Şimdi Ara

Avea heryerde çekiyor fakat 3G Download Hızı düşük

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar cihazimdan kaynaklimidie acaba?
    iPhone 4 kullaniyorum. Uygulama yuklucem ama cok yavas yukluyor.
    Ama cekim gucu gayet iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Créw kullanıcısına yanıt
    Avea nın kalitesi böyle malesef.Ama genelde kalabalık mekanlarda ( avm gibi) yerlede internete full çekse bile giremezsin.
    Ama sen yine de telefonun edge de mi 3g de mi olduğuna bir bak.
    Bizim şehirde avea bu şekilde.
  • izmirdeyim hizli indiriyor

• Son 1-2 haftadır hız bayağı düştü maalesef 2g ile açılan bir sayfayı 3 g ile zor açıyorum. Çok geç yüklüyor

• İndirme hızıda olsun sayfa geziş hızıda olsun benim bulunduğum bölgede çok iyi. Turkcel ve Vodafone dan daha iyi hatta. Bulunduğunuz bölgede sıkıntı vardır.
  • Hocam telefonunuzla ilgisi yoktur büyük ihtimal.Aveanın çekim kalitesi bölgelere göre değişiyor.Bu yüzden yavaş olabilir.
  • Avea hat teklif edilen abone ne diyor?
    -Avea'nın dakikalari daha cabuk bitiyormus.
    Avea'nın eksikleri var ama önyargılar da cok.

• tam anlamıyla sürünüyor, gündüz 0,35 mbps'den yukarı çıkmıyor geceleri 1 mbps civarı oluyor. Yani artık kapasite kaldırmıyor.
  • Avea ile turkcell ile vodafone ile alakası yok bu durumun kalabalık yerlerde operatörler artık pert oluyor 3G devrinin bitmesi lazım artık. Böyle giderse hiç bir yerde giremeyecez. Ama sultanimiz recep tayyip ihaleleri ertelettiriyor. 4G ihtiyacı baş gösterdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yamyamix -- 6 Temmuz 2015; 3:00:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yamyamix

Avea ile turkcell ile vodafone ile alakası yok bu durumun kalabalık yerlerde operatörler artık pert oluyor 3G devrinin bitmesi lazım artık. Böyle giderse hiç bir yerde giremeyecez. Ama sultanimiz recep tayyip ihaleleri ertelettiriyor. 4G ihtiyacı baş gösterdi.

Bir çok yerde halkın açtığı davalar yüzünden baz istasyonları kaldırılıyor, sonrasında "telefonum çekmiyor!" diye isyan ediyor.

Kalabalık yerde pert olması normal ancak muhtemelen operatörler ona göre yatırım yapıyorlardır.

Üstüne tayyip efendi'nin 5g olayı çıkınca hepsi üst üste geldi.
  • Bazi yerlerde avea çekiyor gözüküyor ama aslında çekmiyor ne internet ne konuşma ne sms kullanılabiliyor bu olay vodafonedada var

• yawaş hocam yavaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarski

quote:

Orijinalden alıntı: yamyamix

Avea ile turkcell ile vodafone ile alakası yok bu durumun kalabalık yerlerde operatörler artık pert oluyor 3G devrinin bitmesi lazım artık. Böyle giderse hiç bir yerde giremeyecez. Ama sultanimiz recep tayyip ihaleleri ertelettiriyor. 4G ihtiyacı baş gösterdi.

Bir çok yerde halkın açtığı davalar yüzünden baz istasyonları kaldırılıyor, sonrasında "telefonum çekmiyor!" diye isyan ediyor.

Kalabalık yerde pert olması normal ancak muhtemelen operatörler ona göre yatırım yapıyorlardır.

Üstüne tayyip efendi'nin 5g olayı çıkınca hepsi üst üste geldi.

Aynen dediğin gibi bizim mahallede turkcell camiye baz istasyonu dikti mahalleli toplandı baz istasyonunu tasladi kırdı ve eylem yaptılar adamın elinde sigara kanser olmak istemiyoruz diye bagriyor.

• Ben bu Yüzden hattımı taşıdım Avea'dan. 45kb/s sabitliyorlar Hızı.. Açıp kapatınca düzeliyor. Gün içi sık sık oluyordu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avea interneti gayet iyi arkadaşlar evde adsl vardı ama avea kadar bile.iyi değil di bende kapattım arasıra test ederim sonuç resimde gayet açık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyazejder

Avea interneti gayet iyi arkadaşlar evde adsl vardı ama avea kadar bile.iyi değil di bende kapattım arasıra test ederim sonuç resimde gayet açık :)

hangi bölgede ikamet ediyorsunuz acaba?
    ayrıca kullandığınız tarife hangisi?
    aveaya geçmeyi düşünüyorum fakat internet hızında sıkıntı yaşama durumundan dolayı tereddüt ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Turkcell'le de kalabalık yerlerde, metrobüs güzergahında ve duraklarında internete girilmiyor. Bazı kalabalık olmayan İstanbul içi çok merkezi yerlerde de ya çok yavaş ya da hiç girmiyor. Avea'ya geçiş için başvurdum, kalabalık yerde sıkıntı yaşatsa bile en azından Turkcell'deki ortalama 85 TL fatura ödemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: giyotin6

quote:

Avea interneti gayet iyi arkadaşlar evde adsl vardı ama avea kadar bile.iyi değil di bende kapattım arasıra test ederim sonuç resimde gayet açık :)

hangi bölgede ikamet ediyorsunuz acaba?
    ayrıca kullandığınız tarife hangisi?
    aveaya geçmeyi düşünüyorum fakat internet hızında sıkıntı yaşama durumundan dolayı tereddüt ediyorum.

ben istanbul esenlerde ikamet ediyorum
    avea gönlü bol tarifesini kullanıyorum 40 ile 41.5 tl arası geliyor fatura :D

• quote:

ben istanbul esenlerde ikamet ediyorum
    avea gönlü bol tarifesini kullanıyorum 40 ile 41.5 tl arası geliyor fatura :D

gönlü bol hızıda bol olmuş :)

bide imkan varsa sabah saatlerinde dener misiniz 6-8 arası mümkünse hafta içi olsun maksat 30 üstü görmek benim testler orada 30 dan yukarısını daha göremedim d
  • tabiki denerim sonuçta buradaki amacımız bir birimize yardımcı olmaktır ben sizin için bir kaç günlük test ederim sonra buradan paylaşım yaparım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.