Şimdi Ara

1100 tl bütcem var LG G2 alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar, max. 1100 tl bütcem var ve uzun zamandır telefon alamıyorum maddi sıkıntılar yüzünden ve artık güzel bir telefon almak istiyorum. Yaklaşık 1 sene önce kuzenim LG G2 almıştı ve hala gayet iyi bir şekilde kullanıyor. Bende G2 alayı düşünüyorum, sizinde düşüncelerinizi almak istedim. Günlük kullanım şeklim: 3-4 saat oyun 1-2 saat internet. Sizce LG G2 alayım mı veya Asus Zenfone 2'yi mi beklemeliyim. Şimdiden teşekkür ederim. Yorumlarınızı esirgemeyin.

• FatihDmrkn kullanıcısına yanıt
    Alınır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • G2 al.

• Al gitsin. Hoparlörü ve gece çekimleri kötü sadece.
  • Bence acele etme zenfone 2 daha iyi gibi gözüküyor onu bekle derim

• Zf2 nin fiyati nolacak hala belli değil kacirmadiysam.

• Yorumlarınız için teşekkür ederim. Zenfone 2 iyi bir cihaz olacak gibi de teknik servis açısından G2 çok daha önde ve Zenfone 2 nin Türkiye ye gelecek olan telefonu nasıl olur bilemem.
  • hocam gittigidirda 32 lik g3 ler 1200 e kadar dustu haftasonlar indirimiyle 1100 e falan geliyo g2 g3 ve su anda g4 kullanan biri olarak g3 u alin derim

• Hocam G3ü çok araştırdım çok kullanıcı yorumu okudum ve G2 kadar stabil çalışmadığını ve normalden daha fazla ısındığı cevabı ile çok karşılaştım bunlara ek olarak kasma durumu ile çok karşılaşılıyormuş, bu kadar para verip kasacak bi telefon almak istemiyorum. G2 G3 e oranla daha güzel çalışıyormuş, aramızda kullanan arkadaşlar varsa onlardan da yorum almak güzel olur, Teşekkürler.
  • Zenfone 2yi bekle.G2 eskidi artık, şu saatten sonra 1100 lira verip sıfırı alınmaz.
  • G2 candır. Z1 e de bakabilirsin

• Alinir fp olarak cok iyi bataryada coguna nal toplatir ve performansi oyun akiciligi sistem akiciligi olduka iyi zaten guncellemede aldi eski bir android surumundede degil

• acelen yoksa zenfone 2 yi bekle derim
  • Xperia M4 Aqua 1099 lira tavsiye ederim

• bende bu aralar g2 yada g3 arasında düşünüyorum. g3 alırsam biraz maddi bakımdan zorluk çekicem g2 daha kolay olucak benim için. g2 alsam beni 3 sene rahat kasmadan götürür mü acaba sadece sosyal medya için kullanıcam küçük oyunlar haricinde oyun oynamam.
  • G2 alnir tabiki neden alinmasin

• G3 ü bende çok araştırdım fakat G2 deki akıcılık G3 te yok 2K ekran da batarya yı çok çabuk bitiriyor ve telefonun ısınması çok fazla oluyor. Bu yüzden G2 yi tercih edeceğim büyük bir ihtimal ile. Zenfone 2 konusuna gelecek olursak, o kadar bekleyebilirim ama telefon beklentilerimi karşılar mı bilemem neredeyse 1 senedir gelecek gelecek diyorlar bi gelemedi gitti o yüzden güvenim kalmadı Asus'a. Teşekkürler.
  • Şu an bu mesajı g2 den yazıyorum alınmaz bu kadar zamandan sonra g3 al bence

• Hocam iyi hoşta g2 ahize sesi problemli ya net gelmiyor inan ki,
    Şimdi burda yok kardeşim ben kullanıyorum hiçbir sorun yok diyenler çıkacak çünkü bende öyle düşünüyordum ta ki ahize sesi iyi olan bir,cihaz ile konuşma yapınca ya kadar ben farkı ilk iphone da anladım,
    Arkadaşın telefondan birini aradım ses harika idi birde ben aradım ses boğuktu.
    O gün anladım ki g2 de ahize boğuktu.
    Kamera ise şahsi düşüncem 13 mp hakkını vermiyor inan ki renkler tam tonunda çıkmıyor

• Yorumlarınız için teşekkürler. Benim ahize ile o kadar işim yok arada sırada en fazla 2 dk konuşurum, oyun performansı olarak nasıl benim oynadığım 2 oyun var Nova 3 ve Modern Combat akıcı bir şekilde oynatır mı veya bir sıkıntı çıkartır mı ? Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.