Şimdi Ara

Samsung'dan iPhone 6'ya özel reklamlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
2
Favori
2.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung'dan iPhone 6'ya özel reklamlar 

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden Samsung, Amerika merkezli yayınladığı iki yeni reklam filmiyle Apple iPhone 6'yı hedef aldı.

Samsung'un "Tüm akıllı telefonlar eşit yaratılmamıştır" mottosuyla S6 Edge modelini "kavisli ekran, kablosuz şarj ve geniş açı özçekim" konularında Apple iPhone 6 ile karşılaştırdığı bu iki reklam filmini direkt olarak aşağıda izleyebilirsiniz.

• eziklikten başka birşey değil şu

rakini kötüleyerek telefon satmak (satmaya çalışmak) bildiğin ezikliktir

daha yeni note 3 neo dan 5s e geçtim üstümden 2 ton yük kalktı
  • obtektif olarak bakıldığında reklamlar yanlış değil.
  • 6 ay sonra tekrar çeksinler reklamı.
  • Klasik samsung, bunun kullanıcısı da aynı böyle..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal S6'nın da kenarında o özellikler yok. Ona karşı da bi reklam yapsınlar o zaman iPhone 6'ya yaptıkları gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: rainhard

eziklikten başka birşey değil şu rakini kötüleyerek telefon satmak (satmaya çalışmak) bildiğin ezikliktir daha yeni note 3 neo dan 5s e geçtim üstümden 2 ton yük kalktı

Sen bu Reklam videolarını beğenmemiş olabilirsin ancak bir firmanın çıkıp en mükemmel cihazı biz yaptık demesinden çok daha güzel videolar. Bu reklam videoları bana Nokia'nı Apple telefonları ile fotoğraf çekilenler zombi gibi bembeyaz çıktığı benzeten videoyu hatırlatıyor. En azından adamlar kendi telefonları ile diğer telefonlardan arasında büyük tasarımsal ve donanımsal farklar olduğunu göstermiş. Ve videodakiler de gerçek şeyler, yalan/yanlış şeyleri de anlatmamışlar.

Ayrıca senin bir telefondan memnun kalıp başka bir telefondan memnun kalmaman bizi ilgilendirmez. Şahsen ben Nexus 4 telefonunu kullanıyorum ve o kadar memnunum ki bir Galaxy S6 veya iPhone 6s bana o kullanım zevkini veremez. Yani bu konu kişiseldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeroWin -- 5 Haziran 2015; 12:55:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rainhard

eziklikten başka birşey değil şu

rakini kötüleyerek telefon satmak (satmaya çalışmak) bildiğin ezikliktir

daha yeni note 3 neo dan 5s e geçtim üstümden 2 ton yük kalktı

Reklamın iyisi kötüsü olmaz ayrıca adamlar yapmış hakları..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değilde applecılar videoyu hunharca eksilemiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 5 Haziran 2015; 12:57:21 >
  • Samsung her defasında çatıyor. Halbuki kendini öne çıkaran sade bir reklam yapsa...

• Apple fanı felan değilim fakat reklam çok iğrenç gerçektende.başka bir telefonu kötüleyerek reklam yapmaya çalışmış ki gösterdiği özelliklerde öyle ahım şahım bişe değil.kısacası saçmalamış yazık.

• Apple'ın cevabı gecikmeyecektir diye düşünüyorum.
  • Bu samsung'un ilk reklamı olmadığı gibi samsung' a da has değil. Apple da Mac vs PC reklamları yaptı yıllarca ve PC kullanıcılarına bir aptal demediği kalmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simbolmina -- 5 Haziran 2015; 13:21:03 >
  • 6=6 olmasın birebir aynısını yapıyorsunuz. Teknolojiyi fikrini çalmak yetmezmiş gibi birde tasarımını çalıyorsunuz yıllardır .

• Rakibi isim vererek eleştirmek ya da ürün reklamı yapmak hoş değil ama reklamlar güzel olmuş.

• Ben bu reklamı beğenmedim. Şundan dolayı beğenmedim:
    1- etik değil.
    2- Zaten İphone 6 senin dengin değil ki, sen 6s ayarında bir telefon yapmışsın.

Apple'ın "en iyisi bizim" diyip en güçlü bileşenleri koymadığı telefonlardan daha katlanılabilir bir reklam projesi. Apple'da vaat edilen malzeme kalitesi bükülen telefonu, Vaat edilen hız ise arayüzde 60 fps'den ileri geçemeyen bir kaosu ortaya çıkarıyor.

• Reklamın kötüsü olur. Çünkü kötü reklam markanın kötü anılmasına ve o markaya karşı satın alma davranışını olumsuz etkileyecektir. Rakibe göstere göstere taş atmak bence üstün kılmaz. Ön plana çıkartılması gereken Özellikleri gösterip zihinlere bunu yapan ilk marka benim dese daha etkili olabilirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

Ben bu reklamı beğenmedim. Şundan dolayı beğenmedim:1- etik değil. 2- Zaten İphone 6 senin dengin değil ki, sen 6s ayarında bir telefon yapmışsın. Appleın en iyisi bizim diyip en güçlü bileşenleri koymadığı telefonlardan daha katlanılabilir bir reklam projesi. Appleda vaat edilen malzeme kalitesi bükülen telefonu, Vaat edilen hız ise arayüzde 60 fpsden ileri geçemeyen bir kaosu ortaya çıkarıyor.

donanım olarak denk değiller orası kesin ama apple iphone 6 kaç paraya satılıyor işin orası komik s6 edge ile kıyaslamışlar edge 3000 tl ama eşsiz bir telefon olduğu için çok bir şey diyemezler

• Birkaç ay sonra S6 < 6S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şeker Hapı -- 5 Haziran 2015; 13:39:06 >
  • adamlar her iki taraftanda kazandığı için her iki telefonuda göstermekten korkmuyor. apple bileşenleri samsungdan alıyor, s6 da zaten kendi telefonu... kısacası win-win. geniş düşünüyorlar aslında :)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.