Şimdi Ara

5C, 5S, Mate 7 | Yurtdışından öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar kararsız kaldım, size danışmak istedim.

5C 299€
    5S 479€
    Mate 7 379€

Sizce 5c ile 5s arasındaki fiyat farkına değer mi? Sanırım iPhone alırsam kararım 5c olacak. Üç ay sonra yeni iphonelar çıkınca fiyatları daha da düşecek diye iphonea yatırım yapmak da istemiyorum.

Kamera benim için önemli değil, fazla oyun da oynamıyorum. Günlük performans daha önemli. Başka öneriniz varsa onu da alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zwickau -- 6 Haziran 2015; 16:00:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam öncelikle platform tercihi yapmalısın. Günlük ihtiyaçlarını 3 cihaz da çok çok rahat görür. Burada önemli olan İOS mu ANDROİD mi? Büyük ekran mı küçük ekran mı daha çok işini görecek. Açıkça bana sorarsan 5C ile 5S arasında çok fark var ve inan gereksiz bir fark ayrıca 5C'nin bataryası daha uzun gidiyor ilginç olarak. Mate 7 çok performanslı ve güzel bir telefon arayüzü çok akıcı bir süre kullandım ve gerçekten kullanılacak bir cihaz ancak biraz büyük sanki. Bana kalırsa Z3, Z3 Compact, M8 gibi cihazları da değerlendirin.
  • En mantıklısı 5S olur.
    5C ile arasındaki fiyat farkına kesinlikle değer. Çok büyük farklar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • chevanton kullanıcısına yanıt
    Şu an Sony Z kullanıyorum, ne kadar memnun olsam da biraz farklılık arıyorum o yüzden Sony tercih etmicem.

HTC M8 419€ ancak 400'ü geçince 5S daha mantıklı geliyor.

Platform olarak fark etmez dicem çok ortada bir cevap olacak ama cidden öyle. Tablet olarak Air 2 kullanıyorum, telefonum Android. İki platformda benim işimi görüyor ancak iOS'e daha yakın olduğumu söyleyebilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.