Şimdi Ara

Tatlı Küçük Yalancılar (2015-?)| Star TV (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
278
Cevap
7
Favori
4.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlerleme hızı bence 1 TKY = 3 PLL şeklinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruskid

quote:

Orijinalden alıntı: Ted Bundy

yabancı versiyonun ilk bölümünü izledim ama sarmadı. tatlı küçük yalancıları daha çok beğendim.

tabi yorumlarda spoiler yemeseydim iyiydi.

Yabancı versiyonunu izleyenlerin yorumlarına baktım da çoğu tkynın hızlı ilerlediğini söylüyor. Ondan beğenmiş olabilirsiniz

evet hocam. tky daha akıcı. birde karakterler falan daha samimi geliyor. belki ilk pll izleseydim farklı düşünürdüm, bilmiyorum
  • Bu diziden sonra Doktor Kim umutlarım arttı.

• Dizinin yabancı versiyonu 100 bölüm üstü ve halen devam halinde o yüzden senaryo daha hızlı yabancı versiyonuna göre. Dizi güzel lakin cok sürecegini sanmiyorum oyuncu seçimleri biraz daha kaliteli olsaydi Medcezir'den cok daha kaliteli bir senaryosu var dizinin ve ömrü en az onun kadar olabilirdi bu gidişle yaz dizisi olmanin ötesi zor

• Mesela Doktorlar dizisinde Grey's Anatomyde kullanılan noktası virgülüne kadar aynıydı. Orda da eşcinsel olayı vardı ve yapmadılar doğal olarak. Bunda da replikleri aynı yapmalarını bekliyordum. Daha ilgi çekici olabilirdi en azından benim için. Kitaba bağlı kaldıklarını da sanmıyorum uyarlamasayla ona göre hareket etmeliler bence.

• Yalnız orjinalinde belli olmayan A burda 2-3 bölüme belli olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hızla bence de belli olur zaten senaryoyu değiştirip duruyorlar kendilerince. PLL'deki A olmaz diye sanıyorum buradaki A olan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VivianDark7

Bu hızla bence de belli olur zaten senaryoyu değiştirip duruyorlar kendilerince. PLL'deki A olmaz diye sanıyorum buradaki A olan.

Daha 3. Bölümden erkek olduğunu belli ettiler zaten

• Adamlar fragmanda ne var ne yok gösterdi

• Bu kaşı delik adam ne iş ben onu anlamadım :(:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: VivianDark7

Bu kaşı delik adam ne iş ben onu anlamadım :(:(

Kızları korumak için görevli ama bir iş olduğu belli.

• Bu Cesur da kendini bir şey sanıyor Jason'ın yandan yemişi.
  • Heyecanla izliyorum fakat çoğu kişinin de dediği gibi çok hızlı ilerliyorlar. Daha 4. bölümde olaylar aydınlanmaya başladı gibi. Böyle giderse yazın sonuna kadar devam ettirmeleri zor görünüyor.
  • Güven=Garret bu bölümde bunu öğrendik

Diziden yavaş yavaş sıkılmaya başladım, özellikle Aslı/Eren sahneleri aşırı uzun ve sıkıcı hiç çekilmiyor. On saat kafalarını yaklaştırıp bakışıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Güven=Garret bu bölümde bunu öğrendik

Diziden yavaş yavaş sıkılmaya başladım, özellikle Aslı/Eren sahneleri aşırı uzun ve sıkıcı hiç çekilmiyor. On saat kafalarını yaklaştırıp bakışıyorlar.

Aynen hocam. Dizi fena değil ama o kadar çok klişe sahneler var ki... Eren ve Aslı'nın hareketleri de çok yapmacık, gereksiz yere çok uzatıyorlar sahnelerini de.

• Aa Güven Garret harbiden. :d
    Normalde de Ezria sahnelerinde sıkılıyorum ben de. Bunlar iyice drama bağlıyor.
    Bu arada Aslı rolünü iyi yapıyor yine de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VivianDark7 -- 21 Temmuz 2015; 19:23:03 >
  • Orjinalinde A 1 ay sonra belli mi olacak?

• Orjinalini izlemedim fakat ATEAM diye birşey var bunlar grup olarak takip ediyor ve sanırım başlarında açelya var.

• A belli oldu aslında yüzünü görmemize 3 bölüm kaldı Pretty Little Liars da.
    A Team'in başında Açelya yok.

• Cesur kesin a teamden

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.