Şimdi Ara

FORD TRANSİT CONNECT PAYLAŞIMLARI BURAYA (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
597
Cevap
0
Favori
118.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ama bi saniye, eskidende kullanmıyolar diye biliyorum ben ama... Bizim bi tanıdıkda 2005 model 75 lik var, onda tddi kullanmışlar. Dur bi şunu servise sorayım, bende merak ettim, insanlara yanlış bilgi vermeyelim... Bazen bu 75 liklerde ön tarafa bu ablemi sonradan yapıştırıyorlar, 90 lık gibi görünsün diye... Yurdum insanı kuş serisininde arka yazısınıda değişitiriyorladı bi zamanlar, belki bundada öyle yapıyolardır. Akşam eve giderken servisin önünden geçerken girip bi ustaya sormak lazım. Bak şimdi bende merak ettim bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi set -- 14 Şubat 2007; 16:37:54 >
  • hocam arkadaş tdci logosunıu sonradan yapıştırmış

FORD TRANSİT CONNECT PAYLAŞIMLARI BURAYA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GkhnFB -- 15 Şubat 2007; 8:22:38 >
  • arkdaşlar yanlışlık olmasın sonradan takılma TDCİ
  • Haklısın set 75 lik TDCİ olmaz. senin dediğin gibi sonradan logoyu yapıştırmışlardır.
    quote:

Orjinalden alıntı: set

Ama bi saniye, eskidende kullanmıyolar diye biliyorum ben ama... Bizim bi tanıdıkda 2005 model 75 lik var, onda tddi kullanmışlar. Dur bi şunu servise sorayım, bende merak ettim, insanlara yanlış bilgi vermeyelim... Bazen bu 75 liklerde ön tarafa bu ablemi sonradan yapıştırıyorlar, 90 lık gibi görünsün diye... Yurdum insanı kuş serisininde arka yazısınıda değişitiriyorladı bi zamanlar, belki bundada öyle yapıyolardır. Akşam eve giderken servisin önünden geçerken girip bi ustaya sormak lazım. Bak şimdi bende merak ettim bunu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: worldwar

Haklısın set 75 lik TDCİ olmaz. senin dediğin gibi sonradan logoyu yapıştırmışlardır.
    quote:

Orjinalden alıntı: set

Ama bi saniye, eskidende kullanmıyolar diye biliyorum ben ama... Bizim bi tanıdıkda 2005 model 75 lik var, onda tddi kullanmışlar. Dur bi şunu servise sorayım, bende merak ettim, insanlara yanlış bilgi vermeyelim... Bazen bu 75 liklerde ön tarafa bu ablemi sonradan yapıştırıyorlar, 90 lık gibi görünsün diye... Yurdum insanı kuş serisininde arka yazısınıda değişitiriyorladı bi zamanlar, belki bundada öyle yapıyolardır. Akşam eve giderken servisin önünden geçerken girip bi ustaya sormak lazım. Bak şimdi bende merak ettim bunu.

ben dedim ztn kardeş arabada bnm ztn
  • Normal kullanici iseniz 75 lik alin derim..!Cunki 90 ve 110 PS elektronik pompa kullaniliyor ve bozulmasini asla dusunemiyorum en assa 2000 YTL ..75likde ise normal pompa kullanilmis tam bilmiyorum ama tas catlasa 100-150 dir..!
  • arkadaslar 75 ps lerde tdci yook ..... bildigim kadar benım cevremde 3 kişide 75 ps var 2 si 2003 model digeri 2004 model .....veee iş yerindeki arabamda 75 ps 2006 model ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: m3syndikat

Normal kullanici iseniz 75 lik alin derim..!Cunki 90 ve 110 PS elektronik pompa kullaniliyor ve bozulmasini asla dusunemiyorum en assa 2000 YTL ..75likde ise normal pompa kullanilmis tam bilmiyorum ama tas catlasa 100-150 dir..!

ben sahsen 75 ps kimseye önermem araba performans bakımından zayıf bence ....en azından 90 ps olmalı ...kesinlikle 75 ps kötülemek amacıyla sölemiyorum...sadece benim fikrim bu...
  • quote:

Normal kullanici iseniz 75 lik alin derim..!Cunki 90 ve 110 PS elektronik pompa kullaniliyor ve bozulmasini asla dusunemiyorum en assa 2000 YTL ..75likde ise normal pompa kullanilmis tam bilmiyorum ama tas catlasa 100-150 dir..!

kardeş yanlışın var 75 liklerde eletronik pompa ve sormuştum servise bozulması durumunda 1500 ytl di
  • Way canına dikkat etmek gerekir. az para değil hani

• ben dedim ztn kardeş arabada bnm ztn

hocam ne adamsın ya tdci logosuyla bi dumur yaşattın hepimize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GkhnFB -- 15 Şubat 2007; 8:26:23 >
  • Orjinalden alıntı: SentemenT@L

ben dedim ztn kardeş arabada bnm ztn

hocam ne adamsın ya tdci logosuyla bi dumur yaşattın hepimize

kardeş bir girdim baktım ki herkes TDCİ logosuna yoğunlaşmış gülmekten öldüm hemen deyim dedim
  • o değilde set servise sorduysa adamların halini merak ediyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: SentemenT@L

o değilde set servise sorduysa adamların halini merak ediyorum

• connectgücü sen istersen bidaha sor servise 75likde elektronik pompa yok 90lik ve 110 lukta var..!
  • quote:

connectgücü sen istersen bidaha sor servise 75likde elektronik pompa yok 90lik ve 110 lukta var..!

m3syndikat bnce sen bir daha sor,çünkü bnmkine baktırdım daha bugün tam emin olmak için elektronik pompa dediler
  • connectgücü Ee benim 75ligin pompasida bozuldu degistirdik.abi dedi 90lik olsaydi nanayi yediydin dedi servis elemani 2000YTL civari dedi.ya sen yalan soluyon ya ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m3syndikat -- 15 Şubat 2007; 17:55:57 >
  • İnternetten pompanın modeline bakıp araştırabilirsiniz arkadaşlar.
  • quote:

connectgücü Ee benim 75ligin pompasida bozuldu degistirdik.abi dedi 90lik olsaydi nanayi yediydin dedi servis elemani 2000YTL civari dedi.ya sen yalan soluyon ya ben

kardeş ben sana yalan söylüyorsun demedim gittik adam 1500ytl dedi arkdaşınki bozuldu götürdük önümde 1450 ytl lik parayı ödedi bugünde götürdüm bizimkini elektronik pompa dedi
  • ozaman sizi tokatlamislaryada 2004 den sonraki modellerede elektronik koymuslardir bilemiyorum.benim 2004 75lik elektronik degilmis..!
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.