Şimdi Ara

İşte MSI'ın yeni amiral gemi anakartı: X99 Godlike video ön inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MSI'ın anakart dünyasındaki yeni amiral gemisi X99 Godlike, gerek tasarım detayları gerekse sahip olduğu özel teknolojiler ile gerçekten heyecan verici. Bu anakartın tüm detayları, Donanım Haber farkı videomuzda. İyi seyirler.

• Babakart..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sething -- 7 Haziran 2015; 13:08:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsim fena. Yanlış anlaşılmaya müsait

• Tasarım efsane görünüyor
  • Masaüstü sistem kullanmadığım halde benim bile alasım geldi.Gerçekten harika görünüyor.Erdi bey de çok güzel anlatmış kartı,emeğinize sağlık.

• video izlenmiyor

Error loading player:
    Could not load player configuration

• Gökkuşağı gibi olmuş, yağmurdan soraki serinlik gibisi yok mu demek istiyorlar acaba? :)

• sacma olmus.

• x99 için hala para biriktiriyoruz...

• Her şey iyi güzel hoşta o led aydınlatmalar hiç olmamış. O anakartın öyle ucuz bir gösterişe ihtiyacı yok bence. O anakartı kullanıcak olsam varsa eğer öyle bir opsiyon aydınlatmasını kapatır kullanırdım heralde.

• tam mod işleriyle uğraşanlara göre olmuş. benim gibi sıradan kullanıcılara pek hitap etmiyor doğal olarak. ayrıca koyacak isim mi bulamamışlar seri haline getirmezler umarım bu ismi. bir de servisine servis point baktığı sürece msi alma taraftarı değilim.

• fantazi

• İsminden dolayı yanlış anlaşılıyorsa...vay halimize

• X99 Deluxe hala en estetik anakart bence.

• ledler olmamış

• Video incelemelerle ilgili genel bir yorum yapmak istiyorum:
    Her ne kadar pozitif yönleri olsa da amaç bir ürün tanıtımı ise hedef kitle için bilgiye daha kısa ulaşmayı engelliyor. Evde sesi açmak, uzun süre zaman ayırmak gibi gerekçelerle çok izleyemiyorum. Merak ettim tıkladım bu kartın hiçbir kartta olmayan özelliği ne diye. Ama video olunca vazgeçtim.

Ama yanlış anlaşılmasın emek veren arkadaşlara teşekkür ediyorum, bu benim kişisel görüşüm.

Bir ürünün unboxing denen kutu açılış videolarını kesinlikle destekliyorum. Kutuda ne var insan görmek istiyor.

Selamlar.

• bu anakart Türkiye'de Godlike e gelebilir.o ledler çin pavyonları gibi olmamış.asusu yeni x99 anakart modeli daha iyi gibi görünüyor.

• videonun otomatik başlamasından bıktık yeter.

• rampage V ve diğerleri..

• güzel kart lakin rengi olmamış backplate gibi komple kaplamalıydı kartı. tasarımını ben beğenmedim lakin güç beslemesi çok sağlam olmuş 12 fazlı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.