Şimdi Ara

O bildiğiniz bilgisayar kasalarından değil! Lian Li'nin özel kasası video ön inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
3
Favori
1.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Computex 2015 Fuarı'nda standına uğradığımız Lian Li, pek çoklarımızın rüyalarını süsleyen özel bir kasa modeline imza atmı. Videomuza konuk olan bu kasa, hem bir çalışma masası hem de gelişmiş bir bilgisayar kasası. Tüm detaylar videomuzda, iyi seyirler. 

• Nerede satılıyor hemen alalım gerçekten güzel düşünce
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkovic

Nerede satılıyor hemen alalım gerçekten güzel düşünce

Üretimi yapılabilir.Çok basit görünüyor.Videoyu izledikten sonra 3D çizim yapıp kendime yapmayı düşünüyorum.

• videonun sonlarına doğru müzik sesi çok fazla yükseliyor. konuşmalar duyulmuyor.

• Maşallahı var. Yer sorunu kalkıyor ortadan. :)

• Gönül isterdi ki bizde 1400 lü fiyatlardan alabilelim ama canım ülkemde bunu almaya çalışınca 5000 oluyor
  • yanlış görmüyorsam masanın içinde 2 adet sistem monte edilmiş sol tarafta kalan ve çalışmayan güç kaynağı ve itx anakart dikkatimi çekti. eğer öyle ise bunu muadillerini dört gözle bekliyor olacağım :D

• videoyu izlemedim ama kasaya internetten baktım. özellikle desk case yazınca arama motorlarında neler çıkıyor bir bakın. biraz zahmetli olur ama merakınız varsa kendiniz bile yapabilirsiniz. abartı fiyatlar ödemeye gerek yok bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖmErenay

Gönül isterdi ki bizde 1400 lü fiyatlardan alabilelim ama canım ülkemde bunu almaya çalışınca 5000 oluyor

birde bu tarz ürünler farklı oldugu için üstüne 3 bin tlde farklılık payı ekle en az 10 bin lira vergi ile.
  • 10 numero 5 yıldız...

• masaüstü bilgisayar dedikleri bu olsa gerek :)

• Bizim forumda yapan vardı bu sistemi.Hiç de bu sistemden aşağı kalır yanı yoktu

• Böyle ürünler resimlerde ve videolarda güzel görünür. Takmışlar sıfır ürünleri herşey parıl parıl parlıyor. Bu kasayı bir de 1 ay sonra görün. O fanlara, metale ve cama yapışan tozlarla ortaya bambaşka birşey çıkar.

• Çok şık olmuş, cam yarı saydam olsaydı daha güzel olabilirdi.

Fiyatı çok pahalı olmuş, kendimiz aslında yapabiliriz bu tarz bir masa.

İçinede sıvı soğutma koyduk mu birde suyu renkli yaparsak gece başka bir havası olur.

Bir de bunun duvara asılanından yapsalar yani bir tahta üstüne donanımları güzelce
    dizeceksin sıvı soğutma boruları saydam olacak, geceleri belli olan sıvı şeklinde yapacaksın ışıklanırma yapacaksın, duvara asacaksın süper olurdu.
    Acaba o tarz bir çalışma var mıdır ?

• Masa çok ilgi çekici ve video da bilgilendirici olmuş.

Normalde böyle pahalı ürünleri gereksiz ve israf kategorisine atarım. Bunu görünce keşke param olsa da alabilsem dedim.

Teşekkürler @fx57 devamını bekliyoruz.
  • erdi abi param olsada ben alsam diyen pazarcı gibi olmuş :D :D kasa gerçekten çok güzel

• Bizim marangozlarımız, küçük sanayicimiz, 1000-1500 TL' ye çatır çatır yaparlar bunu. Evet bu kadar iyi olmayabilir, bazı kusurları olabilir, fakat tasarımını evde yapıp, marangoza biraz destek verme imkanı olursa, bazı kısımlarda daha iyisini bile yapmak mümkün.

• Çekmeceyi çekip iterken sağa sola savruluyor ben buna kıl olurum
    Ayda 25000 bile kazansam bir masaya 5000 vermek bana koyar.Bir masayı değerlendirmeye alabileceğim max tutar 2000 tl
  • Yillardir olan bir tasarim, siradanlasti artik..

• fanları komple kaldırıp mini bir buzdolabı alır bütün parçaları poşetler soğutmayı o şekilde yapardım :D içeçekleride içine koydunmu 10 numara olurdu :)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.