Şimdi Ara

Telefon Önerileri Bütçe 1000 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun süredir kullanmakta olduğum s3 at&t versiyon telefonumdan artık verim alamamaya başladım bir sürü problemleri çıktı.
    Fiyat/performans telefonu almak istiyorum.
    Whatsapp,internet,basit oyunlar,müzik dinlemek gibi temel ihtiyaçlar için kullanacağım

Telefonda hardcore oyunlar oynamıyorum. Daha çok casual
    Şarj konusu önemli. Mümkün olduğunca 1 günden fazla kullanım sunmasını isterim en kötü evden çıktığımda akşam eve %1 şarj korumaya çalışarak dönmeyeyim diyorum.
    Bilmiyorum artık telefonlar nasıl ama güneş altında kullanımı işkenceye dönmesin.
    Fazla depolamaya ihtiyacım olmuyor. Bu telefonum da 16 gb ama yarısını dolduramadım yeni telefonda yeterli görüyorum kapasiteyi.
    ses kalitesi de güzel olsa tadından yenmez benim için. Chipset ile mi alakalı bilmiyorum hem arama sırasında hem müzik dinleme konusunda daha iyi ses imkanı sunan telefon yok mu hepsi standart mı pek bilmiyorum

general mobile android one,huwai g7 gibi seçenekler var z2 biraz pahalı ama bütçeyi arttırıp almak mantıklıysa ona yönebilirim. Mümkün olduğunca bütçemi korumaya çalışıyorum +100 tl beni fazla zorlamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worm Holes -- 3 Haziran 2015; 14:51:53 >

• Worm Holes kullanıcısına yanıt
    Ayni ozelliklerde bende tel istiyorum ama gm ve huwaideki dokunmatik ekrandan korkuyorum ve onlari eledim . ben şoyle stabil ve dokunmatigi hhic ariza cikarmayan ariyorum. Htc one m8 mini ve iphone 4s arasinda kaldim . htc den secicek gibi oldum ama birde lg g3 beati kesfettim . teknosada indirimde 600 tl hizi rami stabilite dokunmatik herseyiyle tam sade iyi telefon . ben pc de alicam oyun pc si ama gtx 960 li felan mumkunse hatta 970 oda tele bagli . nekadar ucuza gelirse trel okadar iyi pc yani . sizce lg g3 beat alip pc ye eklesem mantiklimi seneye yeni tel aljrim zaten beğenmezsem . lg g3 beatin tek kotu yani 1.2 mp on kamerasi gibi duruyor ? On kamerra lazim bana arka deil . tavsiyede bulunurmusunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei Ascend G7 özellikleri bakımından güzel telefon. Tavsiye ederim. Yanlış hatırlamıyorsam pili de 3000mAh'dı.
    Asus Zenfone 6 güzel.
    Meizu MX4, bunları önerebilirim.
  • enigoke kullanıcısına yanıt
    iphone 4s bildiğim kadarıyla bitik telefon. Verdiğin paraya değmez güncellemeler telefonu tuğlaya dönüştüyor. Satış politakası.
    amiral gemilerin de minilerini almayı pek mantıklı bulmuyorum açıkcası.

Günümüzde dokunmatik ekranın standartlaştığını düşünüyorum. 200-300 liraya da tabletler oluyor yani heralde bazı şeyler aşılmıştır dokunmatik ekran panelinde.
  • okantopuz kullanıcısına yanıt
    evet pil'i 3000 mah fakat ekrani hd ekran 200 küsür ppi var. O bakımdan geride kalıyor. Genel özellikleri itibariyle iş görür.pek bilmediğim bir marka . general mobile de öyle ama forumda çok sık rastladığım için ilgimi çektiler özellikleri ile.

z2 bin lira olaydı direkt alırdım ama aşıyor beni.
    asustan da yazılım konusunda şikayetçiler lolipop gelcek demişler hala ortaya yok diyorlar destekleri az belli ki .Telefon alırken markanın arkasında çalışan mühendis ekibinde önemli.

mx4'ün de kasasını çok kötüleşmişlerdi. Bir de türkiyede satan yok sanırım proları satışta şuan
  • Size 1.100 tl ye samsung alpha satabilirim.Avea dan alındı ve 5 aydır temiz şekilde kullanıyorum.
  • enginguven kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.Samsung'dan soğudum bedava da verseniz geri çevirirdim açıkcası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worm Holes -- 3 Haziran 2015; 17:52:19 >
    Dokunmatikler aynı değil . bi iphone lg htc samsung al eline kullan 1 2 ay bide gm huwai gibi markalaroi kullan ne kadar hakli oldugumu anlarsin . ama genede zirvede iphone . androidler isinincsa tikaniyor dokunmatigi sacmaliyor . guncelleme felan almiyor diyorsunda ya almasin nolcak birak ios 6 da kullan bişey değismiyor . tek bi gorunum ama oda yani katlancan artik napalim turkce siri olsa nolmus olmasa nolmus basit oyunlar whatsap sosyal medya kullanicaksan ekstra 1000 lira neden veriyosunki be kardeş? Ha ben en guncel istiyorum illede gorunum illede ivir zivir diosan gidip şu modellere bak ben 4 aydir arastiriyorum herseyi . z2 z3 htc one m8 iphone 5s s6 edge ve note 4. bunlardan ucuz alicaksan 1000 e felan ya amiral mini alicaksin yada iphone hiç gm huwaiye girme sonra pişman olursun genede sen bilirsin. Samsungdan sogudum demişsin ama o s3 s4 tur veya ivir zivirdir ace bilmem ne . sen bi note 4 u ve s6 edge yi al eline sonra kararini ver istersen .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enigoke -- 3 Haziran 2015; 17:56:39 >
    Lolipop geldi Zenfone serisine ama elle yüklemek gerekiyor. Otomatik güncellem önümüzdeki zamanlarda gelecekmiş.
    Not: Abim Zenfone 5 kullanıyor. Ama bütçe arttırabilirseniz Z2 alın.
    Ben kullanıcı forumlarına da girip bakmıştım pek dokunmatık sorunuyla ilgili şeyler denilmedi. Android one'ın vidyolarından biraz dokunmatik sorunu var gibi gözüküyordu fakat yazılıımsal olduğunu düşünmüştüm.
    Amiral gemileri 2000-3000 arası fiyatlara konumlandırılıyor benim bütçem belli.
    500 liraya android almak pek mantıklı gelmiyor açıkcası. 1000 liraya 2-3 seneyi çıkartır diye tahmin ediyorum.
    Samsung'a marka olarak pek sıcak bakmiyorum. telefona o kadar bütçe ayırsam samsung almam.

Bakalım 1 ay daha beklerim en kötü piyasa hareketlenir belki
    4 aydır araştırıyorum bende 2000 im olsa ne samsungu ne androidi iphone 6 alirim diyordumda yok samsung note 4 ve s6 iphonedan cok daha ileri her yönden . gercekten . 1000 liralik bende işte 3 yil felan gitsin istiyorum beni bi iphone 4s goturur cunku guncelleme merrakim yok tel stabil olsun bi kac oyun oynatsin mesela hearthstone muzik dinler video izler sosyal medyada gezerim bu yani fazlasi yok malzeme kalitesi mukemmel dokunmatigi zaten iphone larin tartisilmaz . hic stresede girmessin tel tikandi dokunmatik arizali . ayrica tasarimida her telden hoş

• okantopuz kullanıcısına yanıt
    yanlış biliyormuşum demek teşkkür ederim.

zenfonelar güzel ama asus'un zenfone 2 olayından sonra onlara karşı da tavır aldım : )

z2 ilgimi çekiyor bir hayli paralel ithalat ile daha uygun fiyatlara bulabilir miyim acaba
    Evet param olsa apple almak isterdim. Ama ne yazik ki bu bütçede eski modellerini almayı pek mantıklı gelmiyor bana.
    android ekosistemine sıkışıp kalıyorum her defasında.

g2 ya da z2 mi yoksa hiç adı sanı duyulmamış marklara mı yönelerim bilmiyorum araştırmaya devam edeyim
  • 1000 liraya huwai g7 güzel bir seçim olabilir.

1200 civarı verirseniz huwai p7 tavsiye ederim.
    Umarım bütçene göre Z2 bulursun. Ama ülkemizde iki modeli var diye biliyorum. Biri D6502 diğeri D6503 farkları ise; D6502 4G uyumlu değil, D6503 4G uyumlu diye biliyorum. 1300 lira civarı olanların çoğu D6502 modeli diye biliyorum.
  • z2 daha iyi tabiki de ama bulmak var, bulabilmek var.
  • Bulunursa Z2 alınmalı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.