Şimdi Ara

Don't Starve Together, Ana Oyun Sahiplerine Ücretsiz Olarak Sunuldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Don't Starve'ın multiplayer eklentisi Don't Starve Together uzun süreden beri erken erişimle beraber test sürecindeydi. Klei Entertainment, oyunun bu eklentisini daha önce söz verdiği gibi ana oyun sahiplerine ücretsiz olarak sundu.

Daha önce ücretli bir şekilde, fakat yine de ekstra bir Don't Starve hediyesiyle beraber satılan Don't Starve Together, ana oyun sahiplerinin herhangi bir ekstra ücret ödemesine gerek kalmadan oynanabilir durumda. Eğer 3 Haziran'dan önce Don't Starve satın aldıysanız Steam kütüphaneniz aracılığıyla Don't Starve Together'ı indirebilirsiniz.

• Sonunda!

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Haber için teşekkürler. Hemen indiriyorum.

• Vallahi sonunda ya! Kaç aydır kafayı yiyecektim. Ramazan üstünde de iyi oldu artık sabaha kadar oynarız

• Merak ettiğim bir şey var, bende dont starve vardı togetherda geldi, şuandan itibaren alanlarada ücretsiz mi olcak together?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaş ben bu olayı bilmiyordum iki oyunu da ayrı ayrı alsam mı diye düşünüyodum ilk oyun 7 lira mı ne olmuştu indirime girmişti tek onu aldım o zaman iyi ki tek onu almışım bu haber süper oldu benim için :D çok mutlu oldum :D

• sanırım ileride güncelleme ile birleşecek bu iki oyun

• Ben de önceden satın almıştım hatta reing of giants dlc sinide almıştım. Together'in de önceden don't starve satın alanlara ücretsiz sunulması çok iyi oldu.

• ohooo ben önceden almıştım. gerçi o zaman arkadaşlarla oynadıkbaya bugün olsa oynamazdım. nese

• quote:

Orjinalden alıntı: Guhong01

Merak ettiğim bir şey var, bende dont starve vardı togetherda geldi, şuandan itibaren alanlarada ücretsiz mi olcak together?

Önceden almış olanlara ek kopya veriyorlar yanılmıyorsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KortX -- 4 Haziran 2015; 19:15:55 >
  • adamsın Klei!!!

• Güzel olmuş.

• Guhong01 kullanıcısına yanıt
    hayır sadece normal don't starve kullanıcılarına bedava
  • merhaba arkadaşlar

oyuna başladığım serverda 2. günde çıktım oyundan ancak tekrar aynı servera giriş yapamadım. bu togather olayı nasıl oluyo yani serverde durmuyomu karakterimiz ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.