Şimdi Ara

Rainbow Six: Siege'deki FBI Kuvvetleri Bu Videoda

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•        Ubisoft'un büyük yankı uyandıran FPS oyunu Rainbow Six: Siege için yeni bir tanıtım videosu paylaşıldı. Bu videoda oyunda yer alacak ekiplerden birisi olan FBI'a göz atıyoruz.

Videodan da görebileceğiniz gibi FBI'da duvarlardan kalp atışlarını görüp düşmanların yerini tespit edebilen, kurşun geçirmez kalkanlar oluşturabilen veya ortalığını patlatabilen karakterler bulunuyor. Videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz. 

• Oynanış dinamikleri ve hatta grafikler battlefield'a çok mu benziyor bana mı öyle geldi?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: C.H.N

Oynanış dinamikleri ve hatta grafikler battlefield'a çok mu benziyor bana mı öyle geldi?

gta 5 e de benziyor
    hep çalıntı hiç bişi özgü değil hahhahah

• Türk haber siteleri bile 3 gün önce paylaştı bu haberi. Mağara soğuk muydu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: C.H.N

Oynanış dinamikleri ve hatta grafikler battlefield'a çok mu benziyor bana mı öyle geldi?

Yokyağğ

• ah ulan ah patriots iyiydi. bunda senaryo bile olmucak. olsa olsa haritalarda bot atıp oynama vardır...lanet olsun sana ubishit

• Korktuğum olmuş videonun E3 videosu ile alakası yok. Ubisoft potansiyeli olan bir oyunu yine batırmayı başarmış. Sanırım parçalanmalar her zaman olmayacak sadece belirli yerlerde olacak. Örnek olarak 35-40. saniyeler arası duvarda siyah kurşun izi dışında bir etkileşim yok. 44. saniyede kovanı çıkarmadan yeni bombayı koyuyor.

• O mermi izleri ne ya? Çok aptalca olmuş.
  • "Sainbow 6 : Sömürge kuvvetleri" olacak sanırım oyunun adı

• iptal et yeniden yap iptal et yeniden yap single player yok de. Bi git ya kim 60 dolar verir yarım oyuna.

• Güzel duruyor.

• leş

• Artık hiç bir oyun ilgimi çekmiyor
  • geçen sene gösterdiklerinde çok etkilenmiştim,hadi bakalım çıksın da oynayalım
  • Çok iyi duruyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.