Şimdi Ara

.com uzantılı domain 2,20 tl Godaddy

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
15
Favori
6.459
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rastgele karşıma çıktı ben bir adet domain satın aldım.İhtiyacı olup incelemek isteyen arkadaşlar olacaktır diye düşündüm.

link

• bilgilendirme için teşekkürler peki ne kadar güvenilir ?

Edit: Gerekli bilgilendirmeyi yaptılar.Evet yeniyim yardımcı olmak isteyen herkese teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devyedzoko -- 6 Haziran 2015; 17:51:05 >
  • godaddy ulusal bir domain kayıt alanıdır. Sahsen güven şüphem olmadı alışverişide sanalkartla yaptım. Domaininde su anda adıma kayıtlı. Yanlız kayıt işleminden sonra otomatik domain yenileme işlemini hesabım sayfanızdan kapatmanızı öneririm.25 tl gibi bir paraya 1 sene sonra otomatik yeniliyor. Aslına bakılırsa domaini aktif kullanacaksanız bence fiyat uygun , benim gibi bir proje için gerekli olabilir diye aldıysanız bence kapatmalısınız.
  • *Müşteri başına bir yeni ya da transfer .COM alan adının ilk yılı için 2,20 TL fiyatı. Yılda 24,25 TL ücretle ilave yıl veya .COM alan adları satın alınabilir.
    Bu cümlenin son kısımlarına doğru anlam yeteneğimi kaybettim. İlk yıl sonrası fiyat 24.25TL mi yani yoksa 2.20+24.25 TL ödeyeceğiz ilk yıl.?
  • ödeme alanına gelirseniz size 1 yıl , 2 yıl , 3 yıl..... kayıt etmek için secenekler sunuyor.1 yıl secerseniz sadece 2.20 tl ödüyorsunuz. 2 yıl kayıt etmek isterseniz 2.20+24.25 TL ödeyeceksiniz.
  • Geçen aklıma çok güzel bi alan adı gelmişti, bi türlü hatırlayamıyorum tekrar. Hatırlasam alırdım hemen
  • 1 yıllık alacaksınız, diğer yıl devam ettirmek isterseniz fiyatına göre goddadyde yeniler ya da transfer edersiniz baska firmaya bu kadar. Ama Auto Renew seçeneği aktif olmasın dikkat edin.
  • Uygun duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün gece aldım bi tane ben de bi projem için. dünyadaki alan adlarının %65 ini bunlar ihtiva ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaagungor

dün gece aldım bi tane ben de bi projem için. dünyadaki alan adlarının %65 ini bunlar ihtiva ediyor

Keske bilgilendirseymissin forumdaki arkadaşları...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tusina

quote:

dün gece aldım bi tane ben de bi projem için. dünyadaki alan adlarının %65 ini bunlar ihtiva ediyor

25 liraya aldim ama :)
  • quote:

quote:

quote:

25 liraya aldim ama :)

İsabet olmuş o zaman bilgilendirmediğin :)
  • ikinci yıl 22.50 dan dah çok ödemeye şimdiden hazır olun bana çıkan meblağ 35 tl idi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cingibi

ikinci yıl 22.50 dan dah çok ödemeye şimdiden hazır olun bana çıkan meblağ 35 tl idi

otomatik yenilemeyi kapatırsan yenilemez. Daha uygun gördüğün başka bir yere transfer edebilirsin.
  • GoDaddy konusunda güven sıkıntınız olmasın Dünya'nın en büyük domain satış şirketidir. İlk yıl 2,20 TL ödüyorsunuz gelecek yıllarda da devam etmek isterseniz GoDaddy ile 24 TL civarı bir ücret çıkıyor yıllık. İstemezseniz devam etmez başka firmaya geçersiniz.
    Ancak benim anlam veremediğim konu şu bu kampanya 5-6 yıldır var neden şimdi dikkat çekti ki
  • quote:

quote:

ikinci yıl 22.50 dan dah çok ödemeye şimdiden hazır olun bana çıkan meblağ 35 tl idi

otomatik yenilemeyi kapatırsan yenilemez. Daha uygun gördüğün başka bir yere transfer edebilirsin.

otomatik ödemedim ama ödemeye mecbur kaldım taşıma süresi kalmamıştı
  • quote:

quote:

quote:

otomatik ödemedim ama ödemeye mecbur kaldım taşıma süresi kalmamıştı

Nickinin hakkını vermemişsin ondan olmuş süreyi takip etsen sıkıntı olmazdı neyse sağlık olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iki alan adı almam lazımdı. birini normal aldım. ikincisini de indirimli alayım dedim yeni hesap açtım. aynı kredi kartıyla ödemeyi deneyince yemedi :) o hesaba indirim yok şimdi.. başka kartta bende yok zaten.. kaldık.. hayırlısı bakalım.

EDİT: unutmuşum. haber veren arkadaşa teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedinumara -- 6 Haziran 2015; 15:32:11 >
  • seneye öperler merak etmeyin
  • Ben 39 odedim uçuncu senem için.. Seneye kesin nakledeceğim başka bi yere :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.