Şimdi Ara

[24.07.15 Güncel]Satılık 13.250 [90TL](Stok bitmiştir) - 8750 RP [60TL](1)[ÖNÖDEMELİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
5
Favori
3.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlıkta belirttiğim gibi 13.250 RP satılıktır.

Merhaba , Stok elimde 1 Ağustosta olucaktır. Elimde 4 adet bulunmaktadır , Diğer satışlarımın daha önce yaptığım gibi r ödemelerini şimdiden alacağım.Ödeme şeklini AKBANK havale olarak kabul etmekteyim , Dilerseniz ATM'den yatırabilirsiniz

Stok , Alım - Satım , Havale EFT derken ... Yıllık izne çıkacağımdan dolayı tüm günüm geçmekte..Rezerve eden bazı arkadaşlar almamakta , diğer isteyenlere bu yüzden yok demekteyim.Satış günü geldiğinde ise sil baştan..

Zaman ve uğraşıdan tasarruf olarak bu şekilde bir yol izlemek istemekteyim. .Lütfen danışmadan havale yapmayınız.Daha öncede 2 kere yapılmış mecburen onlara verilmiş.

Havale yapmak üzere olan arkadaşlarımızı mağdur etmişlerdir.

Kodların ödemesini yapan arkadaşlar Konu içerisinde belirtilecek , 1 Ağustos öğlen 12'ye kadar tüm kodlar sahiplerine ulaşacaktır.Çalışan arkadaşlar , O gün içerisinde internet erişimi olmayan , İş yoğunluğu olanlar isteye göre cep telefonuna msj olarakda alabilirler.

Konu ödeme yapan oldukça güncellenecek stok durumu değiştirilecektir.

13.250 : 90 TL oldu pazarlık yoktur. [STOK 5 ADET >>Stok bitmiştir. (24.07.2015 güncel)

8750 : 60 TL Pazarlık yoktur. [Sadece 1 adet var ] (24.07.2015 güncel)

İlgilenen olursa ; Battlefield Hardline Premium Membership [Stok 1 adet](Fiyat için PM)

Referanslarım ;

1 adet 13.250 League Of Legends RP Kodu kartal1123 adlı kullanıcıya ,
    1 adet Ryse Son of Rome kodu EmreDFace adlı kullanıcıya ,
    1 adet Battlefiled 4 kodu oğuz15 adlı kullacıya satılmıştır ,
    1 adet Call of Duty: Advanced Warfare-DigitalProEdition choxerox adlı kullanıcıya satılmıştır ,
    1 adet Ryse Son of Rome kodu Urzais100 adlı kullanıcıya satılmıştır , 1 adet Call of Duty: Advanced Warfare-DigitalProEdition neso adlı kullanıcıya satılmıştır ,
    1 adet Silverstone 80 750 w modüler PSU Capoeira19 adlı kullanıcıya satılmıştır ,
    1 adet ASUS GT 420 2GB 128 bit ekran kartı razr58 adlı kullanıcıya satılmıştır ,
    1 adet Asus R7 265 DirectCU II GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı OTTOMAN_67 adlı kullanıcıya satılmıştır ,
    1 adet Watch_Dogs kodu , Kamalak adlı kullanıcıya satılmıştır ,
    1 adet İ7 2600K,GTX 650Tİ BOOST,8 GB RAM,60GB SSD,80 700 W PSU Komple sistem emretoy93 adlı arkadaşa satılmıştır.

Geçen konuda Önce havale Sonra kod şeklinde yapmış olduğum satışlar.

1 adet 13.250 RP kartal1123 adlı arkadaşa satılmıştır.

1 adet 13.250 RP Gloom. adlı arkadaşa satılmıştır.

1 adet 8750 Rp urf adlı arkadaşa satılmıştır.

Stok gelince haber isteyen arkadaşlar bilgiye eklenmiştir.

PM'den cep numarası alabilirsiniz.

Şuan satılanlar ;

1 adet Behemod adlı arkadaşa satılmıştır 13.250 RP kodu ödemesini bugün geçicektir.[Ödemesini yapmamıştır , kasıtlı bıraktım , açıklama anlamında STOK 4'e çıkmıştır]

1 adet Gloom. adlı arkadaşa satılmıştır 13.250 RP kodu 1 Temmuzda teslim edilecektir

1 adet BySheX adlı arkadaşa satılmıştır , 1 Temmuzda teslim edilecektir.

1 adet Crystal Prox adlı arkadaşa satılmıştır , 1 Temmuzda teslim edilecektir.

------------------------------------------------------------------------------------------

Son güncel satışlar ;

1 adet Gloom. adlı arkadaşa satılmış , ödemesini yapmış 1 temmuz sabahı 13.250 Rp kodunu teslim alıcaktır.

14.07.2015 tarihindeki (4 adet)tüm kodlar forum dışına , 1 adet 13.250 RP Gloom. adlı arkadaşa satılmıştır.

24.07.2015 ,

Güncel stok 4 adet 13.250 Rp >>> 3 adet kaldı / 1 adet 8750 Rp / Stok Bitmiştir

29.07.2015 Güncel durum ;

1 adet 13.250 Gloom. adlı arkadaşa satılmıştır.Sürekli alışverişi için kendisine teşekkür ederim.

1 adet 13.2500 rp raydric adlı arkadaşa satılmıştır.

1 adet 13.2500 rp Şifalı Bitki adlı arkadaşa satılmıştır.

1 adet 13.2500 rp abdu97 adlı arkadaşa satılmıştır.

1 adet 13.2500 Forum dışına satılmıştır.

İlginize teşekkürler.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GQ Diamond H2O -- 29 Temmuz 2015; 13:12:13 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Güncel.

• 1780 rp var mı
  • Oha çok ucuz.Daha yüksek fiyata var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xerneo

Oha çok ucuz.Daha yüksek fiyata var mı?

Birtakım liseli ergen pokemonların 180tl'ye almış olduğu 13k rp kodunu 75 tl 'ye satmasını diyorsan onlar ;

Anne ve babalarının haberi olmadan , tek şifreleri ile faturalarına 12 taksit aldıkları RP'leri satıp ta ki bu taksitler 300 , 400 tl yi bulana kadar devam ederler..

ve sonunda ( Ailelerin bu liseli ergen pokemonları komaya sokması suretiyle ) Önce TTNET'e itiraz devamında playstore'dan parayı geri alma çalışmaları ile sizin kullanmış olduğunuz kodları playstore aracığı ile

bloke koyar.Devamında işleyiş TTNETTE , tüketici hakem eyetinin vermiş olduğu kararla Riot TR ofisine İhtarname çekiliyor.Riot TR de sizi sınırsız askıya alıp mail aracığı ile chargeback'e zorluyor aldıklarını

ödeyiniz diye daha önce chargeback olmuşsanız 2.bir şans tanınmıyor.Eee tabi bu sırada aile 4-5 ay boyunda her ay üst alışveriş limiti 500 tl olan playstore'dan alınmış 2500 , 3000 tl'i ödemek istemiyor.Bunun 1

yıllık taahhütnamesi ile birlikte etti sana 4000 tl.

Ben ki 3 ay öncesinde birisinden almış olduğum RP'nin 3 ay sonra 180 $ Chargebackini ödemiş adamım..Bu liseli ergen pokemonlar ayın ilk 5 günü orataya çıkıp 15'inden sonra inlerine çekiliyorlar.

Toplamda yapmış oldukları 500tllik alışverişte ellerine 180tl civarı para geçiyor..

Bunu neden anlatıyorum ? Onlarada ibret olsun diye sonlarını bilsinler.Sana neden anlatıyorum ? Aslında..Pek umrumda değilsin.Hedef kitlem tamamen farklı.

Başıma gelmez demeyin..Dikkatli alışveriş yapın 180 tl olan kodu 115 tl'ye vermem gayet makul bir oran neredeyse %40 ucuza satıyorum.Ve tabi ki kendime adıma faturalı onay kodunu dahil göndererek.

Üyelik tarihime aldanma..Buralar eskiden dudluktu..Betadan beri oynayıp bu bölümün zamani ilklerinden ve aktif üyelerindendim..

Ve bu forumda ilk 13k RP satan kişilerden biriyim.Sen bilmezsin bir , *KıL'a , hydrogena'ya , Nicholai Hel'e , NDS'ye sor onlar dedelerin sayılır. -Gerçi hydrogena...neyse konu dışı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GQ Diamond H2O -- 7 Haziran 2015; 20:57:51 >

• Ben daha yüksek rp var mı diye sordum.Kanıt istemedim ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel 8750 Stok 2 adet oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: GQ Diamond H2O

quote:

Orijinalden alıntı: Xerneo

Oha çok ucuz.Daha yüksek fiyata var mı?

Birtakım liseli ergen pokemonların 180tl'ye almış olduğu 13k rp kodunu 75 tl 'ye satmasını diyorsan onlar ;

Anne ve babalarının haberi olmadan , tek şifreleri ile faturalarına 12 taksit aldıkları RP'leri satıp ta ki bu taksitler 300 , 400 tl yi bulana kadar devam ederler..

ve sonunda ( Ailelerin bu liseli ergen pokemonları komaya sokması suretiyle ) Önce TTNET'e itiraz devamında playstore'dan parayı geri alma çalışmaları ile sizin kullanmış olduğunuz kodları playstore aracığı ile

bloke koyar.Devamında işleyiş TTNETTE , tüketici hakem eyetinin vermiş olduğu kararla Riot TR ofisine İhtarname çekiliyor.Riot TR de sizi sınırsız askıya alıp mail aracığı ile chargeback'e zorluyor aldıklarını

ödeyiniz diye daha önce chargeback olmuşsanız 2.bir şans tanınmıyor.Eee tabi bu sırada aile 4-5 ay boyunda her ay üst alışveriş limiti 500 tl olan playstore'dan alınmış 2500 , 3000 tl'i ödemek istemiyor.Bunun 1

yıllık taahhütnamesi ile birlikte etti sana 4000 tl.

Ben ki 3 ay öncesinde birisinden almış olduğum RP'nin 3 ay sonra 180 $ Chargebackini ödemiş adamım..Bu liseli ergen pokemonlar ayın ilk 5 günü orataya çıkıp 15'inden sonra inlerine çekiliyorlar.

Toplamda yapmış oldukları 500tllik alışverişte ellerine 180tl civarı para geçiyor..

Bunu neden anlatıyorum ? Onlarada ibret olsun diye sonlarını bilsinler.Sana neden anlatıyorum ? Aslında..Pek umrumda değilsin.Hedef kitlem tamamen farklı.

Başıma gelmez demeyin..Dikkatli alışveriş yapın 180 tl olan kodu 115 tl'ye vermem gayet makul bir oran neredeyse %40 ucuza satıyorum.Ve tabi ki kendime adıma faturalı onay kodunu dahil göndererek.

Üyelik tarihime aldanma..Buralar eskiden dudluktu..Betadan beri oynayıp bu bölümün zamani ilklerinden ve aktif üyelerindendim..

Ve bu forumda ilk 13k RP satan kişilerden biriyim.Sen bilmezsin bir , *KıL'a , hydrogena'ya , Nicholai Hel'e , NDS'ye sor onlar dedelerin sayılır. -Gerçi hydrogena...neyse konu dışı.

Aslında insanların ticaretine saygı duyarım ama sen saygıyı hak etmiyorsun. Çünkü burada aylık 400 RP almaya parası yetmeyen insanlara pokemon diye hitap eden birisinden bahsediyoruz.

Bunu buraya yazma gereği duyuyorum çünkü sen, benim gibi insanların neden senden asla rp almayacağını anlamalısın.

Benim para tasarrufunu bir kenara bırakıp direk riottan rp almamın sadece bir sebebi var ki onu istersen tüm forumu referans olarak ver, karşılayamazsın. O da birincil elden, kaynaktan satış...

Ben bugün bir terslik yaşasam - ki yaşadığım zaman şu an anlattığımın birebir aynısını yaparak bunu atlattım - tek yapmam gereken şey RP satın almak için kullandığım o bilgilerin ufak bir kısmını vermek.
    Kimse kusura bakmasın ama benim gibi aylık en az 78 lira oyuna para yatıran bir insan böyle "pokemon"lar ile muhattap olup bunu riske etmez. Herkes emeğine sahip çıkmak ister, ben de bu yüzden asla ikincil kişilerden alışverişi tavsiye etmiyorum.

Hesabınızın başına bir şey gelirse bu kişi size hiçbir şekilde yardım edemez... Aksine hesabınızın başına bir şey geldiğinde kafanızı çevirmeniz gereken ilk insanlar bu ve bunun gibilerdir.

• '' Çünkü burada aylık 400 RP almaya parası yetmeyen insanlara pokemon diye hitap eden birisinden bahsediyoruz '' buradan senin çıkarmış olduğun anlamı ve senin bir paragrafı okuduktan sonra ne gibi sonuçlar çıkarabildiğini anlamış bulundum.Aklı selim bir insan şu paragrafta bu anlamı çıkartmıyor olması gerek.

Burada anlatmak istediğim , bu gençlerin 180tl'ye aldıkları RP'yi 75 tl'ye satması , bunu satarken ailelerin bir haber olması ve ve ve ileride bu rp'lerin insanların yıllarca verdikleri emeklerine tuz biber olabileceği.

Tabi seni bu konuda seni suçlamıyorum..Milli eğitim Bakanlığının neden ilköğretimde ve tüm liselerde Okuma teknikleri & Okuduğunu anlama kabileti üzerine dersler vermediğine kızıyorum.

Sen hariç şuradaki çoğu forumdaşlarım şu yazdığımda neyi anlatmak istediğimi anlamıştır.Yoğun muhalefet olma çaban kendini küçük düşürmüş.

'' Benim para tasarrufunu bir kenara bırakıp direk riottan rp almamın sadece bir sebebi var ki onu istersen tüm forumu referans olarak ver, karşılayamazsın. ''demişsin.. Yani şu yazdığın benim anlatmak istediğimle ağır tezat değilmi Allah aşına ? Ne alaka ?..Bırak Allahını seversin.

• quote:

'' Çünkü burada aylık 400 RP almaya parası yetmeyen insanlara pokemon diye hitap eden birisinden bahsediyoruz '' buradan senin çıkarmış olduğun anlamı ve senin bir paragrafı okuduktan sonra ne gibi sonuçlar çıkarabildiğini anlamış bulundum.Aklı selim bir insan şu paragrafta bu anlamı çıkartmıyor olması gerek.

Burada anlatmak istediğim , bu gençlerin 180tl'ye aldıkları RP'yi 75 tl'ye satması , bunu satarken ailelerin bir haber olması ve ve ve ileride bu rp'lerin insanların yıllarca verdikleri emeklerine tuz biber olabileceği.

Tabi seni bu konuda seni suçlamıyorum..Milli eğitim Bakanlığının neden ilköğretimde ve tüm liselerde Okuma teknikleri & Okuduğunu anlama kabileti üzerine dersler vermediğine kızıyorum.

Sen hariç şuradaki çoğu forumdaşlarım şu yazdığımda neyi anlatmak istediğimi anlamıştır.Yoğun muhalefet olma çaban kendini küçük düşürmüş.

'' Benim para tasarrufunu bir kenara bırakıp direk riottan rp almamın sadece bir sebebi var ki onu istersen tüm forumu referans olarak ver, karşılayamazsın. ''demişsin.. Yani şu yazdığın benim anlatmak istediğimle ağır tezat değilmi Allah aşına ? Ne alaka ?..Bırak Allahını seversin.

:)

eğitimimi söylesem utanır yerin dibine girersin de neyse.

• Sen takma onu ciddi troll'dür. Uzun uzun yazar okumayan ha iyi bir şey yazmış zanneder okuyan ne olduğunu anlar.

İyi satışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArchloveKilled -- 8 Haziran 2015; 14:24:17 >
  • Teşekkürler.

• Merhaba , Fiyatı revize ettim.

• o satan kişiler kredi kartıyla habersiz mi satıyor muş, vay anasını bilmeden aldık benim suçum ne ki.

bu arada kod var mı sende onlardan olmadığın ne malum hacı abi
  • 13.250 RP kartal1123 adlı arkadaşa satılmıştır.

• quote:

13.250 RP kartal1123 adlı arkadaşa satılmıştır.

Gayet güvenilir bi arkadaş 5 dakika içinde teslimi yaptı :)
  • 13.250 RP Gloom. adlı arkadaşa satılmıştır.

• güvenilir ve ilgili satıcı. gözünüz kapalı alışveriş yapabilirsiniz
  • 8750 Rp urf adlı arkadaşa satılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GQ Diamond H2O -- 9 Haziran 2015; 18:24:56 >

• Allah aşkına eğitimini kaç para kazandığını yaz. Forumda sürekli bunu vurguluyorsun, cidden merak ediyorum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.