Şimdi Ara

24 Live Another Day (2001– ... ) 9. Sezon BİTTİ (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.580
Cevap
17
Favori
76.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1. sezonun ilk 15 bölümünü izledim ve bir sorum var.

Samanlıkta Rick Kim'e ve Teri'ye silah verdi ama ateş etmedi silah. İçi dolu demişti Rick. Bunu neden hiç sorgulamadı Kim ve annesi? İlerideki bölümlerde açıklanacak mı bu? Spoiler vermeden cevaplarsanız sevinirim
  • Devam sezonu olacak mı yoksa 9. sezon tek mi?

Teşekkürler.
  • Dizi seneye de mi var şimdi?

• Reytigleri çok iyi değil diyorlardı. İnşallah olur seneye de. Ama 24 bölüm yerine 12 bölüm de yeterli. İşleyiş standart zaten...

Bu arada bence kötü bir final yapacaklar. Çünkü kalan konuyu 40 dakikada toparlamaları kolay değil.
  • Bunu yazmaya gelmiştim sezon finali diyorlar. Bakalım doğdu mu çıkacak

• quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Dizi seneye de mi var şimdi?

Seneye devam mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kygt

quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Dizi seneye de mi var şimdi?

Seneye devam mı?

Resme bakarsak öyle, resmi facebook sayfası koymuş.

• bu dizi nasıl birşey abaşlamayı düşünüyorumda ipucu verebilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Didakt1k

Arkadaşlar diziye başladığımda dizinin yeni başladığını düşünmüştüm direk son sezonuna bakıyormuşum, haliyle 9. sezonunun günceline vardığımda 0901 şeklinde yazdığını farkettim nasıl olduysa. Dizinin heyecanıyla anlaşılan.
    Hayır bir de öyle bi işleyiş var ki hiç hissetmedim 9. sezonunda olduğumu... Jack'in geçmişi ve Kate'in kocası biraz kafama takılmıştı ama...

Arkadaşlar kısaca 9. sezonundan başladım izlemeye malesef. Önerisi olan var mı? Yoluma devam mı edeyim 1. sezonundan başlayayım mı? (Şu an günceldeyim )

Benim bir arkadaş 7. sezonun ortasında; bölümün de ortalarında başladı diziye. Ben izlerken 5 dakika yanıma bu neymiş diye geldi. Geliş o geliş. Benle 7 sezonun kalanını izledi. Sonra kalan sezonları izledi.

Öyle sarıyor yani.

• bu gece son bölüm demek. umarım seneye devam ederler.
  • Bu dizi bu gazla 8 sene daha sürer öyle çin'e bulaşıp nere kaçıyorsun. Allah kiefer abimize sağlık ve uzun ömür versin.
  • Final bölümü

Jack'e yine işkence yolları gözüktü. Bu sefer de Rusların eline düştü.
  • Ne sezon finali yahu? Hani ek bi sezon çıkarmışlardır sezon finali miymiş şimdi bu seneye 10. sezon mu gelecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Ne sezon finali yahu? Hani ek bi sezon çıkarmışlardır sezon finali miymiş şimdi bu seneye 10. sezon mu gelecek?

Şimdilik öyle görünüyor. Ucunu açık bıraktılar her ihtimale karşı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gerçekten süper tek sıkıntı bence 24'ün 12 bölüm olmasıydı.
    diğer sezon için tahminim;
    bir sonraki kriz moskovada olabilir ve bir şekilde ruslar jack'in yeteneğini kullanmak isteyebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wintersun09 -- 15 Temmuz 2014; 20:11:15 >
  • ne acıklı bölümdü

umarım devam eder

• bence artık dizinin sonu geldi, dikkat ettyseniz audrey'in ölüm haberini aldığında jackte kendini öldürmek için belindeki silahına davranmış daha sonra bi anda sinir krizi geçirip herkesi haklamıştı, intikamınıda aldı chengi öldürüp. bölüm sonundada klasik 24 saat sesiyle değil ölüm olduğundaki sessiz sayaç şeklinde bitti. artık jack moskovadamı öldü yoksa moskovaya bile gitmeden helikoptermi patladı bilemicem ama jack öldü dizide bitti :)
  • Berseker jack
  • Vayy vayy vay..

Son 2 bölümü pek beğenmemiştim ama bu final 10 numara olmuş.Harika !! Bu bölüm 24 bölümleri içinde ilk 10-15 bölüm arasına rahatlıkla girer benim için.

Yorum yazmaya gerek yok ama sorum var blilen vardır :
    ABD başkanı yakınlarına da askeri tören düzenlenir mi ?
    Yalnız şunu da yazmadan edemem
    Audrey ölümü çok basit olmuş

Final ve 10.sezon için de ;
    9.sezon Tony ile iligili gelişme olmalı diyordum ama sezon boyunca hiç aklıma bile gelmedi yani.Ama 10.sezonda artık yaparlar umarım da havada kalmaz..Finalde Jack Ruslara gideceğini tahmin etmiştim süpriz olmadı

Ama diğer yandan da
    final sessiz saat ile bitti bu acaba mı dedirtiyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 16 Temmuz 2014; 0:13:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Vayy vayy vay..

Son 2 bölümü pek beğenmemiştim ama bu final 10 numara olmuş.Harika !! Bu bölüm 24 bölümleri içinde ilk 10-15 bölüm arasına rahatlıkla girer benim için.

Yorum yazmaya gerek yok ama sorum var blilen vardır :
    ABD başkanı yakınlarına da askeri tören düzenlenir mi ?
    Yalnız şunu da yazmadan edemem
    Audrey ölümü çok basit olmuş

Final ve 10.sezon için de ;
    9.sezon Tony ile iligili gelişme olmalı diyordum ama sezon boyunca hiç aklıma bile gelmedi yani.Ama 10.sezonda artık yaparlar umarım da havada kalmaz..Finalde Jack Ruslara gideceğini tahmin etmiştim süpriz olmadı

Ama diğer yandan da
    final sessiz saat ile bitti bu acaba mı dedirtiyor ?

Hocam

Audrey babasının danışmanı dolayısıyla devlet çalışanı değil mi?

• 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.