok uygun bir boyut.

• Acer ın monitörü 144hz ve 2k olması ile daha bir albenisi var

• quote:

quote:

Hayat zor kardeş. Monitorü azıcık yamulttular diye 3 bin lira istiyorlar ayıptır ya. 2-3 yıl önce 400 liraya 24" monitor alıyorduk.
    Şahsen 2 tane 21.5" monitorum var 280 liradan almıştım. Çokta güzel çalışıyor meretler yani.. Bir anda patladı gitti şimdi 1000 liraya bile alamıyosun.
    Ben mezarcı değilim bunlar tok satıcı

• bunlar hep playstation özentisi hareketler :)

turbo 34" de neymiş...daya 46"i geç karşısına ohh misss...
  • quote:

quote:

quote:

Hayat zor kardeş. Monitorü azıcık yamulttular diye 3 bin lira istiyorlar ayıptır ya. 2-3 yıl önce 400 liraya 24" monitor alıyorduk.
    Şahsen 2 tane 21.5" monitorum var 280 liradan almıştım. Çokta güzel çalışıyor meretler yani.. Bir anda patladı gitti şimdi 1000 liraya bile alamıyosun.
    Ben mezarcı değilim bunlar tok satıcı

Mantiginada hayran kaldim :)) azcik yamulttular demekki.hahhaaa.iyiki bunu yamultmuslar daha az veririm demedin :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.