Şimdi Ara

Yakınlarda Aveadan bakiye iade alabilen oldumu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aveanın sitesindeki bakiye iadesi sayfası sorunlu sanırım, hattı 2 mayısta taşındı hemen araksından iade talebi oluşturdum...15 gün geçti tık yok...Mh yi aradım talebiniz görünmüyor dendi, o zaman oluşturalım dedim...16 mayısta mh üzerinden bakiye iade talebi oluşturdum...Süre yine doldu yine tık yok, bu sefer BTK ya şikayette bulundum bana aşağıdaki cevabı yolladılar;

Tarafımızdan yapılan incelemelerde 15.05.2015 ve 16.05.2015 tarihlerinde müşteri hizmetleri görüşmelerinde herhangi bir kasıt olmaksızın hatalı olarak nakit iade bilgilerinizin alındığı tespit edilmiştir. Hattınızda kalan bakiye tutarı içinhttp://www.avea.com.tr/web/Hakkimizda/DuyurularDokumanlar/Duyurular/BilgiTeknolojileri bağlantısı üzerinden iletmeniz akabinde hesabınıza iade yapılacaktır.

Fakat adamların sistemleri sorunlu, az önce tekrar verilen link üzerinden başvuru yaptım...Yarın arayıp bakalım sistemde görünüyormu sorucam...Yakınlarda iadesini alabilen varmı aveadan?

• mayıs içinde talep ettim ve iade aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inexo kullanıcısına yanıt
    Verilen linkten talebi oluşturuyorum...Sonra acaba olmuşmu diye tekrar giriyorum o linke, benden yine bilgileri istiyor ve yeni talep oluşturuyor...Benim hatırladığım eskiden bir kere girdiğinde sonrasında iadeniz yapılacaktır vs vs vs gibi şeyler yazardı...Şimdi her seferinde talep oluşturma sayfasını açıyor...
  • Rapator kullanıcısına yanıt
    farklı iban ile deneyin
  • inexo kullanıcısına yanıt
    Farkı iban değilde farklı browser ile denemek lazımmış...Firefoxta olmuyor...Ama şimdi sen ibanı değiştir deyince explorer ile denedim, ikinci denemede şu şu tarihteki talebiniz mevcuttur dedi...Sonunda...Yaşlanıyorum galiba...
  • Rapator kullanıcısına yanıt
    ilginç bir sorun gerçekten sonucu yazın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.