Şimdi Ara

.com uzantılı domain 2,20 tl Godaddy (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
15
Favori
6.459
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fantaziat

Ben mi cok zekiyim anlamadim da, ilk sene alin 2 liradan. Tam yenileme donemi, baska bir hesapla 2 liraya devam edin. Sonsuza kadar 2 tl?

Seneye ilk kez satın almış olmayacağın için, yenileme yapmış olacağın için zeki olan onlar oluyor :)

Bende az önce domain aldım 2 küsür TL'den haber veren arkadaşa teşekkürler.

NS kayıtlarının kendi hostingime yönlenmesini bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfeHoroz

bu godady kredi kartı numaranızı kaydedip hede hödö servisine üye oldunuz diye habire para çakıyor, farkedene kadar olan olmuş. zengin tüccardan alışveriş yapmayacaksın , kendi kendine soracaksın bu herif nasıl zengin olmuş diye. bana ders oldu bu.

quote:

Orijinalden alıntı: AnminisTraktor

Yıllardır kullanıyorum geçen yıllarda 3.49 filandı bi ara 4.99 oldu baya bir domain aldım bitmesine 2,3 ay kala Türk firmalara transfer ettim daha sonra 11 ay kullandım transfer indirim kodları oluyor nette oradan bir kodla 6 tl ye tekrar godaddy ye taşıdım.Güven konusunda sıkıntınız olmasın tek birşeye dikkat edin otomatik yineleme açık kalmasın.
    2 farklı zıt yorum. Bu site hakkında kafamızı allak bullak ettiniz

• ben sıkıntı yaşadım , demek ki herkes sıkıntı yaşamıyor. godaddy kullanacaksanız extrenizi sürekli kontrol etmenizi öneririm. benim gibi kart ekstresine bakmayanlar bulaşmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfeHoroz

ben sıkıntı yaşadım , demek ki herkes sıkıntı yaşamıyor. godaddy kullanacaksanız extrenizi sürekli kontrol etmenizi öneririm. benim gibi kart ekstresine bakmayanlar bulaşmasın.

Sanal kart ile alırsanız hiçbirşekilde problem yaşamayacaksınız anlamına geliyor bu ;)
  • teşekkürler kaptım 1 tane :D yalnız askerdeyim suan hiç bi cacık yapamıyorum inş. askerlik biterde siteye bişeyler eklerim
  • 2 gün önce 5 yıllık domain 96 TL çıkıyordu şimdi 185 TL fiyat çıkıyor.
    Ucuza 5 yıllık domain alabileceğim bir yer yok mu?
  • bende aldım bir tane 5 yıllık alacaksanız % indirim kuponlarını takip edin mesela 50$ 100$ üstü daha fazla % indirim veriyor bazı firmalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantaziat

Ben mi cok zekiyim anlamadim da, ilk sene alin 2 liradan. Tam yenileme donemi, baska bir hesapla 2 liraya devam edin. Sonsuza kadar 2 tl?

domainin düşmesi gerekiyor. yani süresi bittikten sonra 1-2 ayı daha var. sonra kimi domain şirketleri sürenizi uzatmassa ve domain değerliyse kendi alıp değerlendiriyor. düşerse sadece siz değil başkaları da alabiliyor. yani riskli bir iş.
  • Hâla devam ediyor arkadaşlar, az önce aldık arkadaşlar 2liraya bedavadan biraz pahalı
  • Fiyat güzel. Düşünenler alsın ama yenilemede iyi geçiriyor Daddy. Babalığını yapıyor
  • Biri yardım edebilir mi sorum olacaktı.
    Ben burdan alan adı alıp 1 senelik buraya wordpress kurabilir miyim?veya blogger?
    İlave ücret ödemeden yapabilirmiyim.
    Sadece 2.20 tlye hepsi toplam?
    Alıntılarsanız veya haberdar ederseniz sevinirim.
  • cakiroglu_m.ali kullanıcısına yanıt
    Alan adını alıp kendi wordpres veya blogger sitenize yönlendirebilirsiniz. Biz alıp blog sitemize yönlendirdik. Siteyle ilgili işlemleri yine wordpres veya blog üzerinden yapıyosunuz, sadece ad kısmını alıyosunuz burdan.
  • İninal Kart ile alım yapılabiliyor arkadaşlar.Alımı yaptım.Teşekkürler linki paylaşan arkadaşa.
  • Paypal ile ödeme yokmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geri sayım gibi birşey yapabilirmiyiz buraya? Mesela işte 10 saat saycak saydıktan sonra site hizmete girmiş olacak?
  • arkadaşlar ödemeyi yapamıyorum lütfen başka bir ödeme şekli seçin diyor
  • hocam ne yaptın alabildin mi
  • 1 - kesinlikle sanal kartla ödeme yapın (ödeme sonrası sanal kartı iptal edin) fiziksel kredi kartı numaranızı vermeyin. (haberiniz olmadan domain uzatma ve/veya diğer işlemler için kartınızdan para çekilmesini istemiyorsanız)
    2- domaini 1 yıllık alıyorsanız uzatmayacaksanız fiyat gayet uygun alabilirsiniz
    3- eğer domanini uzatmayı düşünüyorsanız 1 yıl bitmeden en geç 15 gün kala falan hatta garanti olsun diyorsanız 30 gün kala domaini başka ucuz bir yere taşıyın domain yenileme ücreti birden 30-40 tl civarlarına çıkabilir
    4- bunlara dikkat edersniz godaddyden memnun kalırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cingibi -- 31 Temmuz 2015; 0:14:23 >
  • teşekkürler.
    otomatik yenilemeyi de iptal ettim.

şimdi aldığım adı daha önce kullandığım bloga yönlendirdim ama bloga girdikten sonra da adres satırında aldığım site adresini göstermesini sağlayabiliyor muyum blog adresi yerine?
  • Arkadaşlar bilen varsa lütfen söylesin, ilk alımda alabiliyoruz indirimli de yenilerken %50 indirimli bile bulamıyorum. Yenilemeyi de uyguna denk getirebilen varsa yardımcı olabilir mi? Sağlam herhangi bir firma olabilir godaddy şart değil.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.