Şimdi Ara

1 TB'lık Xbox One Amazon'da Listelendi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•        Mayıs ayının sonlarına doğru Xbox One için yeni bir kontrolcü ortaya çıkmıştı. Amazon'da yapılan bir listelemeye göre 3.5 mm'lik girişe sahip bu yeni kontrolcü 1 TB'lık Xbox One ve The Master Chief Collection ile aynı pakete giriyor.

Yeni kontrolcünün yanında 1 TB'lık Xbox One'ın Microsoft'un E3 konferansında duyurulması bekleniyor. Öyle ki Amazon'da yapılan listelemeye göre bahsettiğimiz paket 15 Haziran'da satışa sunulacak. Yani Microsoft'un E3 sunumuyla aynı gün. Paket hakkında herhangi bir duyuru geldiğinde sizlere aktaracağız.

• Bence E3'te xbox one slim duyurulabilir.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • PS4 ten sonra 1Tb duyurmaları bir adım geriden geldiklerinin en iyi örneği sanırım, slim için ise daha erken olduğunu düşünüyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: mnyksvsc

PS4 ten sonra 1Tb duyurmaları bir adım geriden geldiklerinin en iyi örneği sanırım, slim için ise daha erken olduğunu düşünüyorum

1 Tb pakedi vardı daha önce XOne için.

• Xbox One Plus is coming.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu e3 de slim surumlerinden ziyade yuksek kapasite hdd surumler duyurulcak gibi.. Ama bu tempoyla onumuzdeki yil slimleri patlatabilirler

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ah Tomb raider geliyor aklıma Xbox görünce hep. :/

• konsolun resmini koymamışlar belki tasarımda da değişikliğe gidilecek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: OsuranİskenderAyran

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orjinalden alıntı: mnyksvsc<br><br>PS4 ten sonra 1Tb duyurmaları bir adım geriden geldiklerinin en iyi örneği sanırım, slim için ise daha erken olduğunu düşünüyorum</blockquote><br><br>1 Tb pakedi vardı daha önce XOne için.

Vardı da neden tekrar haber oluyor o zaman?

• quote:

Orjinalden alıntı: mnyksvsc

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orjinalden alıntı: OsuranİskenderAyran<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orjinalden alıntı: mnyksvsc<br><br>PS4 ten sonra 1Tb duyurmaları bir adım geriden geldiklerinin en iyi örneği sanırım, slim için ise daha erken olduğunu düşünüyorum</blockquote><br><br>1 Tb pakedi vardı daha önce XOne için.</blockquote><br><br>Vardı da neden tekrar haber oluyor o zaman?
    http://www.vatanbilgisayar.com/microsoft-xbox-one-konsol-1-tb-call-of-duty-advanced-warfare.html (Burda cod aw paketini görebilirsin 1tb bir xbox one içeriyor).Tekrar haber olmasının nedeni yeni kontrolcüyle gelmesi ve diğer 1 tb modelin sadece cod aw lı pakette olması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi red orchestra -- 7 Haziran 2015; 17:39:53 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.