- x
FORD TRANSİT CONNECT PAYLAŞIMLARI BURAYA
595 Cevap93780 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

10734 Mesaj
27 Kasım 2006; 17:10:52 

Connect paylaşımları buraya.... ( Aracın özelliklerin,ne kadar yakıyor beğendiğiniz-beğenmediğiniz artı eksi yönleri...vs)

Ayrıca eski konuları kilitleyeceğim. Ancak bu konulara ulaşmak ve bilgi almak isteyen akadaşlar;

" CONNECT KULLANANLAR ( ESKİ YENİ FARKETMEZ ) !!! " BUYRUN Topiği için : http://forum.donanimhaber.com/m_6988725/tm.htm

arkadaşlar tourneo connetc ne kadar yakıyor km de kullananlar cvplasın lutfen Topiği için : http://forum.donanimhaber.com/m_10033272/tm.htm

CONNECT Mİ / OPEL COMBO MU Topiği için : http://forum.donanimhaber.com/m_10513289/tm.htm

TRANSIT CONNECT 110hp 280 nM Topiği için : http://forum.donanimhaber.com/m_9909071/tm.htm

Ford Tourneo Connect Kombi GLX 110 ps --- VW Caddy Kombi 1.9 TDI 105 ps (İkisi arasında kaldım) Topiği için http://forum.donanimhaber.com/m_10603525/tm.htm

caddy alıyorum derken connect glx çıktı karşıma.kafam karışık.yardım edin Topiği için : http://forum.donanimhaber.com/m_9870102/tm.htm

Ford Tourneo Coonect ile Kaç Yaptınız? topiği için : http://forum.donanimhaber.com/m_10587314/tm.htm

CONNECT__110 PS___MÜKEBBELL Topiği için : http://forum.donanimhaber.com/m_10536396/tm.htm

Gördüğünüz gibi connectle ilgili o kadar çok topiç açılmışki...

Topiç kalabalığı olmasın, hepimiz burada toplanalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi set -- 30 Aralık 2006; 13:56:26 >

401 Mesaj
27 Kasım 2006; 18:27:27 

en ıyısını yaptın kardes artık hangı topıge cvp yazdık hangısıjne yazmadık kafa karıstırıo

369 Mesaj
27 Kasım 2006; 18:57:50 

KARSEŞ SEN DE YENİ BİR TOPİC AÇMAK YERİNE MEVCUT TOPİCLERİN BİRİNİ ADRES GÖSTERİP DİĞERLERİNİ KİLİTLEYEBİLİRDİN.BÖYLE DE OLMADI BENCE

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Kasım 2006; 19:07:41 

quote:

Orjinalden alıntı: set

Gördüğüm kadarıyla son zamanlarda connect ile ilgili bayağı bi topiç açılmış. istedimki bu kadar çok topiğin yerine tek topiç açalım, burada toplanalım.

Tüm connect paylaşımları buraya.... ( Aracın özelliklerin,ne kadar yakıyor beğendiğiniz-beğenmediğiniz artı eksi yönleri...vs)

Eski yeni farketmeden tüm connectle ilgili paylaşımları burada toparlayalım.

Ayrıca eski konuları kilitleyeceğim. Ancak bu konulara ulaşmak ve bilgi almak isteyen akadaşlar;

" CONNECT KULLANANLAR ( ESKİ YENİ FARKETMEZ ) !!! " BUYRUN Topiği için : http://forum.donanimhaber.com/m_6988725/tm.htm

arkadaşlar tourneo connetc ne kadar yakıyor km de kullananlar cvplasın lutfen Topiği için : http://forum.donanimhaber.com/m_10033272/tm.htm

CONNECT Mİ / OPEL COMBO MU Topiği için : http://forum.donanimhaber.com/m_10513289/tm.htm

TRANSIT CONNECT 110hp 280 nM Topiği için : http://forum.donanimhaber.com/m_9909071/tm.htm

Ford Tourneo Connect Kombi GLX 110 ps --- VW Caddy Kombi 1.9 TDI 105 ps (İkisi arasında kaldım) Topiği için http://forum.donanimhaber.com/m_10603525/tm.htm

caddy alıyorum derken connect glx çıktı karşıma.kafam karışık.yardım edin Topiği için : http://forum.donanimhaber.com/m_9870102/tm.htm

Ford Tourneo Coonect ile Kaç Yaptınız? topiği için : http://forum.donanimhaber.com/m_10587314/tm.htm

CONNECT__110 PS___MÜKEBBELL Topiği için : http://forum.donanimhaber.com/m_10536396/tm.htm

Gördüğünüz gibi connectle ilgili o kadar çok topiç açılmışki...

Topiç kalabalığı olmasın, hepimiz burada toplanalım...

SET@

thank you

123 Mesaj
27 Kasım 2006; 20:01:46 

arkadasım topiç için tsk

slm

123 Mesaj
27 Kasım 2006; 20:10:52 

arkadaslar conncet le ilgili ilk bilgiyi ben werem ....

1.arabam 2007 model connect__110_ps_glx (suan 550km.de)

2.arabamla en fazla 195 km/hz gördüm suan arabam___(19_20 ykrş civarında yakıyooo...)

3.arabamdaki özellikler.....

4 tane aırbag____abs___asr___esp___ebd__park senserü___6'lı cd calar___sis farı___çelik jant 15 inç____orj.renkli camlar

elektirikli aynalar___klima__

arabayı 37650 ytl 'ye aldımm....

arabam daha 15_20 günlük gercekten cok memnunum......tawsiye edrim.....

slm

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Kasım 2006; 20:20:56 

quote:

Orjinalden alıntı: ford_istanbul

arkadaslar conncet le ilgili ilk bilgiyi ben werem ....

1.arabam 2007 model connect__110_ps_glx (suan 550km.de)

2.arabamla en fazla 195 km/hz gördüm suan arabam___(19_20 ykrş civarında yakıyooo...)

3.arabamdaki özellikler.....

4 tane aırbag____abs___asr___esp___ebd__park senserü___6'lı cd calar___sis farı___çelik jant 15 inç____orj.renkli camlar

elektirikli aynalar___klima__

arabayı 37650 ytl 'ye aldımm....

arabam daha 15_20 günlük gercekten cok memnunum......tawsiye edrim.....

ford connect

225 Mesaj
27 Kasım 2006; 23:29:04 

FORD CONNECT 110PS 280 TORK

0

Ekteki dosya (1)

401 Mesaj
28 Kasım 2006; 7:18:32 

quote:

Orjinalden alıntı: ..::CNC90::..

ford connect

kardfes kredıylemı aldınız acaba ??? bız sırket adına kredıyle aldık aynısı senın aracın ay tozu grisi 36mılyar

10734 Mesaj
28 Kasım 2006; 13:15:21 

Connectin siyah duman atma konusunu burdan tartışalım lütfen... Connectin her olumlu veya olumsuz özelliği için yeni topiç açarsak işimiz var...

Ben siyah dumanı çoğu dizelde gördüm, bence bu hiç önemli değil, söylesenize Allah aşkına sanki siyah dumanı içeriyemi atıyor. Atarsa atsın ne farkederki... İçerdeki rahatsız olmuyorki... Yeni olupda piyasada bu şekilde siyah duman atan o kadar çok marka varki,çıkın trafiğe kendiniz görün...Bu olumsuz bir yön olamaz bence...

180 Mesaj
28 Kasım 2006; 14:34:45 

@Halim7889

Öğretmen olduğunu söylüyorsun, ama bence sen bir gözlük al , Milli eğitim Bakanlığının aday sürücüler motor kısmını bir güzel çalış. Sonra yorumlarını tekrar bekliyoruz.

[DH] TOYOTA TAKIMI
2007 Corolla Sedan 1.4 D4D

1018 Mesaj
28 Kasım 2006; 16:30:54 

Arabayı Nasıl karalasam diye düşünmüş. Sonunda siyah duman atmasın karar almış. Bilindiği gibi çoğu dizel araba ilk çalıştığında siyah duman atıyo

2012 Symbol Expression 1,2 16v 75 hp Konfor Paket

10734 Mesaj
28 Kasım 2006; 17:26:47 

Benim formda tuhafıma giden bi yazı, ticari araç incelemeye giden bir arkadaşımız bayide aracı incelerken sürücü kısmında arka sürgülü kapı olmadığını görüyor ve bunu o markaya yönelik bi olumsuzluk olarak gösteriyor, sayıyor döküyor olurmu hiç böyle bişey diye... Halbuki tüm ticari araçlarda sürücü kapısının arkasındaki sürgülü yolcu kapısı opsiyoneldir. Yani isteğe göredir. İstersen olur istemessen olmaz. Olursa tabi aracın fiyatına yansır bu... Yani bu olumsuzluk değildir. Maalesef hoşlanmadıkları araba için bilmeden yorumlar yapmak hoş değil. Olabilir sevmeyebilirsin, zevkler tartışılmaz. Bu şekilde fanatikce yaklaşım benim hoşuma gitmiyor. İstiyorumki aracı beğenmeyenler, hoşlanmayanlar değil, uzun süre kullananlar, gerçekten bilenler olumlu-olumsuz yönlerini eleştirsin. Böylesi daha bilgilendirici olur düşüncesindeyim. Zaten eğer bi markayı, bir aracı beğenmiyorsanız kesinlikle o markaya ısınamassınız, gözünüzde en ufak bi hata bile kocaman olur,büyür. Aslında bunun tam olarak bi açıklamasıda yok, ne bileyim işte eğer bir insan bir aracı beğenmiyorsa o insanıın gözünde o araç çok kötüdür, bitikdir. Hepimiz insanız, doğal olarak öncelikle duygularımızla hareket ediyoruz farkında olmada...

Ben bu yorumlarını tüm markalar için yaptım. Dikkat ediniz özellikle bi marka belirtmiyorum.

10734 Mesaj
28 Kasım 2006; 17:29:59 

quote:

Orjinalden alıntı: TANGO1

KARSEŞ SEN DE YENİ BİR TOPİC AÇMAK YERİNE MEVCUT TOPİCLERİN BİRİNİ ADRES GÖSTERİP DİĞERLERİNİ KİLİTLEYEBİLİRDİN.BÖYLE DE OLMADI BENCE

O zaman diğer arkadaşlar neden o arkadaşın topiğini kilitlemedinde benim topiğim kilitledin derler. En iyisi yeni topiç açalım, diğerlerini kilitleyelim, kimse gücenmesin böylelikle...

616 Mesaj
28 Kasım 2006; 18:35:43 

BİR DE İÇERİYE ATSAYDI
EVET BÜTÜN BENZİN TÜREVLEİR KULLANAN ARAÇLAR DUMAN ÇIKARIYOR
BEN ORADAKİ DUMANDAN DEĞİL DUMANIN ANORMELLİĞİNDEN BAHSEDİYORUM
BUNU NEDEN ANLAMAK İSTEMİYORSUNUZ 100-120 KM DEN SONRA İĞRENÇ BİR GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİ ÇIKIYOR ORTAYA

BU KELİME DE "SÖYLESENİZE DUMANI İÇERİYE Mİ ATIYOR" DEMEK ANORMAL BİR DUMAN ATTIĞINI KABUL ETMEK DEMEK DEĞİL DE NE DEMEK BİRA ARKADAŞ DA MEMLUN OLDUĞUNU SÖYLEMİŞ 0,19 YTL YAKIT YAKMAKTAN

BEN DİYORUM Kİ O DEDİĞİN YAKITI YAKMAK İÇİN CADDYDE 5 SAAT TRAFİĞİN İÇİNDE KAMAN GEREKLİ YOK YOL GİDİYORSA VE SEN MÜSRİFLİK YAPMAK İSTİYORSAN EĞER O ZAMAN DA CADDY SANA BU İMKANI VERMİYOR EN FAZLA 0,185 YTL YAKABİLİRSİN O DA ANORMAL BİR ZORLAMA İLE MÜMKÜN SADECE
SAYGILARIMLA
İYİ AKŞAMLAR

quote:

Connectin siyah duman atma konusunu burdan tartışalım lütfen... Connectin her olumlu veya olumsuz özelliği için yeni topiç açarsak işimiz var...

Ben siyah dumanı çoğu dizelde gördüm, bence bu hiç önemli değil, söylesenize Allah aşkına sanki siyah dumanı içeriyemi atıyor. Atarsa atsın ne farkederki... İçerdeki rahatsız olmuyorki... Yeni olupda piyasada bu şekilde siyah duman atan o kadar çok marka varki,çıkın trafiğe kendiniz görün...Bu olumsuz bir yön olamaz bence...

10734 Mesaj
28 Kasım 2006; 18:42:42 

quote:

Orjinalden alıntı: Halim7889

BİR DE İÇERİYE ATSAYDI
BUNU NEDEN ANLAMAK İSTEMİYORSUNUZ 100-120 KM DEN SONRA İĞRENÇ BİR GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİ ÇIKIYOR ORTAYA

BU KELİME DE "SÖYLESENİZE DUMANI İÇERİYE Mİ ATIYOR" DEMEK ANORMAL BİR DUMAN ATTIĞINI KABUL ETMEK DEMEK DEĞİL DE NE DEMEK BİRA ARKADAŞ DA MEMLUN OLDUĞUNU SÖYLEMİŞ 0,19 YTL YAKIT YAKMAKTAN

BEN DİYORUM Kİ O DEDİĞİN YAKITI YAKMAK İÇİN CADDYDE 5 SAAT TRAFİĞİN İÇİNDE KAMAN GEREKLİ YOK YOL GİDİYORSA VE SEN MÜSRİFLİK YAPMAK İSTİYORSAN EĞER O ZAMAN DA CADDY SANA BU İMKANI VERMİYOR EN FAZLA 0,185 YTL YAKABİLİRSİN O DA ANORMAL BİR ZORLAMA İLE MÜMKÜN SADECE
SAYGILARIMLA
İYİ AKŞAMLAR

Bakın diyorumki bunu zaten çoğu dizel yapıyor,trafikde bunu görüyoruz.Bu zaten dizel aracın özelliğidir,turboyu açınca elbette çok duman atar dizeller...
Çok akar az yakar bu kullanan kişinin kendi tercihidir neticede.Eğer kişi aracını seviyorsa olay bitmiştir.Piyasada çok yakan tek araç bu değilki,önemli olan kişinin aracını sevmesi.Çok veya az yakması ona kalmış,onu ilgilendirir.Zaten tercih ederken bunu göze almış o kişi.Bunu eleştirmek doğru olmaz.Kişinin kendi tercihi,saygı duymak gerekir.

O yakıtı yakmak için 5 saat trafikdemi kalmak gerekiyor? Değerler hesaplandığında bu söylediğiniz bence abartılı... Caddy şu an şehir içi trafiğinde 170-175 yakıyor. Yeni 110 luk Connect ise 185-190 yakıyor.Yani abartılacak kadar değil bu fark. Bende caddy var oradan biliyorum. Yeni 110 luk connectin ne yaktığını ise kullanan arkadaşlar söylemişler zaten. Tabi bu değerleri dikkatli kullanarak daha aşağılara çekebilirsiniz elbet. Ama biz şirkete caddye söylediğim rakamı yaktırıyoruz.(Lütfen dikkat şehir içi...)

Çevremde motoru büyük az yakan araçlarda var, motoru küçük çok yakan araçlarda var. Bu tamamen motor teknolojisi ile ilgili bir durum.(marka vermedim)

Şu an firmalar düşük yakıtla yüksek güç almaya çalışıyor, bu yönde çalışmalar yapıyorlar. Yani az yakacak ama çok kaçacak.... Şu an moda bu... Mühendisler bu yönde çalışıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi set -- 28 Kasım 2006; 19:12:49 >

1615 Mesaj
28 Kasım 2006; 20:37:56 

halim kardeş bir anormallik görmş aktarmış.

dizel araç 100 le 200 le giderken duman atıyor diye bir ibare yoktur. gazın kullanımına göre duman atar dizel motor. gazı köklersen 10 km/h de de duman atar. gördüğünüz araç illaki sorunlu. bakınız hyundai h100 ler , l200 ler hepsi full duman atar. neden? gitmediği için hep dipgaz kullanılır bu da duman atmasına neden olur. sizin gördüğünüz aracın motoru bitmiştir birşey olmuştur diğer arabalarda da olacak diye birşey yok. her dizel araç gazı köklendiğinde duman atar. ama az ama çok yalnız planör gibi atıyorsa bir sorun vardır.

yakıt konusunu bilemeyeceğim kullanan arkadaşlar daha tecrübeli o konuda...

401 Mesaj
28 Kasım 2006; 20:47:48 

quote:

Orjinalden alıntı: Halim7889

BİR DE İÇERİYE ATSAYDI

SAYGILARIMLA
İYİ AKŞAMLAR

kardes ben arkadasla aynı aynda cevre yoluna cıktım arkamdan geldı onume gectı cogu yolu arkalı onlu gıttık nıyese benım connecte ole bi dumana rastlanmadı bahsettıgın sey her connect ıcın gecerlı olmas hatta connect ıcın bıle dıesel araclar ıcın ole olur benım scuıdounun cekısınde problem vardı durmadan tıkanıodu arac aracı kapatıp actıgımda tekelıııp bı muddet sıyah duman atınca arac duselıodu ama duselınceye adar gasa kokleyerek yuklenıodum ve sıyah dumanın mıktarı artıodu

benzıne gelınce belkı 75 lıkle 90 lıok fazla yakıo olabılır ama glx de ben senın dedıgın kadar bı yakıs goremedım okadarda kullanmama ragmen gucune gore cok orantılı bence ne az ne cok illahada ınanmıosan gıt kendın sur glx i ozaman anlarsın nasıl olsa bıze ınanmıon burda kendı bıldıgını okuyon her halıkarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black/white -- 28 Kasım 2006; 20:51:22 >

123 Mesaj
30 Kasım 2006; 0:30:38 

black/white kardes benim arabamda stil pakette var ondan fiyatı öle

slm

3185 Mesaj
30 Kasım 2006; 1:21:15 

benim arabamın sağı solu tıkırdıyor kardeşim daha 3500km'de...sağ ön ve arka kapı kilitlerinden geliyor özellikle,kasislere girdiğimde...bir de ön camla konsolun birleştiği yerden-ne varsa orada-tuhaf bir gıcırtı geliyor,nasıl iş anlamadım...araba 1500km'deyken başladı ufaktan bu sesler...kabus gibi...bir de o kadar itinalı kullanıyorum ki arabayı,şantiyede yada yük taşımada falan kullansam ne olacak allah bilir...yarın ankara otokoç'a götüreceğim,inşallah hallederler...tek korkum servistekilerin önemsemeyip,tamam oldu işte yaptık diyip yalapşalap bişeyler yapıp beni başlarından savmaları...

ben Kastamonu'da ikamet ediyorum,geçen hafta buradaki servise götürdüm bu tıkırtılarla ilgili...adam vazelin yağı sürdü ya kilitlere hakkaten o gün ses fln kalmadı kokpit gıcırtısı dışında ama daha ertesi gün başladı bizimkiler...

inşallah giderirler şu tıkırtıları,valla sıfır arabadan soğudum yahu beceremezlerse buraya yazarım,bi akıl verirsiniz belki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plateau -- 30 Kasım 2006; 1:22:19 >

KASTAMONU - SERBEST MİMAR - 17.04.1980

10734 Mesaj
30 Kasım 2006; 13:10:10 

quote:

Orjinalden alıntı: plateau

benim arabamın sağı solu tıkırdıyor kardeşim daha 3500km'de...sağ ön ve arka kapı kilitlerinden geliyor özellikle,kasislere girdiğimde...bir de ön camla konsolun birleştiği yerden-ne varsa orada-tuhaf bir gıcırtı geliyor,nasıl iş anlamadım...araba 1500km'deyken başladı ufaktan bu sesler...kabus gibi...bir de o kadar itinalı kullanıyorum ki arabayı,şantiyede yada yük taşımada falan kullansam ne olacak allah bilir...yarın ankara otokoç'a götüreceğim,inşallah hallederler...tek korkum servistekilerin önemsemeyip,tamam oldu işte yaptık diyip yalapşalap bişeyler yapıp beni başlarından savmaları...

ben Kastamonu'da ikamet ediyorum,geçen hafta buradaki servise götürdüm bu tıkırtılarla ilgili...adam vazelin yağı sürdü ya kilitlere hakkaten o gün ses fln kalmadı kokpit gıcırtısı dışında ama daha ertesi gün başladı bizimkiler...

inşallah giderirler şu tıkırtıları,valla sıfır arabadan soğudum yahu beceremezlerse buraya yazarım,bi akıl verirsiniz belki...

Forumda senin gibi tıkırtı sorunu olan bi arkadaş serviste çözdürmüştü problemini, bir daha yaşamadım o tıkırtıları diyodu ama... Bi araştır bence...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi set -- 30 Kasım 2006; 13:10:38 >

401 Mesaj
30 Kasım 2006; 15:54:47 

quote:

Orjinalden alıntı: ford_istanbul

black/white kardes benim arabamda stil pakette var ondan fiyatı öle

benımkındede var stil paket bız sırket adına kredıyle aldık(sırket arabası deıl sırket saten bızım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black/white -- 30 Kasım 2006; 15:55:19 >

369 Mesaj
30 Kasım 2006; 16:55:18 

quote:

Orjinalden alıntı: plateau

AYNI SORUNLARI İLK 1000 KM DEN SONRA BEN DE YAŞADIM ANCAK 6 AYLIK BAKIMDA KAPILARDA BİRBİRİNE GEÇEN PARÇALARI DEĞİŞTİRDİLER DE KURTULDUM ALLAHA ŞÜKÜR. TAKTIKLARI PARÇALAR FARKLIYDI VE GARANTİDEN YAPTILAR. ÇÖZÜMÜ BULMUŞLAR İÇİN RAHAT OLSUN.

123 Mesaj
3 Aralık 2006; 0:37:44 

quote:

Orjinalden alıntı: black/white

benımkındede var stil paket bız sırket adına kredıyle aldık(sırket arabası deıl sırket saten bızım)

black/white arkadasım ben sana orjinal fiyatını sölemısım kusura bakma yaaa

herseyle birlite 36000 filan buldu......

slm

846 Mesaj
3 Aralık 2006; 11:25:05 

arkadaslar bu connect işi hastalık herhalde arac cok yakıyor bazen satıp ufak bir sey alayım diyorum ama aracın basına ne zaman gecsem bu fikrim değişiyor bir de 75 bg deluxe paketin en son fiyatını bilen var mı

401 Mesaj
3 Aralık 2006; 19:52:31 

quote:

Orjinalden alıntı: racert

arkadaslar bu connect işi hastalık herhalde arac cok yakıyor bazen satıp ufak bir sey alayım diyorum ama aracın basına ne zaman gecsem bu fikrim değişiyor bir de 75 bg deluxe paketin en son fiyatını bilen var mı

karde arac cok yakıo dıonda aracın hangısı 90 lıkmı 75lıkmı bu ıkısı ıse hak verıorum

7923 Mesaj
5 Aralık 2006; 19:27:51 

merhaba arkdaşlar bnde 2003 model 75 lik connect var bunu satıp 2007 model bi tane Glx almayı düşünüyorum. ve sizden bilgi almak istiyorum motoru açılmış en son kaç yapıo.ses sistemi düzelmişmi , süspansiyon sisteminde değişiklik varmı, serii mi,daha mı sessiz, 0-100 nasıl,konfor nasıl , yakıtı nasıl,plastik kalitesi nasıl (özelllikle dış plastik),işçilik hangi yönde değişmiş eğer glx bulunan bi arkdaş bnii bilgilendirirse çok memnun olurum.
saygılarımla....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi connectgücü -- 5 Aralık 2006; 19:30:13 >

Ford Connect 1.8 tdci Glx+Plus Pack & Opel Insignia 1.6Turbo SIDI Cosmo+Active Select

401 Mesaj
5 Aralık 2006; 21:48:58 

quote:

Orjinalden alıntı: connectgücü

merhaba arkdaşlar bnde 2003 model 75 lik connect var bunu satıp 2007 model bi tane Glx almayı düşünüyorum. ve sizden bilgi almak istiyorum motoru açılmış en son kaç yapıo.ses sistemi düzelmişmi , süspansiyon sisteminde değişiklik varmı, serii mi,daha mı sessiz, 0-100 nasıl,konfor nasıl , yakıtı nasıl,plastik kalitesi nasıl (özelllikle dış plastik),işçilik hangi yönde değişmiş eğer glx bulunan bi arkdaş bnii bilgilendirirse çok memnun olurum.
saygılarımla....

ben en son 197-198 gordum dahada cıkacagı kanaatındeyım kıskananlar hemen atlamasın ohaaa mohaaa fena bozulurlar

ses sıstemıne gelınce ana unıte super ama hoparlorlerde ıs yok hos onu deıstırcem saten

plastık kalıtesıne gelınce sınıfına gore ısdare eder

performansda en ıyısı 0-100 teknık 12.5 (otomatık cekıs kontrol sıstemı oldugu ıcın acemıler bıle patınajla zaman kaybetmez)

75lık ve 90 lıga gore ıcı super ıc donanımda saten sınıfında 1ıncı

motor sesı ıcın yalıtım cok gusel olmus kardeslerınınkıne gore daha az ses verıo ıcerı ıllahakı tıcarı sınıftan arac alcaksan alabılecegın en ıyı arac

arac ince ayrıntılarıyla super bı gorunum almıs kroım on panjur --- govde rengı tanponlar ----- renklı camlar(sıyah) -----bendekı ay tozu grısı arac on numara bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black/white -- 5 Aralık 2006; 21:54:28 >

583 Mesaj
5 Aralık 2006; 22:01:27 

iç dızaynı çok hoş...

Evet benim...işte o benim..ben Şeker Kız Candy im :))

123 Mesaj
6 Aralık 2006; 0:02:28 

arkadasım ben connect_110ps aldım fuul+stil paketli

araba tek kelimeyle mükebbel al mutlaka düsünme....herseyyile güzel

slm

779 Mesaj
6 Aralık 2006; 19:53:01 

quote:

ben en son 197-198 gordum dahada cıkacagı kanaatındeyım kıskananlar hemen atlamasın ohaaa mohaaa fena bozulurlar

ses sıstemıne gelınce ana unıte super ama hoparlorlerde ıs yok hos onu deıstırcem saten

plastık kalıtesıne gelınce sınıfına gore ısdare eder

performansda en ıyısı 0-100 teknık 12.5 (otomatık cekıs kontrol sıstemı oldugu ıcın acemıler bıle patınajla zaman kaybetmez)

75lık ve 90 lıga gore ıcı super ıc donanımda saten sınıfında 1ıncı

motor sesı ıcın yalıtım cok gusel olmus kardeslerınınkıne gore daha az ses verıo ıcerı ıllahakı tıcarı sınıftan arac alcaksan alabılecegın en ıyı arac

arac ince ayrıntılarıyla super bı gorunum almıs kroım on panjur --- govde rengı tanponlar ----- renklı camlar(sıyah) -----bendekı ay tozu grısı arac on numara bence

Birazda yakıtından bahset x litre/100 km x=? biraz mat sorusugibi oldu ama...

401 Mesaj
6 Aralık 2006; 22:13:30 

vala benımkı ortalama 150bınlıra yakıo kmde kı bunu yakması motoruna ve agırlıgına gore cok dogal

123 Mesaj
7 Aralık 2006; 23:51:12 

quote:

vala benımkı ortalama 150bınlıra yakıo kmde kı bunu yakması motoruna ve agırlıgına gore cok dogal

black/white arkadasım yaaa senin araban kac km de ....

slm

10734 Mesaj
8 Aralık 2006; 11:48:40 

İstanbul ve Ankara trafiğinde benim bildiğim normal şartlarda 75 lik connect 200 civarı, 90 lık connect 220 civarı yakıyormuş. 110 luğu bilemiyoruz, biraz daha yaygınlaşsın motorları biraz daha km yapsın belli olur. Evet 90 lık 150 yakar ama şehiriçinde(istanbul veya Ankara trafiğinde) değil... Şehirler arasında 90 lık 150 yakıyor. (Basmadığın sürece...)

Bu rakamlar kullanıcıya göre elbette değişir ama abartılı şekilde değişmez... Çok yakmasının sebebi belli aslında,araç çok ağır hatta caddy dende ağır.... En ağır ticari araç şu an connect.... Tabi bu, aracın çok güzel yol tutmasını ve virajlara çok rahat girebilmesini sağlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi set -- 8 Aralık 2006; 11:52:37 >

401 Mesaj
8 Aralık 2006; 13:42:56 

quote:

İstanbul ve Ankara trafiğinde benim bildiğim normal şartlarda 75 lik connect 200 civarı, 90 lık connect 220 civarı yakıyormuş. 110 luğu bilemiyoruz, biraz daha yaygınlaşsın motorları biraz daha km yapsın belli olur. Evet 90 lık 150 yakar ama şehiriçinde(istanbul veya Ankara trafiğinde) değil... Şehirler arasında 90 lık 150 yakıyor. (Basmadığın sürece...)

Bu rakamlar kullanıcıya göre elbette değişir ama abartılı şekilde değişmez... Çok yakmasının sebebi belli aslında,araç çok ağır hatta caddy dende ağır.... En ağır ticari araç şu an connect.... Tabi bu, aracın çok güzel yol tutmasını ve virajlara çok rahat girebilmesini sağlıyor.

benım arac glx110 luk ortalama150

ford ıstanbul ===5.000 felan

369 Mesaj
10 Aralık 2006; 19:30:04 

set kardeş sen bizim eski connect topiclerimizin kilidini aç en iyisi biz ordan takip edelim

644 Mesaj
10 Aralık 2006; 20:25:13 

arkadaşlar connectlerin yıllık vergisi ne kadar??????????????????????????

SONSUZA DEK MATEMATİK
EMRE KOYUNCU

818 Mesaj
11 Aralık 2006; 8:10:17 

slm herkese bende ford connect sahibiyim.

"ÖLÜM" Gaz PedaLına Basan Ayakta,"HAYAT" Direksiyonu Tutan KoLLardadır.Bunun EgLencesi ise; ÖLümüne Basıp Hayata TuTunMaktır...

Scuderia Ferrari.

10734 Mesaj
11 Aralık 2006; 14:01:59 

Ne güzel hepimizde buradayız birlikten kuvvet doğar, ne öyle ayri gayri...

Connectciler burada....

401 Mesaj
11 Aralık 2006; 17:21:06 

quote:

Ne güzel hepimizde buradayız birlikten kuvvet doğar, ne öyle ayri gayri...

Connectciler burada....

haklısın kardes bolesı daha ıyı kapı kapı gezen dılencı gıbı topic topic gezıoduk

818 Mesaj
11 Aralık 2006; 19:13:32 

Arkadaşlar film cam yaptırmanın cezası varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .AhMeTKaYa. -- 11 Aralık 2006; 19:14:21 >

"ÖLÜM" Gaz PedaLına Basan Ayakta,"HAYAT" Direksiyonu Tutan KoLLardadır.Bunun EgLencesi ise; ÖLümüne Basıp Hayata TuTunMaktır...

Scuderia Ferrari.

123 Mesaj
11 Aralık 2006; 19:17:28 

arkadasım conncet tin yıllık wergisi 450 ytl

slm

123 Mesaj
11 Aralık 2006; 19:20:30 

arka camlara bisey demiyorlar ama öncamlara yaptırırsan cezası var.....gercekten var..haberiniz olsun..

slm

123 Mesaj
11 Aralık 2006; 19:25:58 

arkadaslar yaaa bende 110 ps conncet var daha 650 km de.....ama 200---210 ytl civarında yakıyooo neden acaba bilen var mıııı.......serwistekiler zamanla düser dedi...dogrumu sizceee

slm

818 Mesaj
11 Aralık 2006; 20:37:30 

Aynı sorun bizdede vardı. Evet dedikleri dogru km yaptıkca yakıt düşüyo

Scuderia Ferrari.

644 Mesaj
11 Aralık 2006; 21:25:19 

ford_istanbul doğru demişler zamanla düşer o yakıt merak etme tahminen bir 5000 km den sonra tam oturur bence

SONSUZA DEK MATEMATİK
EMRE KOYUNCU

401 Mesaj
11 Aralık 2006; 21:59:48 

evet dogru demısler beizdeki 6500de felan ılk ınden daha az yakıo

123 Mesaj
11 Aralık 2006; 22:19:32 

tsk edrim arkadaslar ....

slm

123 Mesaj
11 Aralık 2006; 22:42:50 

arkadaslar fordun sitesin de...yakıt deposu 60lt yazmıslar ama arabam 45 litre alıyooo nasıl oluyoo acaba ...ben anlamadım kime sorsam conncet 45 litre diyolar.......

slm

225 Mesaj
11 Aralık 2006; 23:06:06 

BEN EN FAZLA İŞIK YANDIKTAN SONRA 47LT MOTORIN ALDIM 60LT ALMASI İMKANSIS

123 Mesaj
11 Aralık 2006; 23:16:43 

ewet ama sitede 60lt yazıyooo anlamadım

slm

644 Mesaj
11 Aralık 2006; 23:58:49 

arkadaşlar sonuçta işık yandıktan sonra da belli bir miktar mazot var içinde ona göre onu da hesaba katın derim ben!mesela focularda 55 lt depo var ama kimse tam 55 lt alamamıştır 46-47 lt falan almıştır bence 60 lt mantıklı geliyo bana!bole düşünürsen.

SONSUZA DEK MATEMATİK
EMRE KOYUNCU

7923 Mesaj
12 Aralık 2006; 11:06:38 

arkdaşlar 60 litre. hem koskoca resmi sitesi yanlış yazacak hali yok yaa.
hemde bnm connect te içindeki mazotla birlikte hesap edince 60 litre olduğu anlaşılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi connectgücü -- 12 Aralık 2006; 13:11:51 >

Ford Connect 1.8 tdci Glx+Plus Pack & Opel Insignia 1.6Turbo SIDI Cosmo+Active Select

225 Mesaj
12 Aralık 2006; 13:11:55 

benim arac 2006 90ps connect el kullanım kitabında 55lt dizel 60lt bezinli olanlar için yazıyor 60lt olmadığı kesin 55lt lduğu kesin ama yeni 2007 connectlerin 60lt olduğu söleniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cebbar -- 13 Aralık 2006; 0:29:18 >

123 Mesaj
12 Aralık 2006; 13:16:46 

ışık yandıktan sonra 45 litre mazot alıyoorr....

geriye 15 litre mazot kallırmı yaaa.......

15 litre mazot varken ışık yanar mı.. yaaaa.

slm

401 Mesaj
12 Aralık 2006; 14:26:18 

bizim glx de 60 ltr dıerlerını bılmıorum

818 Mesaj
12 Aralık 2006; 19:33:04 

45 Litre

Scuderia Ferrari.

123 Mesaj
12 Aralık 2006; 20:52:34 

quote:

bizim glx de 60 ltr dıerlerını bılmıorum

arkadasım benim arabamda glx 2007 model ama ışık yandıktan sonra 45 litre mazot alıyooo....

senın kı 60alıyıdo bizimki nasıl 45 alıyooo olur mu böle seyy.....

slm