Şimdi Ara

35 bine araç Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 10 gün içersinde bir araba almayı planlıyorum ama bir türlü istedigim kriterlerde bir araba bulamadım.Aradıgım çok özellik yok DİZEL olması ve Modelinin çok düşük olmamasını istiyorum.Aldıgımda sanayi ile uğraşmak istemiyorum.Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

• 2.0 Dizel Cruze alınabilir.
  • 1.3 dizel Aveo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buradakiler ne tavsiye ediyorsa onu almamakla işe başlayabilirsiniz

• Aveo 1.3 Multijet 95 bg Sedan ltz mylink eğlence sistemli. 2 yaşında bir arabanın full versiyonu ve fiyatı süper.

• Peugeot 407 1.6 hdi temiz bulursanız sorun çıkarmaz oldukça konforlu donanımlıdır.
  • 2011 Ford fiesta titanium x paket aldım.(Full orjinal temiz bir araç.)
  • zeytin8899 Z kullanıcısına yanıt
    1 ay önce 34.750 tl ye 2008 116 bin km de hasarsız değişensiz ford focus aldım tabi boş paket trend ama benim için donanım önemli olmadığı için sorun yok sadece park sensörü hız sabitleyici ve çelik jantın eksikliğini çekiyorum konforu hariç memnunum

• serdar_ibrahim eymen. kullanıcısına yanıt
    Biraz fazla vermemiş misiniz?2008 Ghia tdci 60 bin km'de 2 parça boyalı yetkili servis bakımlı ilk sahibinden masrafsız 36 bine aldım.Gerçi Aralık ayıydı ama fiyatlar mı arttı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet0761 -- 2 Temmuz 2015; 23:08:08 >
  • mehmet0761 M kullanıcısına yanıt
    Benim aldığım makyajlı kasa ama sizin ghia dediğinize göre makyajsız kasa olması lazım

• serdar_ibrahim eymen. kullanıcısına yanıt
    doğru benimki makyajsız,Focus 2.
  • Fiat bravo tam size göre

• 220 km de 38 lira yaktı 120 den aşagı düşmedim(fiesta).(merak edenler olabilir ek bilgi)
  • Fiat Bravo ve Peugeot 308.

• Aytürk kullanıcısına yanıt
    Aytürk bey peugeot 307 aracım ile ilgili bi sorunu ararken sizin 2012 de yazmış olduğunuz konuyu gördüm.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=57343080

Daha sonrasında baktım ki peugeot 308 aracınız olmuş. Sizin almam ve aldırmam gibi sert düşüncenizden sonra ne oldu da bir peugeot sahibi oldunuz bunu paylaşabilirmisiniz, eğer ki bu durumu açıklamış iseniz ben göremedim kusura bakmayın. Teşekkürler.
  • sahinimmm S kullanıcısına yanıt
    Yakın arkadaşımın daha önce sorun çıkarmayan 308'ini satın aldım ve önyargılarım kırıldı. Doğruya doğru, eğer arabanın geçmişini çok iyi bilmeseydim ve aracı vadeli almayacak olsaydım yine almazdım 308'i. Risk aldım ve kazandım.

• Aytürk kullanıcısına yanıt
    İnşallah bu tutumunuz sizin gibi diğer önyargıları olan kişiler için örnek teşkil eder. Türkiye de hiç peugeot a binmemiş insaların bilgisi olmadan fikri olması malesef üzücü.

• sahinimmm S kullanıcısına yanıt
    307 bu konuda çok mimli, fakat sonradan incelediğimde makyajlı kasa 307 ve 308 bu konuda daha iyi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.