Şimdi Ara

GALATASARAY KARİYERİ v15.3.2 - 4. SEZON bitti !!! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
10
Favori
15.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dr. Donanım

quote:

Orijinalden alıntı: IbraKadabrA

- Kesin kalkıyor yabancı sınırı

- Antrenmanların ağır değilse sakatlık tamamen şans işi

- Antrenmanları tamamen yardımcıya bırakmanı öneriririm. O hepsinden çalıştırıyor takıma

- 4-1-2-3 için (şuan hep kullandığım taktiğin talimatları)

http://i.hizliresim.com/N45qJL.jpg

Hocam senin teknik heyetteki Pantaleo Corvino ve Giuseppe Baressi bende çıkmadı arama yerine yazdım. Veri tabanını büyük seçtiğim halde. Bunların yerine Futbol direktörü ve Asistan menajer önerebilirmisin ?

Futbol Direktörü: Ralf Rangnick, Sammer

Asistan Menajer: Kimi denk getirirsen

• ibrahim tebrik ederim

yahu ben senin taktiği indirdim oynadım. 4 sene şampiyon oldum ama bir türlü avrupa da başarılı olamadım..

sen örnek deplamandan man city yada real e oynarken ne gibi taktik değişiklik yapıyorsun ? attack başlamıyorsundur sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: AthabaskA

ibrahim tebrik ederim

yahu ben senin taktiği indirdim oynadım. 4 sene şampiyon oldum ama bir türlü avrupa da başarılı olamadım..

sen örnek deplamandan man city yada real e oynarken ne gibi taktik değişiklik yapıyorsun ? attack başlamıyorsundur sanırım

Sağol kardeşim.

Güçlü takımlara karşı deplasmanda "Kontrol" ile başlıyorum, 2 farkı bulursam da "kontra"ya geçiyorum. Defansı geri çekip, tempoyu düşürüyorum.

Öyle ahım şahım birşey yapmıyorum anlayacağın Benim asıl meziyetim, mevkilere ve rollere uygun, kaliteli oyuncular almak

Acaba oyuncu seçimlerinde mi sıkıntı var..

• kardeş benimkide orta ya bide kardeş yamayı indirdiğin site varmı yabancıyı kaldırma bide klasik modda yabancı sınırlaması kaldırması varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakgit50

kardeş benimkide orta ya bide kardeş yamayı indirdiğin site varmı yabancıyı kaldırma bide klasik modda yabancı sınırlaması kaldırması varmı ?

Benim oyun orjinal, o yüzden bilgim yok o konularda
  • Hocam tebrikler çok iyi gidiyorsun düzlüğe çıkmışsın artık sırtın yere gelmez baya yüksek bonservisler veriyor zengin kulüpler ben bi önceki oyunumda fenerde savitskiyi 60m € lozanoyu 45m € tielemansı da 86m € ya satmıştım daha çok var da bunlar hatırladıklarım biraz daha serbest kalma maddesine dikkat edersen finansı rahatlatırsın balanta ve bruma çok ucuza gitmiş
    ben de sana bi soru sormak istiyorum 4 sezonluk oyunumu bırakıp 14+14 yaması ile yeni bir oyun açtım fenerbahçe de önceki oyunumda forvetlerden yüzüm hiç gülmemişti sezonda 20 golü en forvetim olmadı son sene bulduğum bi regeni saymazsak yani reel oyunculardan yüzüm gülmedi
    bu oyunumda da fenerbahçede ilk sezonumu bitirdim sow devre arasına kadar 19 gol attı fakat afrika kupası sonrası ligin geri kalanında 3 gol atabildi ben de yaşı da geldiği için cazip teklifleri değerlendirip sow ve emenikeyi 20 şerden 40 a sattım free agent olarak da fierroyu aldım şuan takımda sadece fierro var ve bir forvet daha almak istiyorum calleri ve zaza arasında kaldım taktik 4-4-1-1 kanatlarım aml değil ml şeklinde sen iki forveti de kullanmışsın Türkiye liginde sen hangisini önerirsin ya da bunlar dışında bi önerin var mı
    bir de oyun ilk sürüm güncel değil belirteyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mbasan1907

Hocam tebrikler çok iyi gidiyorsun düzlüğe çıkmışsın artık sırtın yere gelmez baya yüksek bonservisler veriyor zengin kulüpler ben bi önceki oyunumda fenerde savitskiyi 60m € lozanoyu 45m € tielemansı da 86m € ya satmıştım daha çok var da bunlar hatırladıklarım biraz daha serbest kalma maddesine dikkat edersen finansı rahatlatırsın balanta ve bruma çok ucuza gitmiş
    ben de sana bi soru sormak istiyorum 4 sezonluk oyunumu bırakıp 14+14 yaması ile yeni bir oyun açtım fenerbahçe de önceki oyunumda forvetlerden yüzüm hiç gülmemişti sezonda 20 golü en forvetim olmadı son sene bulduğum bi regeni saymazsak yani reel oyunculardan yüzüm gülmedi
    bu oyunumda da fenerbahçede ilk sezonumu bitirdim sow devre arasına kadar 19 gol attı fakat afrika kupası sonrası ligin geri kalanında 3 gol atabildi ben de yaşı da geldiği için cazip teklifleri değerlendirip sow ve emenikeyi 20 şerden 40 a sattım free agent olarak da fierroyu aldım şuan takımda sadece fierro var ve bir forvet daha almak istiyorum calleri ve zaza arasında kaldım taktik 4-4-1-1 kanatlarım aml değil ml şeklinde sen iki forveti de kullanmışsın Türkiye liginde sen hangisini önerirsin ya da bunlar dışında bi önerin var mı
    bir de oyun ilk sürüm güncel değil belirteyim

Hocam öncelikle sağolasın. Zaza ve Calleri, ikisi de kaliteli forvetler ancak Calleri, bir tık daha iyi, dünya klasında sayılabilecek bir forvet. Bende Calleri daha verimli oldu, Zaza bazen gol orucuna girebiliyordu Ama pivot santrafor oynatacaksan Zaza daha uygun olur.

• Teşekkürler hocam ben de calleri de karar kıldım pivot oynatmıyorum genelde yaratıcı ya da fırsatçı golcü oynatıyorum

• İlk iki sayfayı okudum anladığım şu fiyasko ben bu takımla şampiyonlar ligini ilk sezon kazandım takımı bedava satmışsınız yazık günah bu sonuçlardan anladığım siz kötü bir menajersiniz

• Öncelikle tebrik ederim gayet iyi başarılar elde etmişsin. Bişi sorcam. Türk milli takımına gurbetçi oyuncular kariyerinizde alınıyor mu? Bu son yabancı kuralını güncellerken fm sanırım bi hata yaptı ve hiç bi gurbetçi oyuncu milli takıma giremiyor. Çift vatandaşlığı olsa dahi oynamıyor. En kötü olanı bile seçilemiyor ya da alınamıyor. Bu sorunu nasıl aşabilirim bilgin var mı? Oyun benim de orjinal bu arada. Bir önceki versiyonda bu seçilme sorunu yoktu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrandeTerim

İlk iki sayfayı okudum anladığım şu fiyasko ben bu takımla şampiyonlar ligini ilk sezon kazandım takımı bedava satmışsınız yazık günah bu sonuçlardan anladığım siz kötü bir menajersiniz

Haklı olabilirsiniz. Benim de anladığım, ilk sezonki kadroyla Şampiyonlar Ligi'ni kazanabildiğinize göre siz de baya iyi bir "save/load last game" menajersiniz.

İyi oyunlar..
  • bir önceki kariyerin daha heyecanlıydı galiba başgan :)

bu arada bildiğiniz asist yapan ofans bek var mı ? layun gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0x

bir önceki kariyerin daha heyecanlıydı galiba başgan :)

bu arada bildiğiniz asist yapan ofans bek var mı ? layun gibi.

Alabilirsen Alex Sandro, Caner Erkin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IbraKadabrA -- 31 Temmuz 2015; 23:37:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2pacmania

Öncelikle tebrik ederim gayet iyi başarılar elde etmişsin. Bişi sorcam. Türk milli takımına gurbetçi oyuncular kariyerinizde alınıyor mu? Bu son yabancı kuralını güncellerken fm sanırım bi hata yaptı ve hiç bi gurbetçi oyuncu milli takıma giremiyor. Çift vatandaşlığı olsa dahi oynamıyor. En kötü olanı bile seçilemiyor ya da alınamıyor. Bu sorunu nasıl aşabilirim bilgin var mı? Oyun benim de orjinal bu arada. Bir önceki versiyonda bu seçilme sorunu yoktu.

Gurbetçiler oynuyor bende Milli takımda. Mustafa Saymak, Kaan Ayhan, Deniz Türüç gibi..
  • IbraKadabrA kullanıcısına yanıt
    Onlar bende de oynuyor da. Regen çıkan gurbetçilerin hiç biri oynamıyor. Ne almanya ne Türkiyeyi seçiyorlar. Sanırım son güncelleme yapılırken sigames hatalı yaptı ve sorun hiç düzeltilmedi. Birde şöyle söyliyim. Mesela eskişehir kalecisi boffin 10 senede türk vatandaşı oldu adam yabancı kontenjanından kurtuldu. Ama oyunu oynarken kadromda olmayıp daha sonradan aldığım bir oyuncu türk vatandaşı oldu yabancı milli takımda oynamamasına rağmen hala yabancı görünüyor. Boffin de türkiyede oynamamıştı. Bu sorun sanırım şöyle bişi. Oyunun orjinal başlangıcındanki yabancılar türk vatandaşı olursa yabancı kontenjanına takılmıyor tıpki 15.1 15.2 versiyonundaki gibi. Fakat sonradan takıma alınan bir kişi türk olsa dahi hep yabancı olarak kalıyor. Uzun süreli kariyerlerinizde dikkat edin böyle bir sorun mevcut. Umarım bu sorun fm16da olmaz. Bunun yeni yabancı kuralı ile alakası da yok. Yeni yabancı kuralına göre bir oyuncu istediği milli takımı seçer ancak Erkan Zengin, Veli Kavlak gibi yabancı milli takımda oynayanlar yabancı olarak gözükecekler.

• 2pacmania kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni yabancı kuralında şöyle bir durum var. Artık gurbetçi oyuncular yabancı sayılacak ligimizde. (Eski gurbetçiler bunun dışında)

Bunla alakalı bir durum olmalı..
  • Deneme amaçlı açtığım kariyeri yanlışlıkla asıl kariyerimin üstüne kaydetmişim yeni farkına vardım onca emek boşa gitti :(

• quote:

Orijinalden alıntı: IbraKadabrA

Hocam yeni yabancı kuralında şöyle bir durum var. Artık gurbetçi oyuncular yabancı sayılacak ligimizde. (Eski gurbetçiler bunun dışında)

Bunla alakalı bir durum olmalı..

Hocam sizin oyununuzda thomas meunier var mı ? Ben bulamıyorum acaba veritabanını büyük yapmadım mı

• IbraKadabrA kullanıcısına yanıt
    Bu durumu biliyorum fakat yeni çıkan gurbetçi oyuncuların hiç biri mi türkiyeyi seçmez? Ben böyle bir durumun olduğunu düşünmüyorum. Bakalım fm16da görücez her şeyi.
  • Hocam öncelikle tebrik ederim çok iyi iş çıkarmışssın Alexander Vandevelde var 2018 de 18 yaşında bakmanı tavsiye ederim sende varsa bir de bir sorum olucak ben oyunu steam bedava yapmışken indirdim sonra dayanamadım aldım ama ben de logoların çoğu gözükmüyor 3-4 sezondur oynuyorum da bunu nasıl düzeltebilirim biiyor musun?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.