Şimdi Ara

2. Kez Note 4 Aldım ilk Defa Gördüğüm Şeyler Var?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün iPhone 6 Plus illetinden kurtulup ikinci kez Note 4 sahibi oldum ve derin bir oh çekerek işte telefon bu dedim :)

Ancak ikinci kez aldığım Note 4'de ilk aldığım Note 4'e oranla farklı kutu içeriği ve farklı şarj olma bildirimi ile karşılaştım.

Kutu içeriğinde, Note 4'ün USB kablosu plastik bir kalıba sarılı şekildeydi ve kablo uzun olarak çıktı. İlk aldığım Note 4'de bu kablo çok kısaydı. Ayrıca Stylus Pen için verilen yedek uçların üç taneai siyah iki tanesi gri renkte. İlk aldığım Note 4'de hepsi siyahtı. Şarj adaptörünün üzerinde ise, Adaptive Faster Charging yazıyor. İlk aldığım Note 4'de hiçbirşey yazmıyordu. Cihazı şarja taktığımda bildirim ekranında Hızlı Şarjı Kullan, Hızlı şarj cihazı bağlandı yazıyor. İlk aldığım Note 4'de böyle bir bildirim hiçbirzaman görmedim.

Şimdi bilgili arkadaşlara soruyorum. Bu farklar niye? Oysa aldığım iki Note 4'de siyah renkli ve Türkiye bandrollü. Yani kaçak falan değil.

Anlam veremiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• note 4 ancak kendi şarj aleti kullanıldığında hızlı şarj yapıyor. Orjinal de olsa diğer aletlerle şarja bağlandığında 'hızlı şarja bağlandı' gibi bir ifade çıkmıyor. ve orjinal şarj aletinin kablosu uzun üzerinde 'Adaptive Faster Charger' ibaresi var.

ilk telefonunuz kapalı kutu muydu? kutu açılıp içindeki şarj aleti değiştirilmiş olabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratt45

note 4 ancak kendi şarj aleti kullanıldığında hızlı şarj yapıyor. Orjinal de olsa diğer aletlerle şarja bağlandığında 'hızlı şarja bağlandı' gibi bir ifade çıkmıyor. ve orjinal şarj aletinin kablosu uzun üzerinde 'Adaptive Faster Charger' ibaresi var.

ilk telefonunuz kapalı kutu muydu? kutu açılıp içindeki şarj aleti değiştirilmiş olabilir mi ?

İlk telefon kapalı kutu değildi. Demek ki oyuna getirildim. Ulan insanlık gerçekten ölmüş ya :((

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ersin ÇAKI

Arkadaşlar bugün iPhone 6 Plus illetinden kurtulup ikinci kez Note 4 sahibi oldum ve derin bir oh çekerek işte telefon bu dedim :)

Ancak ikinci kez aldığım Note 4'de ilk aldığım Note 4'e oranla farklı kutu içeriği ve farklı şarj olma bildirimi ile karşılaştım.

Kutu içeriğinde, Note 4'ün USB kablosu plastik bir kalıba sarılı şekildeydi ve kablo uzun olarak çıktı. İlk aldığım Note 4'de bu kablo çok kısaydı. Ayrıca Stylus Pen için verilen yedek uçların üç taneai siyah iki tanesi gri renkte. İlk aldığım Note 4'de hepsi siyahtı. Şarj adaptörünün üzerinde ise, Adaptive Faster Charging yazıyor. İlk aldığım Note 4'de hiçbirşey yazmıyordu. Cihazı şarja taktığımda bildirim ekranında Hızlı Şarjı Kullan, Hızlı şarj cihazı bağlandı yazıyor. İlk aldığım Note 4'de böyle bir bildirim hiçbirzaman görmedim.

Şimdi bilgili arkadaşlara soruyorum. Bu farklar niye? Oysa aldığım iki Note 4'de siyah renkli ve Türkiye bandrollü. Yani kaçak falan değil.

Anlam veremiyorum.

Bu dediklerinizin hepsi note 4 te var. Benim aldigim note 4 de spen yedek uclari cikmadi. Igneside yok. Simdi sizden ogrendim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• yeni aldığınız note 4 kutu içeriği orjinal olması gereken kutu içeriği. ilk alışverişinizde dolandırılmışsınız zannedersem, geçmiş olsun.
  • İnsanlarda Allah korkusu ve kul hakkı korkusu kalmamış.

Geçmiş olsun hocam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.